Autor Wątek: Seahawk pontony  (Przeczytany 1037 razy)

Offline Spinifer

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Seahawk pontony
« dnia: 13.06.2018, 06:20 »
Witam.
Mam zamiar zakupić ponton seahawk 4 czy ktoś z was miał przyjemność łowić z takiego pontonu?  Proszę nie piszcie o kolibri ani barkach wiem ze są o niebo lepsze lecz nie jest to moja półka... Jeśli ktoś miał może jakieś inne pontony typu bestway 500 bądź fish hunter proszę o podzielenie się swoją opinią na temat tych pontonów.

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 469
  • Reputacja: 297
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Seahawk pontony
« Odpowiedź #1 dnia: 13.06.2018, 06:36 »
Bestway i fish-hunter, to zabawki na plaże...Chyba że szukasz czegoś do rekreacji dla dzieci.
Marcin

Offline Spinifer

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Seahawk pontony
« Odpowiedź #2 dnia: 13.06.2018, 06:47 »
Chce kupić coś do 400 zł. Ponton ma służyć do wędkowania na spławik. Tak jak pisałem nie stać mnie na 1000+ obecnie

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seahawk pontony
« Odpowiedź #3 dnia: 13.06.2018, 07:30 »
Chce kupić coś do 400 zł. Ponton ma służyć do wędkowania na spławik. Tak jak pisałem nie stać mnie na 1000+ obecnie
Jeśli miałbyś możliwość dozbierać do Kolibri K-240 za 655 zł będzie to zdecydowanie korzystniejsza opcja . Na pewno będzie bezpieczniej, jak i trwałość pontonu dużo wyższa niż te które zaproponowałeś.
Pozdrawiam
Jacek

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 229
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seahawk pontony
« Odpowiedź #4 dnia: 13.06.2018, 08:40 »
Chce kupić coś do 400 zł. Ponton ma służyć do wędkowania na spławik. Tak jak pisałem nie stać mnie na 1000+ obecnie
Jeśli miałbyś możliwość dozbierać do Kolibri K-240 za 655 zł będzie to zdecydowanie korzystniejsza opcja . Na pewno będzie bezpieczniej, jak i trwałość pontonu dużo wyższa niż te które zaproponowałeś.

Także stawiałbym na kolibri, ewentualnie rosyjską czajkę za 550 zł o długości 250 cm.
Sam zastanawiałem się nad jakimś pontonem, tylko do nęcenia i do ewentualnej wywózki.
Doszedłem do wniosku, że ceratę w stylu tych o które pytałeś odpuszczę chwilowo i dozbieram na kolibri.
Paweł.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seahawk pontony
« Odpowiedź #5 dnia: 13.06.2018, 08:50 »
Też radzę dozbierać na najmniejszy model Kolibri (on ma sztywną podłogę? Bo to jest mega opcja).
Jeżeli różnica w cenie to kilka stówek, to naprawdę przy ograniczonym budżecie można te kilka miesięcy dłużej odczekać i dozbierać. I mieć coś porządnego, a przede wszystkim bezpiecznego.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 229
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seahawk pontony
« Odpowiedź #6 dnia: 13.06.2018, 09:23 »
Też radzę dozbierać na najmniejszy model Kolibri (on ma sztywną podłogę? Bo to jest mega opcja).

Niestety podłoga nie jest w komplecie ... .
Pełna to koszt 330 zeta.
Paweł.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seahawk pontony
« Odpowiedź #7 dnia: 13.06.2018, 09:30 »
Jak można z czasem dokupić, to spoko.
Mam ponton ze sztywną podłogą i nie wyobrażam sobie z miękką już teraz.
Generalnie konstrukcja takiej podłogi jest prosta jak budowa cepa. Jeśli ktoś będzie chciał, to mogę porobić zdjęcia. Bo to bardzo łatwo samemu sobie z płyty zrobić. Tylko trzeba aluminiowe profile do łączenia znaleźć. Ale też się da. I wtedy wyjdzie ze 100-150 zł na materiały.
Krwawy Michał

Purple Life Matters