Autor Wątek: Filmy Luka  (Przeczytany 5635 razy)

Offline Paul

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy Luka
« Odpowiedź #15 dnia: 25.01.2018, 17:38 »
Arunio, Tobie też dziękuję.
Pozdrawiam  Andrzej

Offline niedzielnywedkarz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Londyn
Odp: Filmy Luka
« Odpowiedź #16 dnia: 25.01.2018, 21:35 »
Jedyną wadą filmów Luk'a jest brak playlist na kanale - Luk, one bardzo pomogły by ludziom znaleść to czego szukają. A tak - to są jedyne filmy wędkarskie na youtube trwające ponad 3 minuty, które mnie nie męczą, i ogląda się je z ciekawością i zapartym tchem ;)

PS.
To co by się jeszcze przydało to linki do instrukcji albo wartościowych porad. Bardzo często bardzo ciekawe rzeczy są porozrzucane po 30-40 minutach filmu. Jakby były w opisach pod filmem, było by genialnie.
Przyjąłem do wiadomości :) Muszę zacząć tak robić, bo sam nie wiem gdzie co jest :)
Fajnie! Mam nadzieję że pomoże to w promocji. Możliwe, że mógłbyś ze swoich filmów wykroić dużo krótszych filmików z cyklu "Porady Luk'a" czy jak by się to nazywało. Możliwe, że to dla tych niecierpliwych, alby tych którzy po prostu nie mają czasu... Choć oczywiście wiem, ile czasu kosztuje zrobienie czegoś takiego...
Pozwolę sobie zaproponować nazwy playlist: "Wędkarstwo spławikowe", "Karpie", "Lin i karaś", "Porady", "Przynęty i zanęty", "Metod feeder", itp.

Mam nadzieje że wybaczysz moje wtrącanie się w twój kanał. Chcę tylko pomóc :)

No sorki. Ale Ja, nawet nie próbuję wnikać o co kaman. Facet się na tamte lata wysilił. Pokazał nam podstawy method i wagler. Tu jeszcze wymagają biblioteczki i wskazówek co i jak oglądać. Tak wiem, jestem stara maruda i nie rozumiem nowoczesnych, leniwych metod posiągania wiedzy. Spadam. Starałem się jedynie pomóc koledze w poszukiwaniach . :beer:
To nie chodzi o wymagania. Dla mnie filmy Luk'a to uznana marka, ale tu chodzi o marketing. By ludzie je przede wszystkim znaleźli wśród tysięcy filmów wędkarskich. Niestety, takie są prawa internetu. I tu chodzi też o przekaz nowoczesnego wędkarstwa, albo przede wszystkim jak wędkarstwo w Polsce by wyglądało gdyby ludzie bardziej szanowali ryby - i to jest przekaz, który powinien trafić do jak największej liczby osób.

waggler + feeder + spinning

Offline Blinker

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
Odp: Filmy Luka
« Odpowiedź #17 dnia: 07.05.2018, 08:47 »
Ja mam pytanie do Luka, jest prawie połowa maja a tu cicho nie ma nowych filmów, czy coś nakręciłeś Luk???