Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomnick dnia Dzisiaj o 10:55 »
22
Giełda / Odp: (S) Cresta Match& Feeder, szelki , pojemnik termiczny .
« Ostatnia wiadomość wysłana przez paparoach dnia Dzisiaj o 10:55 »
Odświeżam bo wygasły linki :


Aktualne , nowe ceny .
1 Kołowrotek                  60 zł
2 Grzebień + podpórka 20
3 Pokrowce Matrix        40
4 Wiaderko                      20
5 Worek                           15

Plus mam jeszcze 2 takie nowe pokrowce na kołowrotek założony na wędkę



Cena 25 / szt.

23
Aplikacje / Odp: Nowa aplikacja wędkarska - Fiszi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Amurak dnia Dzisiaj o 10:18 »
Na wstępnie bardzo dziękuję za Pana opinię, jest to dla nas jako twórców bardzo ważne, aby zbierać feedback :bravo: W dużej części się z Panem zgadzam, jest wiele rzeczy, które można by było dodać i które poprawiłyby działanie aplikacji i wyróżnienie się na tle forum / grup na fb, mamy wiele pomysłów w głowie i też ciągle zbieramy różne opinie od użytkowników. Proszę pamiętać, że aplikacja dopiero co powstała, z czasem mamy zamiar ją rozwijać i poszerzać jej działanie, chcemy się dostosowywać do potrzeb użytkowników i jeżeli będziemy widzieć, że jest zapotrzebowanie na jakieś funkcjonalności to na pewno to dodamy (o ile jest to możliwe) ;) Na przykład już jest połączenie, że można podpiąć relacje znad wody z łowiskiem, dzięki czemu od razu jest wiadomo z jakiego łowiska pochodzi dana relacja i również na stronie łowiska relacje powiązane z tym łowiskiem się wyświetlają :) Jeszcze raz dziękuję bardzo za opinie! Mam nadzieję, że zajrzy czasem Pan do aplikacji i może będzie tam już coś, co Pana mocniej zainteresuje :) Chcemy dostosowywać się do potrzeb użytkowników :narybki:
24
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koperek dnia Dzisiaj o 09:57 »
Orzecha tygrysiego jak dotąd nie używałem w karpiowaniu i na jego temat wiem tyle co wyciągnąłem z filmów na youtube. Można to streścić w jednym zdaniu tzn, że orzech jest skuteczny, lubiany przez karpie i, że należy go odpowiednio przygotować przed wrzuceniem do wody (fermentacja, kiszenie, gotowanie) bo od surowych ryby będzie brzuch bolał. Czy można zrezygnować z kulek na rzecz orzecha? Chyba tak ale dla mnie karpie to kulki i duży pellet (najlepiej min 17mm) Jeśli nie możesz sobie pozwolić na długotrwałe nęcenie kulkami to wydaje mi się że orzech tygrysi będzie dobrym rozwiązaniem choć ja wybrałbym jednak pellet. (25kg Allera Best znalazłem za 208zł a podobno można kupić jeszcze taniej)

Co do kulek to poszukaj jakiegoś niekomercyjnego kulacza, a być może zrobi Tobie kilka kg w dobrej cenie. Ja jakiś czas temu mimo, że mam już swojego dostawcę "uśmiechnąłem" się do Koziego i jestem bardzo zadowolony z jego kulek. Nie potrzebuję kulek Massive Baits, Ultimate, Starbaits itd bo od chłopaków mam super towar w akceptowalnej cenie.
25
Aplikacje / Odp: Nowa aplikacja wędkarska - Fiszi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez carl23 dnia Dzisiaj o 09:01 »
To ja może łyżkę dziegciu dodam od siebie. Proszę potraktować poniższy wpis jako moją subiektywną opinię po rejestracji w portalu i przejrzeniu możliwości.
Dla mnie od strony usera nie ma tam żadnej innowacji póki co. Ot różne możliwości pogaduszek jak czat, forum. Znad wody można śmiało wpiąć w forum jako jeden wątek.
Giełda-kolejny element/dział forum/podforum.
Łowiska-kolejna odsłona znajdzłowisko? Przy obecnej wiedzy/grupach wędkarskich/forach większość jeździ na z góry zaplanowane łowiska, zatem info potrzebne dość rzadko, gdy np. szukamy łowiska na urlop etc.
Samo usability-jest ok, przejrzyście.
Szata graficzna-kwestia gustu.
Rozpoznawanie ryby-dużo szybciej obiektywem googla to zrobię, bo nie muszę wrzucać foty do portalu, tylko robię-rozpoznaję.

Do sedna-dla mnie kolejny portalik, a nie specjalna "aplikacja" dla wędkarzy ,taki zlepek rzekłbym kilku stron. I tu w sumie nic złego. Tylko, że to kolejne miejsce do rozmów, poza grupami fb/forami-czyli to wszystko już jest/mamy, to tylko kolejna odsłona.
Dla mnie jako wędkarza brakuje najważniejszego:
Statystyk osobistych. Rozbudowanych, połączonych najlepiej z jakąś apką pogodową, która po gps sczytałaby miejsce gdzie łowię w danym dniu i sparsowała datę, temperaturę, ciśnienie. Wrzucając fotki ryb z danej sesji bym mógł je poklasyfikować na gatunki (a najlepiej rozpoznawanie AI przydzieliło je do danych gatunków. A potem sortowanie tego po datach/ciśnieniu czy ilości złowionych per data. Do tego notatki w jaki sposób/na co łowiłem.
Taka "aplikacja" pozwalałaby na wyciąganie solidnych wniosków znad wody dla siebie co za tym idzie znacząco rozwijałaby nas jako wędkarzy. W obecnej chwili jest to mocno rozbudowany komunikator.
26
Humor / Odp: Śmieszne zdjęcia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez e-MarioBros dnia Dzisiaj o 08:26 »
multi
27
Hyde Park / Odp: Nasze ogrody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez e-MarioBros dnia Dzisiaj o 08:25 »
W tą noc mi sporo przemarzło liści na różnych drzewach, not good.
28
Giełda / Odp: (K)Wędki pod alarmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sigis dnia Dzisiaj o 08:10 »
Małe sprostowanie-uzupełnienie: oczywiście najmniejszym SPOMBEM. Pozdrawiam wszystkich.
29
Giełda / Odp: (K)Wędki pod alarmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sigis dnia Dzisiaj o 08:05 »
Serdecznie polecam: KONGER CARPLABS Accelerate. Są w trzech składach 360 długości i w 3ech lbs. Osobiście użytkuję 1,5 i 2lbs-wędki z ogromnym zapasem mocy i wcale nie pały. Tą delikatniejszą śmigam spombem na 45m (dalej nie było potrzeby) i nic się nie dzieje ;dodatkowo może służyć do spławika (nadaje się świetnie). Użytkuję te wędki od trzech lat właśnie z sygnalizatorami, jestem bardzo zadowolony, nic lepszego nie szukam i serdecznie polecam. Pozdrawiam.
30
Prasa wędkarska / Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 07:36 »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10