Autor Wątek: Fans'O'Mania 2019  (Przeczytany 25393 razy)

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #30 dnia: 01.02.2019, 12:09 »
Dzięki.

Offline lipatl

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Międzyborów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #31 dnia: 22.02.2019, 17:28 »
Wszystko fajnie, ale system sprzedaży biletów to tragedia......... :facepalm: :( w momencie wrzucenia biletu do koszyka powinien się w nim blokować, a nie przechodzę do płatności a tu już nic nie ma, Panowie TRAGEDIA.................
szkoda bo miałem nadzieję spróbować swoich sił..... :'(

Strona drapieżnika po prostu wisiała................ :thumbdown:
Tomek

Offline yankes

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am the king, I can catch everything
    • Galeria
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #32 dnia: 22.02.2019, 17:35 »
I stało się .
Wszystkie bilety na Fansomanie 2019  :narybki: :narybki: rozeszły się w ciągu 7 minut .
Nie wiem jak u was ale u mnie były to  jedne z bardziej nerwowych minut w ostatnim czasie .
Nie wiwatuje jeszcze, czekam na oficjalne potwierdzenie z Drapieżnika .

Pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia niebawem ;)
Robert

Karp 9.8kg, Sandacz 4.1kg,Leszcz 1.5kg,Amur 4.8kg

Offline yankes

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am the king, I can catch everything
    • Galeria
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #33 dnia: 22.02.2019, 17:38 »
Wszystko fajnie, ale system sprzedaży biletów to tragedia......... :facepalm: :( w momencie wrzucenia biletu do koszyka powinien się w nim blokować, a nie przechodzę do płatności a tu już nic nie ma, Panowie TRAGEDIA.................
szkoda bo miałem nadzieję spróbować swoich sił..... :'(

Strona drapieżnika po prostu wisiała................ :thumbdown:

Fakt nie było łatwo- strona zawisła . Tuż po ruszeniu sprzedaży zaczęło mulić jak holera , nie wiedziałem co mam w koszyku a co nie.
Robert

Karp 9.8kg, Sandacz 4.1kg,Leszcz 1.5kg,Amur 4.8kg

Offline Piotr T

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 407
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chałupki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #34 dnia: 22.02.2019, 17:43 »
Mi się wszystko zawiesiło i nie kupiłem nawet jednych zawodów szok :) Trudno, Życzę powodzenia, Następnym razem trzeba szukać większej wody bo chętnych co nie miara :) :)
Piotr

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #35 dnia: 23.02.2019, 12:53 »
Poniżej dla wiadomości osób nie posiadających Facebooka, ze względu iż rozgorzała tam mocna dyskusja,  wstawiam nasze oficjalne stanowisko:

Piątkowe popołudnie i wieczór był dla nas intensywnym okresem związanym ze sprzedażą biletów na Fans'O'Manie.
Już wcześniej podejrzewaliśmy, iż może się ona cieszyć dość dużym zainteresowaniem, ale to co się stało przeszło nasze najśmielsze wyobrażenia o skali zasięgu. Zakładaliśmy że większość biletów zostanie przez Was kupiona w ciągu pierwszej godziny a pozostałe rozejdą się do końca dnia. Natomiast okazało się iż po pojawieniu się dostępności o 17:00 ilość kliknięć oraz odświeżeń strony spowodowało przeciążenie serwera na minutę, mimo że sprawności pilnowała w tym okresie kilkuosobowa ekipa. Nie było jednak możliwym zapobiegnięciu tej sytuacji, ponieważ w jednym momencie bilety próbowało kupić, według zebranych danych, około 290 osób. Pozostałą ilość biletów wykupiliście w bardzo szybkim czasie gdy tylko sprawność strony została przywrócona.

Ta sytuacja ma dla nas dwojakie znaczenie.
Po pierwsze nie ukrywamy, iż jest dla nas wyznacznikiem zainteresowania tym co robimy, jaką mamy fizycznie liczbę odbiorców i ile osób chciało by wystartować w Fans'O'Mani. Jest to miłe i budujące.
Jednakże jest też druga strona medalu – nie każdemu udało się dostać na eliminacje, co wg powyższego było do przewidzenia, więc wylała się na nas bardzo duża ilość „niepowstrzymanych emocji” - byliśmy na to przygotowani. Powstały też różne domysły i spekulacje, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Myślimy że w najbliższym czasie powstaną też nowe, a aktualne zostają dopracowane pewnie do perfekcji na co nie mamy wpływu.

Oczywiście nie usunęliśmy i nie będziemy usuwać waszych niegrzecznych komentarzy, nie będziemy ich modyfikować czy edytować - zresztą część już usunęliście sami, a część zmieniliście na negatywne.  Nie będziemy też odpowiadać na każdy z nich pojedynczo ponieważ postanowiliśmy spokojnie do tej pory poczekać na wasze opinie i zachowanie, a niniejsza wypowiedź przedstawia aktualne stanowisko całej naszej drużyny.

Reasumują chcemy przede wszystkim podziękować za tak duże zainteresowanie naszą imprezą i już cieszymy się na spotkanie podczas eliminacji z posiadaczami biletów – Was też zachęcamy do dyskusji.
Pragniemy też przypomnieć, że to co robimy, to co Wam przekazujemy poprzez media oraz to iż zbudowaliśmy jakiś czas temu Fans'O'Manię było i jest działaniem czysto hobbystycznym. Zapewniamy, że dalej będziemy próbowali być jeszcze lepszym w tym co robimy i oczywiście będziemy szukać jeszcze lepszych rozwiązań ponieważ nie boimy się nowych wyzwań.

Do zobaczenia!


 



Offline lipatl

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Międzyborów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #36 dnia: 23.02.2019, 13:10 »
Pomyślcie na rozwiązaniem problemu. Wystarczy że produkt dodamy do koszyka zostanie w nim przez 10 minut i jeżeli nie zostanie opłacony wraca do puli. To jest dużo bardziej sensowne i sprawiedliwe.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Tomek

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #37 dnia: 23.02.2019, 13:16 »
To zupełnie nie o to chodzi.
Każde łącze ma jakąś przepustowość, a strona możliwości względem natężenia na niej ruchu. 
I to nie chodzi też o to że w sklepie X jest to realne a w sklepie Y, czy na stronie XYZ nie, to tylko kwestia natężenia ruchu w danym momencie.
Innej opcji na razie nie ma.


Offline Bqjaw

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #38 dnia: 23.02.2019, 16:48 »
Ja się pochwalę, że mi się udało :D
Opłacone i potwierdzone :thumbup:
Pozostaje tylko cierpliwie czekać na otwarcie :narybki: :fishonhook:
Bartosz Kujawski

Offline Starkly

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #39 dnia: 23.02.2019, 17:15 »
Potwierdzone, opłacone (1,2,3,4,5,6,7) .... teraz czekanie i dozbrajanie w ostatnie drobiazgi :P

Offline wlodek956

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #40 dnia: 23.02.2019, 17:19 »
Nie urodził się taki co by wszystkim dogodził .Ja się załapałem na jedną edycję i tak jestem zadowolony . Pozdrawiam.

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #41 dnia: 23.02.2019, 20:32 »
Teraz to już zleci jak z bata strzelił 8)
Nim się obejrzymy będzie maj i pierwsza eliminacja :narybki:

Offline Bqjaw

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #42 dnia: 23.02.2019, 20:40 »
Marcin, a może jakiś weekend jeszcze w kwietniu :)?  Chyba, że Bartorówka zajęta już od wiosny :-\
Bartosz Kujawski

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #43 dnia: 23.02.2019, 20:46 »
Jednemu udaje się zapisać na wszystkie eliminacje a wielu innym nie udaję się nawet na jedną...to nie jest ani normalne, ani sprawiedliwe, ani w porządku. To tylko moja prywatna opinia i bardzo ciekawy jestem list startowych w poszczególnych eliminacjach.

Offline Starkly

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #44 dnia: 23.02.2019, 21:23 »
Jednemu udaje się zapisać na wszystkie eliminacje a wielu innym nie udaję się nawet na jedną...to nie jest ani normalne, ani sprawiedliwe, ani w porządku. To tylko moja prywatna opinia i bardzo ciekawy jestem list startowych w poszczególnych eliminacjach.

Nie doszukuj się spisku, bo go nie ma. Mi się udało bo miałem zajebistego farta i tyle.

Jak pisali wcześniej o bilety walczyło prawie 300 osób, wiec tylko od szczęścia i determinacji zależało komu się uda.

Matematyki nie oszukasz.... biletów było 25-27 szt. na każdy termin (3 szt były sprzedane pierwszej trójce z zeszłego roku, pewnie 2 bilety dla członków Feederfans), wiec o każdy bilet biło się ponad 10 osób.

Trzeba docenić ciężką prace chłopaków, a nie wywalać frustracje na nich.

Jak będziecie tak po nich jechać, to się wkurwia (ja bym się wkurwił) i nie będzie kolejnych edycji.... i zostaną wam zawody organizowane przez leśnych dziadków z PZW.


Sent from my iPhone using Tapatalk