Autor Wątek: SG Baits Łódź  (Przeczytany 7506 razy)

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: SG Baits Łódź
« Odpowiedź #15 dnia: 23.01.2018, 16:56 »
Kupowałem u nich kołowrotki i zapytałem ot tak czy nie maja na stanie jakiś starych żyłek bo potrzebuje na podkład, dorzucili mi gratis szpule 0,25/300m gratis.
Porządny sklep.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 321
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: SG Baits Łódź
« Odpowiedź #16 dnia: 04.08.2018, 17:32 »
Złożyłem kilka zamówień w tym sklepie (w zeszłym tygodniu 3),głównie przez allegro (nick Speedy180 i FishingMarket). Szybka wysyłka, ciekawy asortyment. Polecam.
PS. Raz zamówiłem pokrowiec na podbierak, ktorego jak się okazało, nie mieli na stanie. Nie zostałem o tym powiadomiony, ale od razu dostałem zwrot kasy na konto.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: SG Baits Łódź
« Odpowiedź #17 dnia: 05.08.2018, 13:32 »
Kupowałem także w tym sklepie i wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Co więcej: sklep dość często ma fajne promocje, więc warto ich śledzić :thumbup:
Pozdrawiam Seba

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 321
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: SG Baits Łódź
« Odpowiedź #18 dnia: 12.07.2019, 14:51 »
Kolejne udane i szybkie zamówienie. 10/10

Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Online pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: SG Baits Łódź
« Odpowiedź #19 dnia: 23.08.2019, 17:12 »
Nie polecam nikomu zakupów przez u nich allegro nick- SpeeDy180. Sprzedają rzeczy których nie posiadają. W mailach chamstwo, bezczelność i zero prób rozwiązania problemu. Sami przyznają że mają burdel.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: SG Baits Łódź
« Odpowiedź #20 dnia: 03.01.2020, 22:58 »
Hm.

Zamówienia złożone w tym całym black week:
- zgodne z rzeczywistością stany magazynowe;
- bardzo fajne ceny - naprawdę, w tym na przykład na sprzęt Deepera, który normalnie ciężko znaleźć gdzieś przeceniony;
- szybka wysyłka;
- dobre zabezpieczenie paczki;
- dobry kontakt mailowy i telefoniczny.

Ale jak przyszło mi zwrócić dwa sprzęty, zaczęły się schody. Po odebraniu przez sklep paczki ze zwracanymi przedmiotami i danymi do zwrotu 11 grudnia, termin na zwrot kasy upływał 27. Przypomniałem się 27 grudnia, dostając w odpowiedzi prośbę o dane, które już dostali i mailem, i na papierze przy zwrocie. Musiałem się upomnieć jeszcze dwukrotnie mailowo, oraz telefonicznie, ale kasę dostałem. Niefartownie trafił się "urlopowy" okres, ale w sumie sklep nie miał raczej specjalnego powodu czekać ze zwrotem pieniędzy aż upłynie 14 dni.

W sumie, 7/10. Zakupy zrobię tam raczej ponownie, ale mając w pamięci przejścia ze zwrotem, dwa razy się zastanowię, zanim włożę coś do koszyka.