Autor Wątek: Fox Easy Shelter+ & Anaconda Pop Up Shelter  (Przeczytany 801 razy)

Offline andrew_xc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 10
Fox Easy Shelter+ & Anaconda Pop Up Shelter
« dnia: 15.05.2020, 19:46 »
Witam
Czy ktoś z panów lub pań miał styczność z tymi produktami.Potrzebuje czegoś małego i lekkiego na jedną nockę.Fox wygląda na bardziej przemyślana konstrukcję ,natomiast produkt  Anaconda wygląda na podobna,ale jest tańszy i ciut większy.
Pozdrawiam

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Fox Easy Shelter+ & Anaconda Pop Up Shelter
« Odpowiedź #1 dnia: 15.05.2020, 22:19 »
Jeśli zależy Ci na mega kompaktowości (już mniej/lżej chyba się nie da), to Anaconda jest dosyć budżetowym rozwiązaniem. Ja bym się jednak w takie lekuty nie pchał. Mało waży, więc stabilność stelaża pewnie jest żadna przy większych podmuchach wiatru. Zdecydowanie polecałbym jakiś shelter z możliwością dokupienia pełnego frontu z szybą pcv i moskitierą. Poza tym wysokość w/w "trumienek" dyskwalifikuje je dla mnie (mam 1,84cm wzrostu). Obecnie na szybkie zasiadki posiadam JRC Defender Shelter + 2 panele przednie, więc jestem przygotowany na różne warunki. Nie mniej, nie używałem tytułowych shelterów, więc nie będę ich skreślał z twoich planów.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline andrew_xc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 10
Odp: Fox Easy Shelter+ & Anaconda Pop Up Shelter
« Odpowiedź #2 dnia: 16.05.2020, 06:43 »
Fakt ,przy Twoim wzroście to rzeczywiście trumienka.Ja jestem niższy,więc jeszcze muszę przemysleć sprawę.