Autor Wątek: Salon wędkarski Salmo  (Przeczytany 1082 razy)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Salon wędkarski Salmo
« dnia: 04.01.2019, 10:02 »
Salon wędkarski Salmo z Zamościa. Lwowska 16, 22-400 Zamość, na allegro "salonsalmo".

Mając problem z namierzeniem opinii o tym sklepie, zaryzykowałem, i 30 grudnia kupiłem przez Allegro bacika. Dojechał 3 stycznia, więc biorąc pod uwagę okres noworoczny realizacja i wysyłka poszła bardzo sprawnie. Bacik przyjechał w szarej rurze kanalizacyjnej, dobrze zabezpieczony. Oferta była wyraźnie tańsza niż normalna cena rynkowa, wędka przyjechała odpowiednia i w należytym stanie, jednym słowem - ryzyko się opłaciło :) Na jedyny minus muszę dać brak informacji o wysłaniu przesyłki - dopiero jak zadzwoniłem, to bardzo uprzejmy właściciel podał mi kod do śledzenia.

Jest to, wydaje mi się, sklep niemal wyłącznie stacjonarny. Stronę na FB mają aktywną, ale na allegro są oferowane tylko, słownie, dwie wędki. Oferta internetowa więc nie istnieje jako tako.

Podsumowując:
Ceny: 9/10
Termin dostawy: 10/10
Kontakt: 7/10
Oferta: brak ;)

Offline FlushC

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Salon wędkarski Salmo
« Odpowiedź #1 dnia: 04.01.2019, 10:53 »
Robię tam zakupy stacjonarnie. Sklep nieźle zaopatrzony, dużo sprzętu i z różnych półek cenowych. Brakuje może trochę z oferty method feeder ale jest bardzo dobrze jak na nasze zamojskie warunki. Obsługa bardzo dobra, ceny akceptowalne jak na sklep stacjonarny. Również polecam.

Jako ciekawostka dodam, że właścicielem jest obecny Prezes ZO PZW Zamość.
Kamil

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Salon wędkarski Salmo
« Odpowiedź #2 dnia: 04.01.2019, 18:22 »
Przyznaję sklep dobrze zaopatrzony i z roku na rok jest tam coraz więcej rzeczy na półkach ale... jak ktoś tam przychodzi pierwszy raz i orientuje się w cenach rynkowych, to może lekko się przestraszyć narzuconej marży :facepalm:

Czy dodawanie ciekawostki w postaci właściciela sklepu przyniesie mu nieoczekiwany wzrost sprzedaży? Wątpię.

A obsługa fakt miła, ale zarówno "prezes" jak i sprzedający tam chłopak mogliby bardziej douczyć się wiedzy na temat sprzedawanych produktów w sklepie.
Z poważaniem Marcin

Offline FlushC

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Salon wędkarski Salmo
« Odpowiedź #3 dnia: 04.01.2019, 19:54 »
Przyznaję sklep dobrze zaopatrzony i z roku na rok jest tam coraz więcej rzeczy na półkach ale........jak ktoś tam przychodzi pierwszy raz i orientuje się w cenach rynkowych to może lekko się przestraszyć narzuconej marży :facepalm:

Czy dodawanie ciekawostki w postaci właściciela sklepu przyniesie mu nieoczekiwany wzrost sprzedaży , wątpię .

A obsługa fakt miła , ale zarówno "prezes" jak i sprzedający tam chłopak mogliby bardziej douczyć się wiedzy na temat sprzedawanych produktów w sklepie .

Fakt, ceny nie mają porównania co do tych internetowych ale w porównaniu do tych sklepów, które odwiedzałem do tej pory jest zdecydowanie lepiej. Są produkty, w których przypadku różnica aż boli ale czasem kupuję coś na miejscu żeby nie czekać-oczywiście jeżeli cena jest w granicach rozsądku. Co do obsługi to masz rację, zwłaszcza w przypadku tych nowszych metod i sprzętu ale jak mówiłem jest lepiej niż w innych sklepach w regionie. Może nie do zakupów całego sprzętu zawsze ale od czasu do czasu można odwiedzić w potrzebie. A co do właściciela to tak tylko rzuciłem jako ciekawostkę.
Kamil