Autor Wątek: MŚ Rosja 2018  (Przeczytany 41054 razy)

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #30 dnia: 12.06.2018, 11:34 »
Polska - Senegal 2
Polska - Kolumbia 2x
Polska - Japonia 1x
Zaje....y z kol. optymista ;D :-X

Offline Malon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #31 dnia: 12.06.2018, 14:19 »
Moim zdaniem nasza grupa wcale nie jest łatwa. Ale jeśli uda się zacząć z przytupem to powinno być dobrze :) przynajmniej w to wierzę :P :beer:
Michał

Offline tadzikg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rymanów
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #32 dnia: 12.06.2018, 14:26 »
Polska - Senegal 2
Polska - Kolumbia 2x
Polska - Japonia 1x
Zaje....y z kol. optymista ;D :-X

Realista :)
Człowiek nie potrzebuje żadnej religii, gdy nie ma problemów.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 568
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #33 dnia: 13.06.2018, 00:15 »
Uważam, że Polaków stać na wiele. Wreszcie mamy dobry atak i potrafimy świetnie grać kontrą, obrona tez nie jest zła. Co do grupy to wiele zależy od pierwszego spotkania. Przegrana z Senegalem może nas rozłożyć psychicznie, wygrana zaś mocno napędzi. Ten pierwszy mecz jest dlatego tak ważny, musimy uwierzyć w nasze możliwości. Skład naszej kadry to teraz w większości gracze renomowanych klubów, zaledwie kilku gra w lidze rodzimej.  Piłkarze są już bardziej ograni, światowi można by rzec :) Stać ich naprawdę na wiele, jeżeli Glik dojdzie do siebie po kontuzji to kto wie...

Mieszkając w UK co dwa lata oglądam (albo co cztery, bo raz nie awansowali) jak Angole się męczą w MŚ czy ME. Zawodnicy takiej klasy a odpadają tak wcześnie :) Dlatego Polska ma naprawdę szansę zajść daleko, bo mamy dość zgrany zespół w przeciwieństwie do Wyspiarzy, ciągle zmieniających trenera. Lewandowski jako kapitan świetnie się sprawdza, czuć spory potencjał. Mam nadzieję, że nowa taktyka pozwoli na to, aby krycie Lewego dało możliwość wykazania się Milikowi czy Zielińskiemu. Wielu nie szczędziło krytyki po meczach towarzyskich, zwłaszcza Nawałce. Ale po to są takie spotkania, aby na nich doszlifować wszystko. Miejmy nadzieję, że biało-czerwoni są doszlifowani perfekcyjnie :D :D :D

We wtorek chyba pogryzę sofę z nerwów oglądając mecz, już się stresuję 8)
Lucjan

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 639
  • Reputacja: 126
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #34 dnia: 13.06.2018, 03:56 »
Fajnie poczytać optymistę. ;)

Moim zdaniem Polska ma szansę na wyjście z grupy, ale każdy następny wygrany mecz będzie dużym sukcesem. Oczywiście będę trzymał kciuki za naszą drużynę, pewnie w pracy będzie wesoło bo sporo Polaków ubierze koszulki z barwami narodowymi i być może będzie okazja żeby pożartować z Anglików ;)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #35 dnia: 13.06.2018, 05:32 »
Trzeba być optymistą :) Wreszcie mamy zgraną i ambitną drużynę :thumbup: Dla większości z tych chłopaków to ostatni moment by osiągnąć coś znaczącego z drużyną narodową, więc o motywację bym się nie martwił :thumbup: Najważniejszy jest pierwszy mecz... (tak, wiem, oklepane to już :) ) Jak chłopaki dobrze wejdą w turniej to wszystkiego można się spodziewać, choć dla mnie sukcesem będzie już wyjście z grupy :) :thumbup: Jeśli tak się stanie to zejdzie z nich presją, zaczną grać na luzie, a każdy następny szczebel będzie ogromnym bonusem ;) :thumbup:
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline pejcz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarski komandos-popierduła
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: spinning
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #36 dnia: 13.06.2018, 12:55 »
A w reprezentacji Hiszpanii cyrk na kółkach :) własnie zwolnili trenera, który wczoraj został ogłoszony jako następny trener Realu Madryt.

Dziwna ta cała sprawa, jakby nikt oleju w głowie nie miał. Zaczynając od trenera i Realu, a kończąc na federacji, która zwalnia trenera 2 dni przed meczem z Portugalią.

Piotr

Machaj wędą, ryby będą!

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 900
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #37 dnia: 13.06.2018, 13:07 »
przegrali w tej sprawie:
- Lopetegui - mógł przyjść do historii jako trener mistrzów świata
- prezes związku - jak źle pójdzie Hiszpanii tez będzie obwiniany
- piłkarze - wiadomo
- kibice Hiszpanii - też wiadomo

kto wygrał:
- Perez
- Real (?)
;)

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 011
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #38 dnia: 13.06.2018, 13:23 »

Offline NuNo83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Londyn
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #39 dnia: 13.06.2018, 14:22 »
Uważam, że Polaków stać na wiele. Wreszcie mamy dobry atak i potrafimy świetnie grać kontrą, obrona tez nie jest zła. Co do grupy to wiele zależy od pierwszego spotkania. Przegrana z Senegalem może nas rozłożyć psychicznie, wygrana zaś mocno napędzi. Ten pierwszy mecz jest dlatego tak ważny, musimy uwierzyć w nasze możliwości. Skład naszej kadry to teraz w większości gracze renomowanych klubów, zaledwie kilku gra w lidze rodzimej.  Piłkarze są już bardziej ograni, światowi można by rzec :) Stać ich naprawdę na wiele, jeżeli Glik dojdzie do siebie po kontuzji to kto wie...

Mieszkając w UK co dwa lata oglądam (albo co cztery, bo raz nie awansowali) jak Angole się męczą w MŚ czy ME. Zawodnicy takiej klasy a odpadają tak wcześnie :) Dlatego Polska ma naprawdę szansę zajść daleko, bo mamy dość zgrany zespół w przeciwieństwie do Wyspiarzy, ciągle zmieniających trenera. Lewandowski jako kapitan świetnie się sprawdza, czuć spory potencjał. Mam nadzieję, że nowa taktyka pozwoli na to, aby krycie Lewego dało możliwość wykazania się Milikowi czy Zielińskiemu. Wielu nie szczędziło krytyki po meczach towarzyskich, zwłaszcza Nawałce. Ale po to są takie spotkania, aby na nich doszlifować wszystko. Miejmy nadzieję, że biało-czerwoni są doszlifowani perfekcyjnie :D :D :D

We wtorek chyba pogryzę sofę z nerwów oglądając mecz, już się stresuję 8)
Kuźwa, a ja na Wye będę :facepalm: Zapomniałem o meczu przy wykupowaniu miejscówki ;D ;D
Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 639
  • Reputacja: 126
  • Lokalizacja: UK
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #40 dnia: 13.06.2018, 18:03 »
A w reprezentacji Hiszpanii cyrk na kółkach :) własnie zwolnili trenera, który wczoraj został ogłoszony jako następny trener Realu Madryt.

Dziwna ta cała sprawa, jakby nikt oleju w głowie nie miał. Zaczynając od trenera i Realu, a kończąc na federacji, która zwalnia trenera 2 dni przed meczem z Portugalią.

Zobaczymy jak będzie. Skład mają taki, że z marszu można drużynę na nowo ustawić.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #41 dnia: 13.06.2018, 18:42 »
Też tak uważam :) Hiszpanie mają samograja i chyba tylko ich psychika może sprawić, że nie osiągną dobrego rezultatu...
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #42 dnia: 13.06.2018, 20:05 »
Optymistycznie 2x remis i wygrana powinna wystarczyć do wyjścia z grupy, pesymistycznie 3x remis i wracamy do domu bez porażki. Póki co te całe zamieszanie wokół reprezentacji przypomina mi 2002 rok  wszyscy lansowali się ile wlezie a sportowo było mizernie, obym się mylił bo bardzo chciałbym zobaczyć porażkę Anglii :D :D :P
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline niedzielnywedkarz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Londyn
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #43 dnia: 14.06.2018, 10:49 »
Moje zainteresowanie pilka ogranicza sie do mistrzostw europy i swiata, wiec co nieco obejrze przez nastepny miesiac :) Co do faworytow, to kibicuje Islandii poniewaz podoba mi sie ich podejscie do pilki - najmniej skazone wielkimi pieniedzmi, milo na cos takiego popatrzec. No i wiadomo, naszym!
 :beer: :beer: :beer:
waggler + feeder + spinning

Offline Quedzik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 7
Odp: MŚ Rosja 2018
« Odpowiedź #44 dnia: 14.06.2018, 11:17 »
Ja się strasznie cieszę na mistrzostwa! Mam praktycznie gwarancje, ze podczas każdego meczu będzie cała woda tylko dla mnie 8)