Autor Wątek: Dlaczego usuwacie?  (Przeczytany 2394 razy)

Offline adlb

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 2
Dlaczego usuwacie?
« dnia: 21.01.2019, 15:11 »
Czy mogę się dowiedzieć dlaczego kkza. usunął mój post?
Podobnych jest wiele i dalej są.
Chciałem poznać opinie o serwise !!!

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #1 dnia: 21.01.2019, 15:29 »
Nie wiem, co to był za serwis, ale jeśli wpadasz na forum i w pierwszym poście pokazujesz jakiś serwis, to z automatu uznawane jest to za reklamę tego serwisu.
Nic w tym dziwnego nie ma.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline adlb

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 2
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #2 dnia: 21.01.2019, 15:33 »
Jasne, ale między innymi dlatego się tu zapisałem by poznać opinię innych na jego temat :)
Miałem względem jego (tego serwisu) zamiary... pewne a wiadomo, że w dzisiejszych czasach jest pełno naciągactwa, dlatego opinia była dla mnie (i może i innych) ważna.
A to, że to był pierwszy post...
To w którym już można? ;-)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #3 dnia: 21.01.2019, 15:43 »
Sto piętnastym :)

Tak na serio to pilnujemy regulaminu tutaj. Jeżeli coś jest z nim niezgodne, to reagujemy. I tak zapewne zrobił Karol. Zerknij do regulaminu, coś musiało nie grać :)
Lucjan

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #4 dnia: 21.01.2019, 15:44 »
To w którym już można? ;-)

W takim, gdy o użytkowniku będzie można wyrobić już jakąkolwiek opinię, i z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że to nie jest reklama.

Jest to oczywiście zupełnie uznaniowe, i zależy od każdorazowej oceny danego przypadku.

Pojawia się kilka dni temu nowy serwis, po czym pojawia się nowy użytkownik i rzuca od razu linkiem.

Jak to mówią, pech i nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Ale to nie znaczy, że mamy na to patrzeć przez palce :)

Offline adlb

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 2
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #5 dnia: 21.01.2019, 15:48 »
Czegoś tu nie rozumiem.
Serwis się pojawił przynajmniej dla mnie kilka dni temu, opinii na jego temat jeszcze mało lub w ogóle dlatego chciałem (i zapytałem) czy inni coś wiedzą i czy mają jakieś opinie.
To jak mam sobie wyrobić zdanie jeżeli nie za pomocą takich forów?

Specjalne dałem w Hyde Parku bo sama nazwa oznacza, że tu można WSZYSTKO! (przynajmniej w Londynie) a Królowej nie obrażałem :)

Offline adlb

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 2
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #6 dnia: 21.01.2019, 15:53 »
Sto piętnastym :)

Tak na serio to pilnujemy regulaminu tutaj. Jeżeli coś jest z nim niezgodne, to reagujemy. I tak zapewne zrobił Karol. Zerknij do regulaminu, coś musiało nie grać :)

Wydawało mi się, że nie łamię regulaminu. Postów z odsyłaczami do zewnętrznych serwisów jest sporo, ten też tylko taki był na dodatek z prośbą o opinie...
No cóż...

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #7 dnia: 21.01.2019, 15:58 »
Czegoś tu nie rozumiem.
Serwis się pojawił przynajmniej dla mnie kilka dni temu, opinii na jego temat jeszcze mało lub w ogóle dlatego chciałem (i zapytałem) czy inni coś wiedzą i czy mają jakieś opinie.
To jak mam sobie wyrobić zdanie jeżeli nie za pomocą takich forów?

Specjalne dałem w Hyde Parku bo sama nazwa oznacza, że tu można WSZYSTKO! (przynajmniej w Londynie) a Królowej nie obrażałem :)

Jakiekolwiek forum nie jest jedynym dostępnym źródłem informacji. Za to częste są próby wrzucania tutaj linków typowo reklamowych i prowadzących do podejrzanych portali.

Bez względu na to, jaki jest opis działu (który służy zaszufladkowaniu tematu), nadrzędny jest Regulamin. Do tego warto zapoznać się ze Stanowiskiem administracji wobec reklam.

W skrócie. To co zalatuje nam reklamą, i nie kwalifikuje się jako dopuszczone działanie, będziemy usuwać. Bez względu na stanowisko osób postronnych, i jakichkolwiek Królowych ;)

Offline adlb

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 2
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #8 dnia: 21.01.2019, 16:01 »
OK, wszystko jasne.
Szkoda tylko, że pozostałem bez informacji o którą mi chodziło :(

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #9 dnia: 21.01.2019, 16:06 »
Skoro jest to taki nowy portal, marne szanse, że ktoś z niego zdążył skorzystać. Internet na ich temat milczy, a sama strona jest mocno podejrzana. Chcesz się upewnić czy są warci zaufania? Zadzwoń do nich, zapytaj o NIP, sprawdź czy mają zarejestrowaną działalność tak jak należy, kup coś wartego złotówkę albo dwie. Nie chcesz podejmować żadnego ryzyka? Kup gdzie indziej :)

Offline adlb

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 2
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #10 dnia: 21.01.2019, 16:16 »
Fakt, że jest nowa, dlatego pytałem, bo może ktoś tu...
Dlaczego uważasz, że jest mocno podejrzana? (konkrety)

No i coś co najwyraźniej nie zostało dobrze zrozumiane, to nie jest firma od której można coś kupić, to PORTAL OGŁOSZENIOWY! Tam się kupuje od innych albo od firm albo samemu sprzedaje. Albo ogłasza jeszcze coś innego.
Ich NIP, czy rejestracja NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA, bo to nie oni mają być partnerem w transakcji - oni tylko przekazują informacje którą ogłosił ktoś inny.

Pozdrowienia

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #11 dnia: 21.01.2019, 16:28 »
Twoja emocjonalna obrona tylko potwierdza wątpliwości - czemu bronisz czegoś, czemu sam masz opory zaufać?

Nie napisałem, że masz coś kupić od nich.

A dla jasności, każdy podmiot, który prowadzi działalność, i chce być wiarygodny, jest zarejestrowany gdzie należy, i takie informacje powinno dać się sprawdzić. Tak można zrobić chcociażby w przypadku znanych portali ogłoszeniowych. Zatem fakt, czy działają oficjalnie jako serwis ogłoszeniowy, platforma pośrednictwa, ma istotne znaczenie dla ich wiarygodności.

Jak pisałem, jeśli im ufasz, zaryzykuj. Jeśli nie, odpuść jakiekolwiek korzystanie z tego serwisu.

Byli już tu tacy, którzy chcieli na siłę robić zasięg i szum wokół różnych nowości. Produktów, sklepów, przedstawicielstw na Polskę. Liczę, że nie to jest Twoim celem.

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #12 dnia: 21.01.2019, 17:45 »
Wystarczy tych pierdół. Link w pierwszym wpisie nowego użytkownika kierujący do serwisu jest tym, czego tutaj się nie akceptuje. Nikogo nie interesuje kto, co, gdzie i po co. Kropka. Miałeś tysiąc innych powodów do wpisu, Ciebie jednak interesuje opinia o jakimś tam nowym serwisie... Jeśli chcesz być forumowiczem, udzielaj się. Poznamy się, będziesz mógł pytać, o co chcesz. Jeśli taki układ Ci nie pasuje, za chwilę stracisz możliwość publikowania postów. Druga kropka.
Jacek

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Dlaczego usuwacie?
« Odpowiedź #13 dnia: 21.01.2019, 17:49 »
I zamek dla akcentu. Dziękujemy za uwagę :)