Autor Wątek: Uchwyt pod miskę z wodą :)  (Przeczytany 3768 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Uchwyt pod miskę z wodą :)
« Odpowiedź #15 dnia: 19.01.2019, 00:29 »
Nie mam nic przeciwko "pracom ręcznym", a nawet popieram, i ekstra pomysł na wykonanie :thumbup:, dodam tylko że używam do mycia rączek uchwytu pod miske Mivardi za ok 40zł razem z miską, na nogę 25 mm (jest chyba w kpl. przejściówka na 20
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Uchwyt pod miskę z wodą :)
« Odpowiedź #16 dnia: 20.01.2019, 17:47 »
A ja browarka w cieniu :)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Uchwyt pod miskę z wodą :)
« Odpowiedź #17 dnia: 20.01.2019, 17:49 »
Parasol nawet przy największym wietrze stoi :P " jak ten un z którego żem się wzión" . Naprawdę super sprawa, polecam każdemu, kto miał do tej pory z umocowaniem parasola. A podpórka pod feedera tez niezależna od "posadzenia "tyłka" na fotelu, wędka nawet nie drgnie, chyba ze pod :fish: :thumbup: :beer:
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Uchwyt pod miskę z wodą :)
« Odpowiedź #18 dnia: 20.01.2019, 17:52 »
Chłodzi się... wspomnienie słonecznych dni, :D :beer: , kuźwa kiedy przestanie na tym naszym zadupiu mrozić i sypać śniegiem....
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek