Autor Wątek: Pudełko Ringers na przypony 4 cale (10 cm) - jakie przypony będą pasowały?  (Przeczytany 745 razy)

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
Siemka. 
Mam nadzieję że dobrze założyłem temat ;)
Moje pytanie jak w opisie mam takie pudełeczko ringersa ale inne też pewnie mają taki rozmiar, pytanie jest gotowe przypony pasują do tego typu pudełek ? Pytam bo posiadam gotowce mikado na opakowaniu napisane jest 10cm ale to jest łączny wymiar od oczka do gumki czy pushstopa, od kolana haka do oczka jest ok 8-9 cm i nie da rady takich założyć do tego pudełka. Na opakowaniach gotowców drennana jest napisane 9cm. i pewnie też nie da rady ich założyć.
A wy jakie przypony gotowe używacie które pasują do piórników ?
Piona

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Kiedy jeszcze używałem gotowców Mikado , to idealnie pasowały mi do piórnika Guru , które min. ma wymiar 10cm. W tym momencie z gotowców używam tylko QM1.

Offline Marcoz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 5
Siemka. 
Mam nadzieję że dobrze założyłem temat ;)
Moje pytanie jak w opisie mam takie pudełeczko ringersa ale inne też pewnie mają taki rozmiar, pytanie jest gotowe przypony pasują do tego typu pudełek ? Pytam bo posiadam gotowce mikado na opakowaniu napisane jest 10cm ale to jest łączny wymiar od oczka do gumki czy pushstopa, od kolana haka do oczka jest ok 8-9 cm i nie da rady takich założyć do tego pudełka. Na opakowaniach gotowców drennana jest napisane 9cm. i pewnie też nie da rady ich założyć.
A wy jakie przypony gotowe używacie które pasują do piórników ?
Piona

Guru mają idealnie 10 cm, polecam.
A jak gotowce są za krótkie to jest mega proste rozwiązanie. Bierzesz gumeczkę taką jak na włos do pelletu czy dumbbellsów i zahaczasz o haczyk, i bolec piórnika, i już.

Offline garowy

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
MS Range gotowce też pasują na 4' :thumbup:

Offline Zbigniew

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Reputacja: 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Mam piórnik Ringers i Guru, zrobiłem małe pomiary. Rozstaw "bolców" w piórniku Ringers wynosi 10,15 cm a w Guru 10,10 cm, więc różnica to tylko 0,5 mm. Także przypony, które pasują do Guru będą idealnie pasować do Ringersa.

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
Siemka. 
Mam nadzieję że dobrze założyłem temat ;)
Moje pytanie jak w opisie mam takie pudełeczko ringersa ale inne też pewnie mają taki rozmiar, pytanie jest gotowe przypony pasują do tego typu pudełek ? Pytam bo posiadam gotowce mikado na opakowaniu napisane jest 10cm ale to jest łączny wymiar od oczka do gumki czy pushstopa, od kolana haka do oczka jest ok 8-9 cm i nie da rady takich założyć do tego pudełka. Na opakowaniach gotowców drennana jest napisane 9cm. i pewnie też nie da rady ich założyć.
A wy jakie przypony gotowe używacie które pasują do piórników ?
Piona

Guru mają idealnie 10 cm, polecam.
A jak gotowce są za krótkie to jest mega proste rozwiązanie. Bierzesz gumeczkę taką jak na włos do pelletu czy dumbbellsów i zahaczasz o haczyk, i bolec piórnika, i już.
Też o tym pomyślałem ,  muszę wypróbować

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka