Autor Wątek: Browning Commercial King2 Wand F1 i Commercial King2 Micro Waggler F1  (Przeczytany 1562 razy)

Offline Kamil_Czarny

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
 Witam wszystkich. Po krótkiej przerwie znalazłem chwile czasu na opisanie wędki Wand F1. Micro Qaggler f1 została już wysłana z UK. Mam nadzieję że w nadchodzącym tygodniu się pojawi ;) Wracając do Wand F1 - po otwarciu paczki i wyjęciu z pokrowca ukazał mi się piękny cienki blank. Wykonanie bez zastrzeżeń. Żadnych nadlewek lakieru czy innych niedoróbek. Pracę wędki na sucho mogę na dzień dzisiejszy ocenić jako pełny parabolik. Kij o miękkiej akcji, tak jak się spodziewałem. Porównując do Daiwy Windcast Picker 2.70 (poprzedni model ten niebieski) to taki trochę krowi ogon ;) Ale tak miało być ;) Zobaczymy jak będzie pracował pod rybką ;) Może przyszły weekend grodzisko :) Ktoś chętny z forum? ;)

By nie zakładać nowego tematu szykując się na przyszły sezon wędkarski potrzebuję zakupić kołowrotki. To wędki, które zakupiłem w tym roku:

2x Mikado UV Method Feeder 3.05 + Spro Cresta 3500
DAM Sumo GT4 Carp Picker 3.00
DAM Sumo TRX Carp Float 3.00
Daiwa Windcast Picker 2.70 + Daiwa Legalis 3012DA
Browning Commercial King2 Wand F1 2.45
Browning Commercial King2 Micro Waggler F1 3.00
Browning Force Tele Power TLS 7m

I teraz pytanie co zakupić do Browningów i Damów? Myślałem nad Team Dragon seria Z. Dokładnie 1025iz do Wand F1 i 1030iz do Micro Waggler F1. Co o tym sądzicie? Do Damów nie wiem co zakupić. Macie jakieś pomysły? Cena powiedzmy 200-250 zł za sztukę.
Pozdrawiam Kamil.
Catch and release!

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Poczekaj na nowe Ceymary z przednim hamulcem pod match lub (jeżeli lubisz) stare z tylnim hamulcem.


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka