Autor Wątek: Nowe forum-karpiowe  (Przeczytany 2751 razy)

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 727
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Nowe forum-karpiowe
« dnia: 17.01.2019, 16:23 »
Rusza nowa odsłona forum-karpiowego, fajnie ze stara została jako skarbnica wiedzy.
Chłopaki dają radę i oby tak dalej ;D oczywiście i z mojej strony mogą liczyć na pomoc w utrzymaniu forum-karpiowego. Trzeba utrzymywać taką wiedzę, tym bardziej ze my jako wędkarze, dzięki takim forum-kar. I splawik i grunt stajemy się coraz lepsi i bardziej skuteczni.

https://www.karpmax.pl/aktualnosci/czytaj/forum-karpiowe-wraca-w-nowej-odslonie-trwa-zrzutka-pieniedzy

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #1 dnia: 17.01.2019, 16:33 »
Super sprawa co prawda nie byłem tam zalogowany ale regularnie odwiedzałem ich stronę  :thumbup:

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #2 dnia: 17.01.2019, 18:28 »
Fajnie, bardzo mi brakowało tego forum, z roku na rok ilość postów niestety malała.
Szkoda, facebook totalnie zabił wszystkie strony z forami. A jak każdy wie - facebook niestety, ale jest beznadziejny.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #3 dnia: 17.01.2019, 18:42 »
Do tej pory nie mam facebooka i wcale nie zamierzam go mieć ;)

Offline andreas

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 652
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #4 dnia: 17.01.2019, 18:56 »
To jest nas dwóch. Też nie mam fejsa.

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 727
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #5 dnia: 17.01.2019, 19:07 »
Panowie gratulacje,
Tez nie mam facebooka i nie mam zamiaru :beer:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #6 dnia: 17.01.2019, 19:15 »
A na h....j mnie facebook ;) dziecinada nic więcej :P

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #7 dnia: 17.01.2019, 19:34 »
A co to ma za znaczenie, czy ktoś używa FB, czy nie? Ktoś jest wtedy lepszy, albo gorszy? Jakie jest tutaj kryterium oceny?
Ja np. nie znoszę i nie jem moreli! Szacun dla tych, którzy również ich nie lubią! :D :D :D A jeszcze większy szacun, którzy nigdy ich nie będą jedli! :facepalm:

A forum, fajnie że powstało. Niech mu się wiedzie jak najlepiej :thumbup: To nie FB zabił poprzednie, a sami użytkownicy... a raczej ich brak :(
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #8 dnia: 17.01.2019, 19:35 »
Witam! Dawno mnie tu nie było. Fajnie, że forum karpiowe wraca, troszkę pisałem na tym forum, to była kopalnia wiedzy karpiowej.
Co do Fejsa i "zabijania" forów przez grupy tematyczne, są to moim zdaniem bzdury.
Fora zabijają ludzie którym albo się nie chce pisać, albo nie chcą się dzielić wiedzą, "trzymają" w tajemnicy "swoje tajne" sposoby, miejscówki.

Jeśli ludzie chętnie dzielą się wiedzą, często piszą na forum, to forum nie padnie.
To forum jest najlepszym przykładem. Na Fb jest kilka grup tematycznych dot. feedera i metody, wiele osób jest "tam" w grupach, jest i tu i jakoś to forum nie pada. Ma wiernych użytkowników którzy dzielą się wiedzą, wielu zna się z "reala".

Offline MaciejK

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 40
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #9 dnia: 17.01.2019, 19:42 »
Jestem ciekaw tego powrotu. Na wszelki wypadek zgrałem sobie je jakiś czas temu, gdyby na stare lata zechciało się wrócić do korzeni.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #10 dnia: 17.01.2019, 20:04 »
A forum, fajnie że powstało. Niech mu się wiedzie jak najlepiej :thumbup: To nie FB zabił poprzednie, a sami użytkownicy... a raczej ich brak :(

Przecież brak użytkowników wziął się z tego, że każdy przerzucił się na facebooka i grupy dyskusyjne.
Do tego dodajmy, że wiele konkursów jest organizowana z udziałem facebooka (polubienia profilu).

Forum fajna rzecz, można wyszukać wiele informacji i odświeżyć dane wątki. Na grupie facebook raczej wszystko odbywa się na bieżąco.

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #11 dnia: 17.01.2019, 20:20 »
Lucjan! Zamykaj Forum, fejsbuki ido! A tam konkursy i nagrody, takie że ło matko! :P

Motov8, pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Wątpię, że każdy przerzucił się na FB tak po prostu. Jeżeli rzeczywiście jest tak jak piszesz, to powodem według mnie, jest niska atrakcyjność samego forum, a co za tym idzie tematów, dyskusji, sposobu dzielenia się wiedzą. Ja mam konto na FB, ale poziom dyskusji i kultury jest czymś co mnie odstrasza od uczestniczenia w grupach dyskusyjnych (oczywiście są wyjątki - i tutaj czapki z głów!!). Wiadomo, że każde Forum w pewnym momencie czeka kryzys. Podstawa (grunt :P) to umieć sobie z tym poradzić i przetrwać trudne chwile. Jeszcze niedawno kilku kolegów wysuwało mocne stwierdzenie, że Forum SiG umiera, bo tu tylko ogłoszenia na giełdzie, a chamy z administracji banują każdego, kto ma inne zdanie. I co? Poradziliśmy sobie z nadmierną ilością ogłoszeń, a i banów znacznie mniej, bo mimo różnic wszyscy zwracamy większą uwagę na kulturę dyskusji :thumbup:

A Facebook? Niech sobie będzie. Sam używam i sobie chwalę, bo mam w jednym miejscu wszystkie profile (głównie wędkarskie), które mnie interesują. Nie tracę czasu, na przeglądanie Internetu strona po stronie. Taki trick :P

PEACE! :thumbup:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #12 dnia: 17.01.2019, 20:23 »
Dobre forum to dobre forum ;) Facebook raczej nie ma szans, bo tam ani archiwów, ani działów, ani tematów... Są bany, fakt.
Jacek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #13 dnia: 17.01.2019, 20:56 »
Zgadzam się z Jackiem ;) FB bez szans

Offline Majcher

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 332
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Nowe forum-karpiowe
« Odpowiedź #14 dnia: 18.01.2019, 06:37 »
Moim zdaniem forum dużo bardziej praktyczniejsze jest od Facebooka,ze względu na to że na forum panują jakieś zasady są moderatorzy co pilnują porządku,wszystko jest na swoim miejscu w odpowiednim dziale, wszystko uporządkowane i przejrzyste. A na Facebooku jeden wielki bałagan. Co chwila te same pytania się powtarzają,niektórym osobą nie chce się szukać tylko czekają aż ktoś na tacy poda odpowiedź..
Żeby nie było,też korzystam z grup na Facebooku i widzę co się dzieję.