Autor Wątek: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja  (Przeczytany 3688 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
MIVARDI ROD HOLLDAL PREMIUM - POKROWIEC 145 cm
Przedstawię dziś pokrowiec, który, chyba jest dosyć mało popularny, przynajmniej mało wspominany wśród forumowiczów SiG, a moim zdaniem zasługuje na uwagę, raz ze względu na wykonanie, dwa funkcjonalność i wreszcie cenę, która dla sporej części kolegów tez pewnie odgrywa duże znaczenie.
Pokrowiec konstrukcyjnie oraz pod względem funkcjonalności bardzo przemyślany, z dwoma w pełni wyściełanymi przegrodami, wykonany z nieprzemakalnej Kodury B-POL600D, oraz nieprzemakalnym wzmocnionym dolnikiem na kieszeniach zewnętrznych.

 
Do tego zastosowano bardzo dobrej jakości grube suwaki (prawdopodobnie Browninga) zakończone logiem Mivardi. Pierwsze egzemplarze były szyte wyłącznie na rynek angielski i francuski.


Prezentowany pokrowiec długość: 145 cm,


do transportu dwóch w pełni uzbrojonych wędek z kołowrotkami, oraz dwóch wędek nieuzbrojonych. Przeznaczenie jako pokrowiec karpiowy, jednak jak widać z załączonego zdjęcia również feedery z krótszymi dolnikami wpasowują się znakomicie a to z powodu dosyć długich komór na kołowrotki.



 
Komory są na tyle obszerne, ze moje „niemałe” kołowrotki otulone w ochraniacze Anacondy, maja bezpieczne schronienie i nie straszne im są transporty nawet w najcięższych warunkach, dodatkowo za stabilizacje wędek odpowiadają „rzepy” wykończone skóropodobnym materiałem ekologicznym.


Uzbrojone wędki osłania dodatkowo mata dystansowa, która tworzy separacje od wędek nieuzbrojonych, w moim przypadku jest to SPOD i sztyca do podbieraka. Osłona jest dodatkowo mocowana za pomocą trzech "rzepów" , co daje dodatkowy komfort zabezpieczenia.



Strona pokrowca do transportowania wędek nieuzbrojonych, posiada dolinki (kieszonki o długości 20cm) oraz rzepy dystansowe (mocujące). Wartym zauważenia jest fakt, ze tak jak w moim przypadku, SPOD , który posiada pierwszą przelotkę 50cm ma wystarczająco miejsca na bezpieczny transport bez obawy o uszkodzenie przelotki (do celów prezentacji przelotki przekręcone o 180 stopni)


Pokrowiec posiada dwie zewnętrzne kieszenie: 114 i 85cm, zamykane bokiem na zamki i dodatkowo na klamry.


Ja wykorzystałem je na kije dystansowe do feedera oraz na składany kosz podbieraka.





Zamknięta całość , prezentuje się taka jak na pierwszym zdjęciu, natomiast tył pokrowca od strony kołowrotków:


Niewątpliwie na plus pokrowca zasługuje gruby, wygodny pas transportowy, odpowiednio profilowany i z możliwością regulacji długości oraz uchwyt z pianki "do ręki" . dodatkowo uchwyt i pasek w miejscach szycia wzmocniono skórą ekologiczną.



Reasumując, za niewielkie pieniądze ok 150zł (teraz widziałem nawet w promocji za niecałe 120zł), otrzymujemy naprawdę porządnie uszyty pokrowiec na nasze "ukochane kijki". Pokrowiec dosyć uniwersalny i pakowny pomimo niewielkich rozmiarów naprawdę spełnia swoje zadanie.
Ocenę jak zawsze pozostawiam Kolegom, zainteresowanym odpowiem na dodatkowe pytania.

...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #1 dnia: 08.01.2019, 17:42 »
To się nazywa recenzja. Leci :thumbup:
Piotr

Offline Rych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Cały Świat / Gdynia
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #2 dnia: 08.01.2019, 18:06 »
Bardzo fajna recenzja, wielki plus za zdjęcia, bo oglądając je, niemal się czułem jak bym widział na żywo ten pokrowiec. :thumbup:

Co do pokrowca, faktycznie bardzo przyjemnie się zapowiada, no i wiadomo cena rewelacyjna, będę musiał poszukać czy nie ma takiego 4+4 pod karpiówki w dwu składzie.

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #3 dnia: 08.01.2019, 18:11 »
Z tego co wiem na pewno jest 205 i 215 cm do karpiówek dwu składowych
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #4 dnia: 08.01.2019, 18:16 »
Fajny pokrowiec i bardzo dobra recenzja :thumbup: Już bym go brał, ale nie pasują mi dostępne wymiary :(
Marcin

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #5 dnia: 08.01.2019, 18:27 »
Fajna recenzja :thumbup: Szkoda że potrzebuje pokrowca na 4 kijki :)
Tomek

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 342
  • Reputacja: 795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #6 dnia: 08.01.2019, 18:33 »
Brałem kiedyś pod uwagę ten pokrowiec w wersji 205cm, ale kupiłem coś innego. Bardzo rzetelna recenzja :thumbup: :beer:.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #7 dnia: 08.01.2019, 19:30 »
Jurku, dzięki za recenzję. Pokrowiec prezentuje się bardzo fajnie, a Twoja prezentacja na pewno pomoże wielu z nas! :thumbup:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Tetley

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: RMI
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #8 dnia: 08.01.2019, 20:29 »
"Reasumując, za niewielkie pieniądze ok 150zł (teraz widziałem nawet w promocji za niecałe 120zł)"

Podrzuć proszę wskazówkę co do miejsca z taką ceną.
Pozdrawiam

Robert

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #9 dnia: 08.01.2019, 22:00 »
"Reasumując, za niewielkie pieniądze ok 150zł (teraz widziałem nawet w promocji za niecałe 120zł)"

Podrzuć proszę wskazówkę co do miejsca z taką ceną.
Robert , ja napisałem ..."że widziałem"... a ponieważ już mam nie byłem zainteresowany i nie zapisywałem, a przeglądając zwłaszcza promocje w sklepach, zwróciłem uwagę te pokrowce i w takiej cenie (ponieważ tez kupiłem drożej) , i jak się nie mylę to było na https://carponline.pl/, jeszcze do niedawna w cenie 135 zł wisiał na  https://allegro.pl/oferta/mivardi-rod-holldal-premium-pokrowiec-145-cm-7697733315
 trzeba po prostu dłubać... dłubać... Może napisz do tego sklepu z Allegro , czy może sprowadzić dla Ciebie w tej cenie, pytanie nie boli.
 
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #10 dnia: 08.01.2019, 22:21 »
w ravenie jeszcze w niedzielę można było go kupić za 132zł - była promocja -20% na wszystko
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #11 dnia: 08.01.2019, 22:42 »
Szukałem właśnie czegoś takiego bo mój "wiślany" pokrowiec niebawem wyzionie ducha.  Właśnie go kupiłem. Dzięki Jurku :thumbup:
Wiesiek

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #12 dnia: 08.01.2019, 22:51 »
Ma ktoś wersję 205 cm? Jak wygląda miejsce na pierwszą przelotkę 5 cm?

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pokrowiec Mivardi Rod Holldal Premium 145 cm - recenzja
« Odpowiedź #13 dnia: 08.01.2019, 22:52 »
Właśnie go kupiłem...
Skąd brałeś?
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Wiesiek