Autor Wątek: Sklep wędkarski Amur (e-amur)  (Przeczytany 34459 razy)

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #90 dnia: 10.09.2020, 10:41 »
Opiszę jeszcze raz sytuację którą przytoczyłem i w innym wątku. Kupiłem w e-amur wędkę Parabolix Black Edition. Przy pierwszym łowieniu wędka uszkodziła się mechanicznie. Po telefonie do Pana Pawła ( w sobotę po południu) otrzymałem info żeby się nie przejmować dostanę nowy element na gwarancji. Nie mam pojęcia czy wędka uszkodziła się z mojej winy ale sposób załatwienia sprawy zdecydował że drugiego Mapa kupiłem też a Amurze. Na bardzo duży plus kontakt mailowy jak i telefoniczny. Polecam

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #91 dnia: 26.11.2020, 17:01 »
Ale sobie sklep termin na przerwę techniczną wybrał. :)
Adam

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #92 dnia: 26.11.2020, 17:27 »
Może to taka taktyka na ciche przeczekanie bez szastania rabatami? ;) Chociaż kilka dni temu już próbowałem wejść i też byli nieczynni.
Artur

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 792
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #93 dnia: 26.11.2020, 17:55 »
Artur, zrobili to samo, co inni. Z tym, że ci "inni" sztucznie podnieśli ceny żeby mieć z czego obniżać. A wspomniany sklep zamknął się na kilka dni  ;)
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #94 dnia: 26.11.2020, 19:26 »
Ja troszkę dziekciu dodam :
Zamówiłem trzy paczki haków drennan, na stronie była informacja ze ostatnie sztuki w magazynie, ale udało mi się dodać do koszyka i kupić, jako dostawę wybrałem odbiór w siedzibie firmy, było to 15 - tego w niedzielę. Otrzymałem email że haki do odbioru następnego dnia czyli 16tego. Żona była odebrać haki  obiecanego dnia i okazało się że haków nie ma i że są zamówione z, hurtowni i że będą może w piątek 20tego, po kontakcie e-mailowym dostałem odpowiedź że jeszcze nie ma iże właściciel osobiście zadzwoni i dq znać jak haki będą. Dziś mamy 26ty i haków brak.... Niby poważny sklep się wydaje i mam blisko ale pierwsze zamówienie na stronie e-amur i wtopa
Paweł

Offline garowy

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #95 dnia: 26.11.2020, 23:02 »
Strona już działa. Są jakieś promocje a'la BF

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #96 dnia: 27.11.2020, 00:08 »
Strona już działa. Są jakieś promocje a'la BF

Niestety starają się wydymac ludzi w możliwie najłatwiejszy sposób.

Tdr 25qd przed BF 1139 pln, teraz 1259 pln

Tracą twarz tylko takimi akcjami
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #97 dnia: 27.11.2020, 01:48 »
Artur, zrobili to samo, co inni. Z tym, że ci "inni" sztucznie podnieśli ceny żeby mieć z czego obniżać. A wspomniany sklep zamknął się na kilka dni  ;)

Nie wszyscy na szczęście, Drapieżnik i Gliny Natura nie podniosły. Tu i tu upatrzone sprzęty nie podrożały od dawna i teraz są faktycznie 20% tańsze u jednych i u drugich.
Artur

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #98 dnia: 27.11.2020, 08:09 »
Artur, zrobili to samo, co inni. Z tym, że ci "inni" sztucznie podnieśli ceny żeby mieć z czego obniżać. A wspomniany sklep zamknął się na kilka dni  ;)

Nie wszyscy na szczęście, Drapieżnik i Gliny Natura nie podniosły. Tu i tu upatrzone sprzęty nie podrożały od dawna i teraz są faktycznie 20% tańsze u jednych i u drugich.

W trotce podobnie jak w 2019 bez nielegalnych gier z cenami i rabat też 15 %. Ciężko mi sobie wyobrazić, że któryś sklep z topu takie jaja robi i myśli, że to nie ujdzie uwadze.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 670
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #99 dnia: 29.12.2020, 19:16 »
Wystawiam pozytywną opinię o sklepie :).
Jednym z moich gwiazdkowych życzeń była mata karpiowa. W drapieżniku upatrzyłem sobie taką zwykłą z Drennana. Niestety po BF praktycznie wszystkie maty z tych co mi się podobały były wyprzedane. Już się pogodziłem z tym faktem, że z maty nici na Gwiazdkę, a tu ku mojemu zaskoczeniu pod choinką upatrzona mata :). Kiedy zapytałem " aniołka" gdzie ją znalazł, to powiedział, że w e-amur. Mocno się zdziwiłem...Aniołek przy okazji mi powiedział, że po opiniach w necie bał się ją tam zamawiać, ale zadzwonił do sklepu i dostał potwierdzenie, że towar na stanie i będzie w dwa dni. I tak się stało :p

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #100 dnia: 01.04.2021, 22:12 »
Ja z kolei nie mogę polecić sklepu e-amur. Obsługa sklepu na fatalnym poziomie. Pierwsze zamówienie w e-amur i dostałem zupełnie inny produkt niż zamówiłem. W sklepie tłumaczenie, że dali złą nazwę produktu i błędne zdjęcie, ale błędny produkt nadal "wisi" w ofercie i dalej wprowadza w błąd. Później kolejne przesuwanie terminu realizacji. Oczywiście kontakt wyłącznie z mojej strony jakby sklepowi zupełnie nie zależało na naprawie błędu. Na ostatnie próby dodzwonienia dostałem tylko smsa, że "zaraz oddzwonią", ale się nie doczekałem. Dla mnie strata czasu.  W drapieżniku zrobiłem kilkadziesiąt zamówień i zostawiłem masę kasy i NIGDY nie miałem żadnego problemu z zamówieniem. Jestem w stanie zrozumieć pomyłkę, ale brak chęci jej naprawy już nie. e-amur musi się jeszcze w tym względzie wiele nauczyć. Na chwilę obecną NIE POLECAM.

No i po kilku miesiącach zacytuję sam siebie bo niestety niewiele się zmieniło :-\ Dałem sklepowi drugą szansę i zamówiłem shimano ultegra ci4. Kołowrotek przyszedł sprawnie i szybko, ale niestety z bardzo zdeformowanym kabłąkiem i porwanym wewnątrz pudełkiem. Na zewnątrz opakowanie nienaruszone - nie ma opcji, żeby stało się to w transporcie, taki został spakowany. Po kontakcie telefonicznym sprzedawca obiecuje wymienić kołowrotek. Tak się dzieje, dostaję inny egzemplarz, ale tym razem bez szpuli zapasowej, która powinna być w zestawie :facepalm: Po kontakcie sprzedawca odnajduje szpulę u siebie i aktualnie czekam na jej dosłanie. Plus taki, że sprzedawca sympatyczny w rozmowie, ale ewidentnie ktoś kto odpowiada za obsługę zamówień nie ogarnia tego i psuje opinię sklepu...

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #101 dnia: 06.04.2021, 14:40 »
EDIT: zapasowa szpula dotarła do mnie więc ostatecznie kołowrotek jest sprawny i kompletny.

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 388
  • Reputacja: 222
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #102 dnia: 18.05.2021, 15:31 »
Pierwsze zakupy w tym sklepie.

Dzień wcześniej (23;30) mail do sklepu z pytaniem. 6;30 dnia kolejnego odpowiedź - Bardzo rzeczowa i wyczerpująca. Złożyłem zamówienie (wczoraj) i dzisiaj już kurtka jest u mnie. 10/10 :)
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #103 dnia: 09.06.2021, 16:01 »
Trzecie zamówienie i trzecia wtopka :facepalm: Zamówienie złożone i opłacone. Po jakimś czasie dostaję telefon, że części zamówionych produktów nie ma jednak na stanie (wbrew informacji na stronie sklepu) i zamówienie nie będzie kompletne. O zwrocie nadpłaty cisza. Dopiero po około 10 dniach od złożenia zamówienia (po moim przypomnieniu ???)  otrzymałem nadpłatę  za pozycje, których nie było.  Trzeba chyba na razie dać sobie spokój z amurem... Nikt mi nie zarzuci, że nie próbowałem ;)

Offline Darecki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 12
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #104 dnia: 10.06.2021, 23:22 »
Wczoraj rano zamówiłem u nich kija Korum Glide, dziś około południa kurier puka z paczką . Dla mnie bomba.