Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3876837 razy)

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 008
  • Reputacja: 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14070 dnia: 11.04.2018, 20:39 »
O, jak miło, chłodnicę zrzuciłem z trzy minutki.
O, jak niemiło, chłodnica klimatyzacji też dostała po dupie :facepalm:
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14071 dnia: 11.04.2018, 20:53 »
Ogólnie samochód to skarbonka :facepalm: jeśli wypadnie jakaś awaria to trudno - człowiek też zachoruje ;) dziś zapłaciłem 520zł za OC i to mnie wqurvia >:O co raz podwyżki na paliwo a to OC bo firmy będą bankrutować przez wypłatę odszkodowań  - a co to mnie qurva obchodzi?! niech płacą ci co powodują wypadki i  jeżdżą nie przepisowo , czemu nikt nie podniesie mi pensji?! narobiło się spółek , każda ma prezesa i kilkunastu nierobów od przekładania papierków i trzeba im płacić.
520zł?To Ty chyba kolego seicento jeździsz.Ja płacę 1100 w AXA na rok za motor 2.4JTD (60%zniżek).Uwierz mi 520zł na dzisiejsze czasy to mało.Ps.Za Clio 1.2 od żony płacę 650 zł na rok ale to dlatego,że żona jest świeżym kierowcą i dowalili wzwyżkę:-(
Jeżdżę golfem 1.9sdi 99rok mam 70%zniżki O:) właśnie zrezygnowałem z AXA gdzie płaciłem 600zł a przyszło teraz 690 a teraz jestem w Uniqua a przed podwyżkami płaciłem 300 z groszami więc ''czuję różnicę'' >:O prawko mam 28lat nie spowodowałem żadnego wypadku i zaliczyłem 3 mandaty +10 punktów w roku 2000 , teraz jeżdżę na emeryta i mam ubaw jak mnie biorą jakimiś cieńkusiami :facepalm:

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14072 dnia: 11.04.2018, 21:39 »
Ogólnie samochód to skarbonka :facepalm: jeśli wypadnie jakaś awaria to trudno - człowiek też zachoruje ;) dziś zapłaciłem 520zł za OC i to mnie wqurvia >:O co raz podwyżki na paliwo a to OC bo firmy będą bankrutować przez wypłatę odszkodowań  - a co to mnie qurva obchodzi?! niech płacą ci co powodują wypadki i  jeżdżą nie przepisowo , czemu nikt nie podniesie mi pensji?! narobiło się spółek , każda ma prezesa i kilkunastu nierobów od przekładania papierków i trzeba im płacić.
520zł?To Ty chyba kolego seicento jeździsz.Ja płacę 1100 w AXA na rok za motor 2.4JTD (60%zniżek).Uwierz mi 520zł na dzisiejsze czasy to mało.Ps.Za Clio 1.2 od żony płacę 650 zł na rok ale to dlatego,że żona jest świeżym kierowcą i dowalili wzwyżkę:-(
Jeżdżę golfem 1.9sdi 99rok mam 70%zniżki O:) właśnie zrezygnowałem z AXA gdzie płaciłem 600zł a przyszło teraz 690 a teraz jestem w Uniqua a przed podwyżkami płaciłem 300 z groszami więc ''czuję różnicę'' >:O prawko mam 28lat nie spowodowałem żadnego wypadku i zaliczyłem 3 mandaty +10 punktów w roku 2000 , teraz jeżdżę na emeryta i mam ubaw jak mnie biorą jakimiś cieńkusiami :facepalm:

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
To nie płacisz dużo jak za 1.9.Ja w zeszlym roku niestety nie znalazłem nic taniej jak w AXA i faktem jest,że podnoszą OC co roku o kilka stów.2 lata temu za ten sam silnik płaciłem 710zl a teraz 1100:-(Dla mnie to jest chore co wyrabiają z ubezpieczeniami.Każdy kierowca powienien mieć wyliczane  indywidualne OC a niestety tak nie jest.Potrafią tylko podnieść jak nie daj Boże jest stłuczka ale jak ktoś jeździ 20 lat bez szkody to już nie obniżą składki.Niestety nie mamy na to wpływu i trzeba płacić nie małe pieniążki.Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14073 dnia: 12.04.2018, 22:42 »
Dzisiaj przyszły zza oceanu.

Wiley X Valor Polarized CHVAL08

Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14074 dnia: 13.04.2018, 04:07 »
Korzystając z promocji w AD kupiłem jeszcze jednego x-aero do kompletu. Trochę długo jechał do mnie, ale za ta cena to przymknąłem oko :)

Offline toms2m

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 760
  • Reputacja: 132
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14075 dnia: 13.04.2018, 04:21 »
Korzystając z promocji w AD kupiłem jeszcze jednego x-aero do kompletu. Trochę długo jechał do mnie, ale za ta cena to przymknąłem oko :)

Ci kurierzy to nie mogą chyba spać ;D

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14076 dnia: 13.04.2018, 07:50 »
Radar, czy możesz mi powiedzieć czy w takich okularach z górnej półki polaryzacja różni się od takiej z chin za parę $? Pytam bo ostatnio noszę się w chińczykach a porównywałem je z Polaroidami i jeśli chodzi o optykę (żadną zresztą) i polaryzację to nie było kompletnie żadnej różnicy. Różnica była jedynie w jakości wykonania elementów i się plastik różnił.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14077 dnia: 13.04.2018, 07:59 »
Korzystając z promocji w AD kupiłem jeszcze jednego x-aero do kompletu. Trochę długo jechał do mnie, ale za ta cena to przymknąłem oko :)


Widzę, że poszedłeś ta sama drogą, co ja. Kupiłem jednego, ale tak mi się spodobał, że dojechał kolejny ... Proponuję wysłać do @Czesia Wonskiego. A po powrocie będzie chodził, jak masełko ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Fisha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 020
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14078 dnia: 13.04.2018, 08:34 »
Korzystając z promocji w AD kupiłem jeszcze jednego x-aero do kompletu. Trochę długo jechał do mnie, ale za ta cena to przymknąłem oko


Widzę, że poszedłeś ta sama drogą, co ja. Kupiłem jednego, ale tak mi się spodobał, że dojechał kolejny ... Proponuję wysłać do @Czesia Wonskiego. A po powrocie będzie chodził, jak masełko
Pierwszego Czesiek ogarnął, a więc tego też dostanie. Nie będę mu jednak nic wysyłał, tylko wparuję mu na chatę

Offline daminek1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 34
  • Lokalizacja: Lubliniec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14079 dnia: 13.04.2018, 08:40 »
Będzie na testy na PZW i komercję. Ciekawe jak się spisze. Mięso. Monster Fruit oraz Diablo. Diablo może być ciekawe jak kiedyś gra.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam Damian :-)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14080 dnia: 13.04.2018, 16:57 »
Korzystając z promocji w AD kupiłem jeszcze jednego x-aero do kompletu. Trochę długo jechał do mnie, ale za ta cena to przymknąłem oko


Widzę, że poszedłeś ta sama drogą, co ja. Kupiłem jednego, ale tak mi się spodobał, że dojechał kolejny ... Proponuję wysłać do @Czesia Wonskiego. A po powrocie będzie chodził, jak masełko
Pierwszego Czesiek ogarnął, a więc tego też dostanie. Nie będę mu jednak nic wysyłał, tylko wparuję mu na chatę

Maciej, ja też jakiś kołowrotek znajdę i wpadniemy do Cześka... z flaszką :D
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14081 dnia: 13.04.2018, 17:09 »
Radar, czy możesz mi powiedzieć czy w takich okularach z górnej półki polaryzacja różni się od takiej z chin za parę $? Pytam bo ostatnio noszę się w chińczykach a porównywałem je z Polaroidami i jeśli chodzi o optykę (żadną zresztą) i polaryzację to nie było kompletnie żadnej różnicy. Różnica była jedynie w jakości wykonania elementów i się plastik różnił.

Nie mam porównania niestety.
Używam tylko Ray Ban, Oakley, a teraz te.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14082 dnia: 13.04.2018, 17:13 »
Wędkarstwo to jak by polowanie, wiec pochwalę się a co tam kiedyś też tego używali do polowań na bizony czy Indian.
Dziś dojechał Remington Army 1858 8'' cal .44
Z duszą na ramieniu, latarką i szczelinomierzem w reku otworzyłem paczkę.
Całkiem mocno pływał w oleju, poszły 4 papierowe ręczniki aby w miarę go osuszyć.
Mechanizm chodzi prawidłowo nic się nie przycina, siła zwolnienia spustu mierzona elektroniczna waga wędkarska to 1,4 kg.
Osiowość w 100% zachowana, zero pół czy ćwierć księżyców ładne kółeczka :)
Szczelinomierz 0,1mm wchodzi na luzaka 0,15mm wchodzi na upartego.
Lufa równo ucięta bez uszczerbku

Tak więc moja dyletancka kontrola jakości przeszła. Jedyna wada to taka że gdy trzymam go jedną ręką to muszka trzęsie jak osika, muszę podpakować bo nie potrafię go nieruchomo utrzymać a on jeszcze nie jest załadowany.



Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14083 dnia: 13.04.2018, 17:37 »
Ładnie się prezentuje :-D
Czy w kwestii czarnoprochowców zmieniło się prawo? Czy nadal jest po staremu?
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #14084 dnia: 13.04.2018, 17:39 »
Po staremu, na szczęście.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP