Autor Wątek: Opłacanie składek w PZW  (Przeczytany 115643 razy)

Offline Robin

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #510 dnia: 11.01.2019, 16:14 »
Ryba jest tzn.że coś połowiłem konkretnie okonia, na rzece przy której mieszkam pzw chyba przez całe lato nie złowiłem co tam przez dwa dni
To ile tych okoni złowiłeś na pgr przez dwa dni?
Pozdrawiam
Niebieska lub Czerwona pigułka (TWÓJ WYBÓR)

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #511 dnia: 11.01.2019, 16:46 »
Takich jak na fotce ,wczoraj 18 - nieznana woda a więc z partyzanta , lód w miarę (8cm) tylko przy trzcinach i nie wszędzie , dziś już łaziłem dalej , i złowiłem 33 sztuki nie licząc piętnastaków i palczaków , latem pewnie zawitam tam z kajakiem 8) trzeba obadać wodę z sondą . Ale nie chodzi o te ryby , tylko o to że za 310zł mam 44jeziora w mojej okolicy , a należąc do koła w Grajewie okręg Mazowiecki , w tym roku chyba 220zł? i mam w okolicy to co na foci :facepalm:
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #512 dnia: 28.01.2019, 10:20 »
Dobrze rozumiem, że wody poza obwodami rybackimi to te, na które możemy łowić tylko na kartę wędkarską?
http://www.pzw.org.pl/47/cms/2808/wykaz_wod_pzw_okregu_sieradz - na dole wykaz.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #513 dnia: 28.01.2019, 10:27 »
No nie. Zależy kto jest dzierżawcą. Jeśli państwo/gmina, to wtedy tylko karta.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #514 dnia: 28.01.2019, 11:02 »
No nie. Zależy kto jest dzierżawcą. Jeśli państwo/gmina, to wtedy tylko karta.
Oczywiście chodzi mi o wody publiczne :)
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 213
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #515 dnia: 17.04.2019, 22:27 »
Wie może ktoś jak można dokonać opłaty za pomocą http://www.pzwlublin.eokon.pl/ za zezwolenie 1 dniowe za Obwód rybacki rzeki Wieprz Nr 4 PZW Lublin? Na stronie PZW Lublin (http://www.pzw.org.pl/lublin/cms/16743/oplaty_wedkarskie_i_zezwolenia_przez_internet) jest informacja, że można tego dokonać za pomocą eokon.pl, ale jak się wejdzie w system i utworzy konto to po wyborze wspomnianego łowiska i 1 dnia jako okresu zezwolenia pojawia się informacja, że "Nie znaleziono licencji dla wybranych parametrów".
Marcin

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 229
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #516 dnia: 17.04.2019, 23:58 »
Wie może ktoś jak można dokonać opłaty za pomocą http://www.pzwlublin.eokon.pl/ za zezwolenie 1 dniowe za Obwód rybacki rzeki Wieprz Nr 4 PZW Lublin? Na stronie PZW Lublin (http://www.pzw.org.pl/lublin/cms/16743/oplaty_wedkarskie_i_zezwolenia_przez_internet) jest informacja, że można tego dokonać za pomocą eokon.pl, ale jak się wejdzie w system i utworzy konto to po wyborze wspomnianego łowiska i 1 dnia jako okresu zezwolenia pojawia się informacja, że "Nie znaleziono licencji dla wybranych parametrów".

Jeśli dobrze zrozumiałem chcesz wykupić zezwolenie jednodniowe w okręgu lubelskim.
Nie wykupujesz jakiegoś szczególnego zezwolenia na dany odcinek rzeki, czy konkretne jezioro.
Wykupując pozwolenie jednodniowe, otrzymujesz prawo do wędkowania we wszystkich wodach okręgu, chyba że któreś jezioro, czy odcinek rzeki wymaga dopłat.
Napisz meila lub zadzwoń żeby to potwierdzić.
Paweł.

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 213
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #517 dnia: 24.04.2019, 21:20 »
Może komuś się przyda na przyszłość. Można spokojnie zrobić przelew internetowy na konto PZW danego okręgu, w tytule przelewu wpisać na jakie wody i za ile dni jest opłata. Ze strony danego okręgu trzeba wydrukować rejestr i to wszystko zabrać ze sobą na wyprawę wędkarską. I to tyle i aż tyle, jakby nie można było wszystkiego opędzić w systemie. Gorzej niż w warzywniaku...
Marcin

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #518 dnia: 25.04.2019, 08:10 »
Może komuś się przyda na przyszłość. Można spokojnie zrobić przelew internetowy na konto PZW danego okręgu, w tytule przelewu wpisać na jakie wody i za ile dni jest opłata. Ze strony danego okręgu trzeba wydrukować rejestr i to wszystko zabrać ze sobą na wyprawę wędkarską. I to tyle i aż tyle, jakby nie można było wszystkiego opędzić w systemie. Gorzej niż w warzywniaku...

Czepiasz się i szukasz dziury w całym. Widocznie nie potrafisz zauważyć, jak wielki rozwój następuje w PZW. W niektórych kołach mają już nawet komputer!
http://www.pzw.org.pl/zgpzw/wiadomosci/140559/60/pzw_laureatem_polskiej_nagrody_innowacyjnosci_2016
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #519 dnia: 25.04.2019, 09:48 »
Może komuś się przyda na przyszłość. Można spokojnie zrobić przelew internetowy na konto PZW danego okręgu, w tytule przelewu wpisać na jakie wody i za ile dni jest opłata. Ze strony danego okręgu trzeba wydrukować rejestr i to wszystko zabrać ze sobą na wyprawę wędkarską. I to tyle i aż tyle, jakby nie można było wszystkiego opędzić w systemie. Gorzej niż w warzywniaku...

Czepiasz się i szukasz dziury w całym. Widocznie nie potrafisz zauważyć, jak wielki rozwój następuje w PZW. W niektórych kołach mają już nawet komputer!
http://www.pzw.org.pl/zgpzw/wiadomosci/140559/60/pzw_laureatem_polskiej_nagrody_innowacyjnosci_2016


 :bravo: :D :beer:

Offline Kocur1911

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #520 dnia: 09.02.2020, 20:26 »
Cześć,

Czy ktoś poleci jakiś punkt, gdzie można opłacić składki na okręg w Ciechanowie? mieszkam w Warszawie i gdzieś bym podjechał tylko nie chcę tak "na pałę" szukać sklepów wędkarskich w Nasielsku czy Nowym Mieście..

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 853
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #521 dnia: 09.02.2020, 21:01 »
Na okręg ciechanowski możesz skladki opłacić w kole PZW w Nowym Mieście lub w kole PZW w Płońsku. Jak chcesz to mogę podać nr tel. do prezesa w Płońsku ale to na PW
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #522 dnia: 01.04.2020, 19:05 »
Gdyby Ktoś chciał opłacić składkę w Okręgu Katowickim, Proszę o zapoznanie się z informacja w jaki sposób można tego dokonać
http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/203780/61/uwaga_wedkarze_umozliwia_sie_tymczasowy_sposob_przyjmowania_skla
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #523 dnia: 01.04.2020, 19:49 »
Gdyby Ktoś chciał opłacić składkę w Okręgu Katowickim, Proszę o zapoznanie się z informacja w jaki sposób można tego dokonać
http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/203780/61/uwaga_wedkarze_umozliwia_sie_tymczasowy_sposob_przyjmowania_skla

A jak ktoś nie opłacał składek od 15 lat i nie ma legitymacji członkowskiej albo niedawno zdał egzamin, odebrał kartę i nie zdążył się jeszcze zapisać do żadnego koła to co? :D

PS. W dobie tak rozwiniętej cyfryzacji cała ta procedura wygląda jakby była tworzona w 20-leciu międzywojennym :) Wiem, wiem... marudzę, ale nie mogłem się powstrzymać ;)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Norbas

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 970
  • Reputacja: 55
  • Lokalizacja: Kampinos
Odp: Opłacanie składek w PZW
« Odpowiedź #524 dnia: 27.05.2020, 00:44 »
Słuchajcie popadłem w lekką dezorientację.
Posiadając w ręku kartę wędkarską co i gdzie muszę jeszcze załatwić i jakie wnieść opłaty by móc łowić w okręgu mazowieckim?
Pogubiłem się bo raz widzę opłatę członkowską 100zł... za chwilę opłatę 150zł .... jeszcze na innej www składka 239zł.... , dla nie zrzeszonych 400zł....to ile muszę wydać by legalnie łowić? I jak to ugryźć by ponieść jak najmniejsze koszta?
Ja się ciut pogubiłem :-)
Czy zdając egzamin w kole od razu staje się jej członkiem , czy też muszę wykupić/dostać jakąś legitymację członkowską.... ciemna magia a w "roztargnieniu" nie dopytałem o żadne szczegóły po egzaminie... wiem tylko że udać się do starostwa po odbiór karty....i co dalej?