Autor Wątek: Kosz wędkarski MK Quattro  (Przeczytany 5706 razy)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #15 dnia: 06.10.2018, 23:08 »
Dzięki za opis!

Kosz wygląda bardzo fajnie. Ostatnimi czasy kosze na nogach fi 30 pojawiają się u innych, znanych nam producentów.
Rozwiązanie na 4 nogach ma też, o ile dobrze pamiętam, Maver. Fajnie, że pojawiają się nowe produkty i mamy większy wybór.
Powinniśmy się cieszyć, że mamy takie możliwości :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #16 dnia: 06.10.2018, 23:14 »
Kosz jakiego do tej pory nie było na naszym rynku. Bardzo stabilny 300 kg gwarantowane przez producenta MKQuattro. Co ważne nie klepany w chinach i wyjątkowy jedyny w swoim rodzaju. Nogi Fi 30 do tego cały osprzęt dostępny na <lokowanieproduktu.peel>. polecam patenty MK RAPID. Na szybkozłączkach

Hm...

Nie bez znaczenia w nazwie znalazła się cyfra 5 i 7 w modelach Allux jeżeli chodzi o fedeery od Italia Fishing. Nawiązują one do marki znacznie droższej na naszym rynku i reprezentowanej przez wyroby z angielskiego rynku. Kijek niesamowicie dobrze wyważony. W połączeniu z kołowrotkami Ruthenium lub Allux Pride stanowi doskonały tandem do łowienia w każdych warunkach.

Hm... zwolnij z tą reklamą ;)
Jacek

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #17 dnia: 06.10.2018, 23:16 »
Na tej stronce ***.pl - brakuje Wam (albo im, nie wykluczam) trochę... wszystkiego :D niby działa, ale więcej uwagi poświęciłbym interpunkcji i gramatyce. Trudno się czyta relacje, opinie i opisy produktów, trochę jak na kolanie pisane. Fajne te kijki Allux, podoba mi się szczytówka 3/4 Oz.
Uzależniony od wędkarstwa

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #18 dnia: 07.10.2018, 06:24 »
Nie no widać, że ewidentnie jeden z drugim reklamodawcą jest. Michał  przepuscił przez swoje filtry i poszło.
Proponuję oficjalnie się usklepowić i przedstawić towar rzetelnie, bo na rynku jest to raczej nowość.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 425
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #19 dnia: 07.10.2018, 09:57 »
Koledzy Krotki i Kamilern trochę pojechali po bandzie.
Proszeni są o dobrowolne zgłoszenie się do administracji celem przyznania statusu sprzedawcy...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #20 dnia: 07.10.2018, 20:46 »
Czy tylko ja wiem że MK robi koszę dla Tubertini i Mavera??
Łukasz Białas, Wałcz

timken

  • Gość
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #21 dnia: 07.10.2018, 20:57 »
Taka firma, takie kosze, niby na czasie ale nie widziałem żadnego z obrotowym siedziskiem :P Patent z czterema nogami już był dawno przerabiany...

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #22 dnia: 07.10.2018, 21:11 »
I ile was jest

Sądzisz, że to kobiety? 
Miałem na myśli bliżej nie określonych sprzedawców
Edit:
Nadal źle...
Bliżej nie określonych.. określone... sprzedawczynie? Tak jak mam sobie coś wymyśleć laski w mikro spódniczkach są w czołówce.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Marcin

Ryba1987

  • Gość
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #23 dnia: 07.10.2018, 21:47 »
Jak dla mnie te kosze z 4 nogami i ograniczonymi przez to możliwościami montażu akcesorii..
Nogi 30tki..
Dostępność i ilość akcesorii..


Offline Merkusz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 14
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #24 dnia: 07.10.2018, 22:18 »
Jak dla mnie te kosze z 4 nogami i ograniczonymi przez to możliwościami montażu akcesorii..
Nogi 30tki..
Dostępność i ilość akcesorii..
Zależy od firmy ja ma MAVER  MV-R Z frame i nie widzę zebym mógł mniej rzeczy zamontować niż na 6 :) :) :) :) . Czas kosza ustawienia szybszy :)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #25 dnia: 07.10.2018, 22:30 »
Jak dla mnie te kosze z 4 nogami i ograniczonymi przez to możliwościami montażu akcesorii..
Nogi 30tki..
Dostępność i ilość akcesorii..

Zależy od firmy ja ma MAVER  MV-R Z frame i nie widzę zebym mógł mniej rzeczy zamontować niż na 6 :) :) :) :) . Czas kosza ustawienia szybszy :)
O ile szybszy?
Dobra czepiam się .

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Marcin

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #26 dnia: 07.10.2018, 22:42 »
Nie ma ograniczeń. Są adaptery w ich miejsce, zawsze można je zamienić na dodatkowe nogi. Akcesoria też nie problem.  Są stabilne do tego super wygodne w rozkładaniu na kamieniach w porównaniu z 6 nogami.    I :thumbup: za sampel z Streets Favorite.

krotki

  • Gość
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #27 dnia: 08.10.2018, 16:54 »
Strony sklepowe powstały aby można było kupowac a nie czytać opisy po 2000 czy 3000 słów. Jeżeli ktoś ma pojęcie o SEO i pozycjonowaniu nie pisze głupot o za krótkich opisach itd. Po za tym nie każdy jest wieszczem od pisania a Polakowi nikt nie dogodzi taka to już prawda o nas. Jak ktoś jest zainteresowany rzetelnym opisem Allux S5 i 7 to zapraszam na http://alluxfishing.ru/2018/06/07/galitskij-allux-s5-i-s7-feeder-12/ tutaj jest dokładny opis stworzony przez ludzi co łowią na feeder i nie udają że się znają. A gdybym był sprzedawca to bym nawet nie podejmował dyskusji bo one nie mają sensu. Jak nie kupujesz i nie masz zamiaru kupić to nie pisz bzdur jak nie widziałeś i nie miałeś w ręku. A co do kobiet to trochę szacunku widać od razu co za pokolenie GIMABAZY wypowiada się na tych forach cóż w takim kraju nam przyszło żyć no i łowić. Jest to śmieszne. A odnośnie koszy na 4 nogach to ktoś ma ogólne pojęcie o tych wyrobach i je widział kiedyś na żywo jakiekolwiek to wie że w zamian za 2 nogi są 2 króćce na których mocuje się akcesoria tak jakby kosz miał 4 nogi to tyle bo szkoda czasu na takie fora gdzie dziedzina się szerzy .

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #28 dnia: 08.10.2018, 17:00 »
No to tu dziedzina GIMABAZY szerzy się zdrowo w takim razie :)
Lakoniczny, zawierający błędy opis sprzętu za kilka-kilkanaście stówek to najzwyczajniej brak szacunku dla klienta, dla jego czasu i przede wszystkim brak  profesjonalizmu. Takie rzeczy przekładają się na sprzedaż i zaufanie do sklepu. Na szczęście nie jesteś sprzedawcą bo mógłbyś się obrazić. :) pozdro!
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 425
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kosz wędkarski MK Quattro
« Odpowiedź #29 dnia: 08.10.2018, 17:00 »
Strony sklepowe powstały aby można było kupowac a nie czytać opisy po 2000 czy 3000 słów. Jeżeli ktoś ma pojęcie o SEO i pozycjonowaniu nie pisze głupot o za krótkich opisach itd. Po za tym nie każdy jest wieszczem od pisania a Polakowi nikt nie dogodzi taka to już prawda o nas. Jak ktoś jest zainteresowany rzetelnym opisem Allux S5 i 7 to zapraszam na http://alluxfishing.ru/2018/06/07/galitskij-allux-s5-i-s7-feeder-12/ tutaj jest dokładny opis stworzony przez ludzi co łowią na feeder i nie udają że się znają. A gdybym był sprzedawca to bym nawet nie podejmował dyskusji bo one nie mają sensu. Jak nie kupujesz i nie masz zamiaru kupić to nie pisz bzdur jak nie widziałeś i nie miałeś w ręku. A co do kobiet to trochę szacunku widać od razu co za pokolenie GIMABAZY wypowiada się na tych forach cóż w takim kraju nam przyszło żyć no i łowić. Jest to śmieszne. A odnośnie koszy na 4 nogach to ktoś ma ogólne pojęcie o tych wyrobach i je widział kiedyś na żywo jakiekolwiek to wie że w zamian za 2 nogi są 2 króćce na których mocuje się akcesoria tak jakby kosz miał 4 nogi to tyle bo szkoda czasu na takie fora gdzie dziedzina się szerzy .

W takim razie żegnamy.
Krwawy Michał

Purple Life Matters