Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Recenzje i prezentacje / Odp: MAP Parabolix Black Edition 10ft Feeder
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ryba1987 dnia Dzisiaj o 19:45 »
Jak ocenisz jaki zasięg rzutów ?.

Nie wiem, nie chce teoretyzować bo to może być mylne.. 40 myśle w zasięgu :) Może w tygodniu nad wodę wyskoczę na chwilę z jakąś starą zanętą i zobaczymy co i jak.
2
Hyde Park / Odp: OFF TOPIC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marko dnia Dzisiaj o 19:44 »
Dzięki :beer: :)
3
Hyde Park / Odp: OFF TOPIC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paul John dnia Dzisiaj o 19:43 »
Wszystkim Mariuszom życzę wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń .

Słońca Życzę

4
Giełda / (S) Sygnalizator FOX NTXr + walizka z setu 3+1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hobby dnia Dzisiaj o 19:38 »
(S) Sygnalizator FOX NTXr + walizka z setu 3+1

Sprzedam sygnalizator Fox Micron NTXr  1 szt. Otrzymałem SET 3 szt. Używam dwóch czasami na zasiadkach, ten trzeci jako rezerwa nie ma sensu trzymać na zapas, poprzednie FOX-y działały bez zarzutu przez kilka ładnych lat bez żadnych problemów i sądzę ze te również wytrzymają lata.
Sygnalizator sprzedam w pakiecie z oryginalnym etui (walizką), która na rynku chodzi po ok 30-50 funtów (nie wiem czemu taka cena, ale tak jest).  Sam wożę sygnalizatory w pokrowcu razem z Buzz  barami, tak ze z walizeczki nie korzystam. Można ją wykorzystać i przystosować do pozostałej galanterii elektronicznej, wskaźników brań itp. Zestaw został zarejestrowałem na stronie Foxa i gwarancja została przedłużona do 5 lat.
Sprzedawany sygnalizator nie był używany, sprawdzony tylko czy działa. I od roku spoczywa w pokrowcu.
Posiada bardzo wygodną funkcję: zakładając oryginalny pokrowiec na sygnalizator po zakończeniu wędkowania, wyłącza się jednocześnie zasilanie, tym samym oszczędza się baterie . A sami wiecie jak często zapomina się o tym i sygnałki sobie „drzemią” na bateriach.
Za komplet sygnalizator + etui (walizka) 950zł + koszt przesyłki (chyba, że ktoś ma podpisaną umowę z kurierem i przyśle kuriera po odbiór.
Zamieszczam kilka zdjęć, jak wygląda całość:

Jak się wyrobie ze zdjęciami będę miał do sprzedania dwa zestawy:
1. Shimano Beastmaster CX Feeder Light 3,35 11ft (do 70gr c. wyrzutu)
+ kołowrotek  Ryobi Arctica 4000
2. TUBERTINI FEEDER TELICA 11FT 3,30M 10-40G + kołowrotek  Ryobi Arctica 3000, lub DAIWA EXCELER 3000 HA
Oba zestawy w stanach idealnych, kilka razy nad wodą, zawsze w pokrowcach i w protektorach na dolnikach i szczytówkach, a kołowrotki w futerałach.
5
Kilka lat do tyłu sam się tak nabrałem na lato zakupiłem sobie pva byłem mega szczęśliwy ;) nad wodą zestawy, punktowe nęcenie a tu niespodzianka okazało się ,że kupiłem pva fast i d...pa blada hahaha taktyka legła w ułamkach sekundy 8)
6
Strefa miłośników SiG / Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pajone dnia Dzisiaj o 19:37 »
Wiec sie określmy , żeby można było działać. Glosujmy albo decydujmy.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grzegorz07 dnia Dzisiaj o 19:34 »
Jak ocenisz jaki zasięg rzutów ?.
8
Zanęty / Odp: Zanęcamy grubo i dużo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomasz 38 dnia Dzisiaj o 19:31 »
Jeżeli woda obfituje w mnóstwo drobnicy to problemu nie będzie ;) ona wyczyści wszystko do cna :P osobiście nie jestem zwolennikiem sypania kilogramów i tak łowię od dawna, przede wszystkim ze względu na presje na mojej wodzie czyli ty sypiesz a ktoś inny siada :( wolę tak jak pisałem nęcić mniej a częściej :thumbup:
9
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adamo dnia Dzisiaj o 19:29 »
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ryba1987 dnia Dzisiaj o 19:28 »
Tutaj macie średnio udany filmik z ugięcia. Podpięta butelka 0.5L :)
Wyszło średnio ale samemu ciężko nagrywać telefonem :(

Strony: [1] 2 3 ... 10