Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 319513 razy)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 336
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #30 dnia: 16.02.2016, 09:57 »
Przy takiej cenie ja odpadam.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mirgag

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 829
  • Reputacja: 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mirosław
  • Lokalizacja: Głogów - Zielona Góra
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #31 dnia: 16.02.2016, 10:13 »
To tak jak z piwem. Dobre piwo jest tanie i... dobre.
*Jedynie upór i determinacja są wszechmocne*
Mirosław

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #32 dnia: 16.02.2016, 10:17 »
Ja najpierw sprawdzę nad wodą - potem poddam ocenie :)
Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #33 dnia: 16.02.2016, 10:29 »
Myślę, że wiele zależy tu też od 'rynku'. Już widzę, że Lorpio zrobiło poważny błąd, bo powinni na targach mieć sklep lub kogoś, kto sprzedaje ich Method Mix, powinni pogonić go tam kilka ton. Teraz ludzie się obkupili, spróbowali innych marek, zatwoarowali jak gilala na cały sezon :).

Tutaj Feederbaits będzie musiał stawić czoła rzeczywistości. Jednak cena miksu Lorpio zdecydowanie jest korzystniejsza. Według mnie błędem było wystartowanie z paczkami 800 gram, kilogram byłby o wiele lepszy, w cenie 20 PLN byłby tańszy niż odpowiedniki brytyjskie (w paczkach kilogramowych). Jeżeli jednak cena jest wyższa niż produkty Sonu, DB czy Bait-techa - trudno będzie konkurować, bądźmy tez realistami, raczej nowego koła tutaj nie wymyślono. To raczej Lorpio tutaj zaskoczyło paczkami 700 gram, według mnie to bardzo mądre posunięcie.

Mimo to kibicuję firmie i mam nadzieję, że Feederbaits na stałe zagości na rynku i będzie jego częścią.
Lucjan

Chub

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #34 dnia: 16.02.2016, 10:38 »
Szczerze to bardziej zakupiłem 3 produkty w postaci płynnej by dołożyć cegiełkę do startu firmy.
Może i jest pakowaczem ale od  czegoś trzeba zacząć a ważne by nie tylko pakować a być świadomym tego co jest w środku a tutaj chyba tak jest. Bo wiem, że niektórzy nawet nie wiedzą co sprzedają potem biznesy padają nie tylko wędkarskie..
Życzę tej firmie powodzenia i by kierowała się taką samą zasadą w handlu jak ja

" prowizja na jednym kliencie mała a częsta na wielu " jak u Luk-a " mało i często" sprawdza się to nie tylko w wędkarstwie :)

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #35 dnia: 16.02.2016, 11:06 »
Szczerze to bardziej zakupiłem 3 produkty w postaci płynnej by dołożyć cegiełkę do startu firmy.
Może i jest pakowaczem ale od  czegoś trzeba zacząć a ważne by nie tylko pakować a być świadomym tego co jest w środku a tutaj chyba tak jest. Bo wiem, że niektórzy nawet nie wiedzą co sprzedają potem biznesy padają nie tylko wędkarskie..
Życzę tej firmie powodzenia i by kierowała się taką samą zasadą w handlu jak ja

" prowizja na jednym kliencie mała a częsta na wielu " jak u Luk-a " mało i często" sprawdza się to nie tylko w wędkarstwie :)

Chub, każdy z nas chętnie będzie go wspierał, ale bez przesady, żeby tylko pod hasłem kupuj u mnie bo moje jest lepsze. Rozsądek przede wszystkim. Piszesz, że on, w przeciwieństwie do innych, wie, co jest w środku... śmię wątpić, bo jeśli tego sam nie produkuje, to widzi tylko ew. jakiś atest. Bez zrobienia analisy składu nic nie wie.
Robert

Chub

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #36 dnia: 16.02.2016, 11:21 »
gilala

Ja nikogo nie nakłaniam do kupna każdy ma swój rozum.
Kupiłem 3szt i na tym koniec jak na razie zobaczę czy ten produkt u mnie się sprawdzi.
100% przekonania, że wie co jest w środku nie mam dlatego zostawiłem furtkę i napisałem chyba ;)

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 088
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #37 dnia: 16.02.2016, 11:29 »
Buba -Kulka oparta na dwóch dominujących aromatach, połączenie skorupiaka z czosnkiem sprawdza się doskonale w zimnej wodzie. Wykonane zeskładników najwyższej jakości. Niepowtarzalny produkt na rynku, opracowany na podstawie technologii Feeder Bait. Praca kulek została dostosowana do metod feeder.
Ta kulka opisana.

co z reszta,co to za smaki Hybryda -?
                                     Imago- ?
                                     Mania -?
                                     Troll-?
To tak trochę jak z kulkami Wojtka Warmuza do końca nie wiadomo ??

Offline Mati91

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 3
  • eat * sleep * carp
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #38 dnia: 16.02.2016, 13:00 »
Rozsądek przede wszystkim. Piszesz, że on, w przeciwieństwie do innych, wie, co jest w środku... śmię wątpić, bo jeśli tego sam nie produkuje, to widzi tylko ew. jakiś atest. Bez zrobienia analisy składu nic nie wie.

Widzę, że powstają tutaj dywagacje na temat tego, że Bartek jest przepakowywaczem i nie wie co zawierają jego produkty.
Nie będę ukrywał, że znam temat bardzo dobrze, dlatego rozwieję wasze wątpliwości. Bartek bardzo dobrze wie, co znajduje się w jego produktach. Wszystkie receptury zanęt i przynęt są opracowanie przez niego przy współpracy ze specjalistami ds. żywienia ryb. Powiem więcej, Bartek bardzo dokładnie kontroluje jakość zarówno komponentów, które znajdują się w przynętach i zanętach jak i sam proces produkcji. Kładzie bardzo duży nacisk na aminogram, oraz bilans odżywczy. Towar Feeder Bait jest tworzony w Polsce, przez firmę która od lat zajmuje się produkcją przynęt. Posiada profesjonalną linię produkcyjną oraz dostęp do najlepszych komponentów. Zresztą, Bartek tego nie ukrywa. Producent jest wskazany na każdym opakowaniu. Więc porównywanie jego działalności, z działalnością pewnych firm, które zamawiają towar w Holandii i kompletnie nie posiadają wiedzy co się w nim znajduje, jest jak porównanie Mercedesa z dużym Fiatem :)
Nie ma co dywagować, wystarczy podejść i porozmawiać :)

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #39 dnia: 16.02.2016, 13:12 »
Mati i super, jeśli tak jest, to szybko uda się to zweryfikować nad wodą i  będzie wszystko OK.
Aby spłętować Twoje słowa posłużę się starą jak świat anegdotą:
"jak mówię, że robię to robię, jak mówię, że płacę to mówię"
Bez urazy przyjacielu, dobry towar sam się obroni :)
Robert

Offline Mati91

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 3
  • eat * sleep * carp
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #40 dnia: 16.02.2016, 13:16 »
I to jest Święta prawda, jak ma się obronić to się obroni sam! Tylko najpierw warto zasięgnąć wiedzy, oraz wypróbować a dopiero później oceniać :) Dlatego pakować kije i nad wodę. Bo wiosną pachnie, aż miło :) Pozdrawiam ;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #41 dnia: 16.02.2016, 13:48 »
Mati, ja też kibicuję Bartkowi jakby co i nie nazywam go pakowaczem. Cena jednak jest nieadekwatna do rynku, to moje skromne zdanie. Jeżeli produkt Lorpio obroni się równie dobrze jak zanęty FB (fajny skrót!), cena będzie odgrywać olbrzymią rolę, i wiadomo co będą wybierać wędkarze.

Dobrym posunięciem byłoby na jego miejscu zrobienie zanęty typu Match, w opakowaniu 1.5 kg za 30 lub 28 PLN - wtedy byłaby to lepsza opcja.

Targi, reklama, produkcja, projekty, przygotowanie składu, badania i atesty kosztują. Lepiej wpierw zająć miejsce na rynku, później można zwiększyć ceny. Jeżeli jednak ustawia się cenowo swój produkt wyżej niż DB, Sonu czy Sensas, lub rodzimy producent (Lorpio) - to jest problem. Może nie dla mnie - ale dla wędkarzy, których trzeba przekonać do takiego zakupu... Wyobraźmy sobie sklep wędkarski zanętę Lorpio za 13 zeta i FB za 20. Dodatkowo Lorpio ma 4 rodzaje zanęt, pewnie jakaś będzie uchodzić za kilera. Rynek więc to zweryfikuje. Oczywiście może być tak, że skuteczność będzie bardzo wysoka, ale... Sonubaits lub Dynamite nie robią zanęt z byle czego, nie komponuje ich ktoś kto nie ma o tym pojęcia. Dodatkowo polskie firmy też odpowiedzą na ofensywę Lorpio, więc Bartkowi będzie jeszcze trudniej.


Lucjan

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #42 dnia: 16.02.2016, 16:40 »
Jak dla mnie cena faktycznie jest wysoka ale dam Bartkowi szanse. Rozmawiając z nim odniosłem wrażenie, że dba o najwyższą jakość (o czy pisał również Mati).
To jest dopiero start, więc Bartek dużo może jeszcze zmienić. Sam pakuje produkty więc zmiana wielkości paczek nie jest dużym problemem.
U mnie aktualnie ma "kredyt zaufania". Może po części dlatego, że wolę kupować polskie produkty jeżeli są tak samo dobre jak zagraniczne.
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #43 dnia: 16.02.2016, 17:00 »
Przetestujemy ,ocenimy zabierzemy głos.Na razie nie ma co strzępić języka.Zapach konsystencja bardzo ciekawe
Staś
Klasyczny Feeder

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 783
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #44 dnia: 16.02.2016, 17:39 »
Przetestujemy ,ocenimy zabierzemy głos.Na razie nie ma co strzępić języka.Zapach konsystencja bardzo ciekawe

 :thumbup: :bravo: