Autor Wątek: Przynęty i zanęty Invader  (Przeczytany 722 razy)

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 853
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Przynęty i zanęty Invader
« dnia: 11.05.2019, 21:32 »
Będąc dzisiaj w sklepie w Ciechanowie sprzedawca zaoferował mi  towar firmy Invader. W sklepie byłem ok. 30min i powiem szczerze że zainteresowałem się  tymi produktami. Przeglądając katalog skupiłem się głównie na przynętach owocowych ale i w ofercie są śmierdziuchy. Nakręcony tym wszystkim zakupiłem kulki z serii "Sobieski" w opakowaniu ok. 250ml o rozmiarze 14 i 20mm o kolorze ciemno czerwonym i białym. Nie powiem ale ten zapach przynęty - morwa jest bardzo intensywny. Zapach roznosi się po całym pokoju i pachnie jak w indyjskim burdelu. Dobrze ze tylko jedno opakowanie zakupiłem. Czy ktoś z kolegów stosuje te przynęty Kros coś więcej może napisać w tym temacie ? Dla zainteresowanych podaje adres strony z katalogu   www.invader.com.pl
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Przynęty i zanęty Invader
« Odpowiedź #1 dnia: 11.05.2019, 21:45 »
Przynęta jak każda inna, cudów bym nie oczekiwał. Ja już dawno przestałem szukać cudownej przynęty, tylko skupiłem się na lokalizacji ryb i zestawie końcowym i raczej nie narzekam na efekty. Podstawa to używać dobrej jakości towaru, skupic się na 2-3 smakach i testować.

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 853
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Przynęty i zanęty Invader
« Odpowiedź #2 dnia: 12.05.2019, 13:40 »
Przynęta jak każda inna, cudów bym nie oczekiwał. Ja już dawno przestałem szukać cudownej przynęty, tylko skupiłem się na lokalizacji ryb i zestawie końcowym i raczej nie narzekam na efekty. Podstawa to używać dobrej jakości towaru, skupic się na 2-3 smakach i testować.
Nie ma tu mowy o czymś naprawdę nadzwyczajnym. Proszę tylko o opinie kolegów którzy stosowali ten towar.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników