Autor Wątek: Spotted Fin wdziera się na polski rynek  (Przeczytany 18165 razy)

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #30 dnia: 08.01.2018, 15:21 »
Heh!
Nie ma szans :P

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #31 dnia: 08.01.2018, 16:18 »
Nie ma to jak łyżkę dziegciu zapodać...
Tak sobie czytam te ochy i achy...I tak sobie myślę - 100 razy pisałem, że tamten sezon należał do polskich firm robiących kulki, zalewy i inne cuda. Nie tylko ja łowiłem na ten asortyment ale mój kolega również. I zamiast wspierać naszych kulaczy pojawia się następna firma rodem skądś "jest lecz nie wiadomo gdzie" ( to z piosenki o pszczółce ) z opisem hmm...lepiej tego nie skomentuje...
Czy naprawdę jesteśmy jak te sroki - im bardziej błyszczy tym bardziej nam się podoba?
Niech sobie firma działa, niech sprzedaje ale na litość wodę z mózgu robić ?
" Spotted Fin to realizacja idei wędkarskiej dzięki której wędkarze w krótkim czasie osiągają niesamowite rezultaty nad wodą.
Spotted Fin to rewolucja zapachu, jakości oraz skuteczności produktów.
Spotted Fin to innowacja w dziale przynęt i zanęt, firma która w krótkim czasie podbiła europejski rynek, oferując wędkarzom świeże produkty z najlepszej jakości składników, nowe i niespotykane dotąd zapachy zanęt i przynęt które notorycznie poddawane są licznym testom w laboratorium badawczym oraz nad wodą po to, aby zagwarantować wędkarzowi jak najlepsze wyniki podczas sesji wędkarskiej.
Angielska firma Spotted Fin działa w obszarze produkcji zanęt i przynęt oraz akcesoriów wędkarskich kierując swoją ofertę do wędkarzy karpiowych, matchowych i feederowych stając się automatycznie marką kompletną w oczach wędkarza.   
 Doskonałe, naturalne komponenty sprawiają, że seria produktów Spotted Fin idealnie sprawdzi się nie tylko w wodach komercyjnych, ale również w jeziorach, rzekach i kanałach. "

Może jak tak mam? Może już jestem za stary na takie głupawe opisy ale świeże to ja mam jak mi Krzysiek wysyła kulki i dostaje SMS z dopiskiem - dosusz kulki bo mam taki zap..ol, że nie nadążam kulać, suszyć i wysyłać :)

I żeby było jasne - wcale nie zależy mi na tym, żebym dostał coś do "testowania", nie jest to moim zamairem.  Na co dzień współuczestniczę w opiniowaniu składu kulek, czasu pracy, użytych składników, zapachów itd.
JKarp

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #32 dnia: 08.01.2018, 17:22 »
Nie ma to jak łyżkę dziegciu zapodać...
Tak sobie czytam te ochy i achy...I tak sobie myślę - 100 razy pisałem, że tamten sezon należał do polskich firm robiących kulki, zalewy i inne cuda. Nie tylko ja łowiłem na ten asortyment ale mój kolega również. I zamiast wspierać naszych kulaczy pojawia się następna firma rodem skądś "jest lecz nie wiadomo gdzie" ( to z piosenki o pszczółce ) z opisem hmm...lepiej tego nie skomentuje...
Czy naprawdę jesteśmy jak te sroki - im bardziej błyszczy tym bardziej nam się podoba?
Niech sobie firma działa, niech sprzedaje ale na litość wodę z mózgu robić ?
"Spotted Fin to realizacja idei wędkarskiej dzięki której wędkarze w krótkim czasie osiągają niesamowite rezultaty nad wodą.
Spotted Fin to rewolucja zapachu, jakości oraz skuteczności produktów.
Spotted Fin to innowacja w dziale przynęt i zanęt, firma która w krótkim czasie podbiła europejski rynek, oferując wędkarzom świeże produkty z najlepszej jakości składników, nowe i niespotykane dotąd zapachy zanęt i przynęt które notorycznie poddawane są licznym testom w laboratorium badawczym oraz nad wodą po to, aby zagwarantować wędkarzowi jak najlepsze wyniki podczas sesji wędkarskiej.
Angielska firma Spotted Fin działa w obszarze produkcji zanęt i przynęt oraz akcesoriów wędkarskich kierując swoją ofertę do wędkarzy karpiowych, matchowych i feederowych stając się automatycznie marką kompletną w oczach wędkarza.   
 Doskonałe, naturalne komponenty sprawiają, że seria produktów Spotted Fin idealnie sprawdzi się nie tylko w wodach komercyjnych, ale również w jeziorach, rzekach i kanałach. "

Może jak tak mam? Może już jestem za stary na takie głupawe opisy ale świeże to ja mam jak mi Krzysiek wysyła kulki i dostaje SMS z dopiskiem - dosusz kulki bo mam taki zap..ol, że nie nadążam kulać, suszyć i wysyłać :)

I żeby było jasne - wcale nie zależy mi na tym, żebym dostał coś do "testowania", nie jest to moim zamairem.  Na co dzień współuczestniczę w opiniowaniu składu kulek, czasu pracy, użytych składników, zapachów itd.
JKarp

Za bardzo cie szanuje , ale nie rozumiem tego postu.....
Maciek

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #33 dnia: 08.01.2018, 17:58 »
Heh!
Nie ma szans :P

Marcin pytanko: te drobne pellety, które późną jesienią testowaliście to czasem nie od SF ??
Pozdrawiam Seba

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #34 dnia: 08.01.2018, 18:15 »
Nie ma to jak łyżkę dziegciu zapodać...
Tak sobie czytam te ochy i achy...I tak sobie myślę - 100 razy pisałem, że tamten sezon należał do polskich firm robiących kulki, zalewy i inne cuda. Nie tylko ja łowiłem na ten asortyment ale mój kolega również. I zamiast wspierać naszych kulaczy pojawia się następna firma rodem skądś "jest lecz nie wiadomo gdzie" ( to z piosenki o pszczółce ) z opisem hmm...lepiej tego nie skomentuje...
Czy naprawdę jesteśmy jak te sroki - im bardziej błyszczy tym bardziej nam się podoba?
Niech sobie firma działa, niech sprzedaje ale na litość wodę z mózgu robić ?

" Spotted Fin to realizacja idei wędkarskiej dzięki której wędkarze w krótkim czasie osiągają niesamowite rezultaty nad wodą.
Spotted Fin to rewolucja zapachu, jakości oraz skuteczności produktów.
Spotted Fin to innowacja w dziale przynęt i zanęt, firma która w krótkim czasie podbiła europejski rynek, oferując wędkarzom świeże produkty z najlepszej jakości składników, nowe i niespotykane dotąd zapachy zanęt i przynęt które notorycznie poddawane są licznym testom w laboratorium badawczym oraz nad wodą po to, aby zagwarantować wędkarzowi jak najlepsze wyniki podczas sesji wędkarskiej.
Angielska firma Spotted Fin działa w obszarze produkcji zanęt i przynęt oraz akcesoriów wędkarskich kierując swoją ofertę do wędkarzy karpiowych, matchowych i feederowych stając się automatycznie marką kompletną w oczach wędkarza.   
 Doskonałe, naturalne komponenty sprawiają, że seria produktów Spotted Fin idealnie sprawdzi się nie tylko w wodach komercyjnych, ale również w jeziorach, rzekach i kanałach. "

Może jak tak mam? Może już jestem za stary na takie głupawe opisy ale świeże to ja mam jak mi Krzysiek wysyła kulki i dostaje SMS z dopiskiem - dosusz kulki bo mam taki zap..ol, że nie nadążam kulać, suszyć i wysyłać :)

I żeby było jasne - wcale nie zależy mi na tym, żebym dostał coś do "testowania", nie jest to moim zamairem.  Na co dzień współuczestniczę w opiniowaniu składu kulek, czasu pracy, użytych składników, zapachów itd.
JKarp

Za bardzo cie szanuje , ale nie rozumiem tego postu.....

I ten cytat - tak pierwsze lepsze zdanie znaczy pierwsze :
"Spotted Fin to realizacja idei wędkarskiej dzięki której wędkarze w krótkim czasie osiągają niesamowite rezultaty nad wodą."
Znaczy, że co ? Czytam któryś raz i dowiaduję się, że to będą cudowne dodatki a ryby same będą się wpychać na haczyki. Czy to jakaś tajemna wiedza ale te dodatki w większości wychodzą z kilku fabryk. Wiem, że mączka z krylla może mieć różną jakość, tak samo squidowa itd ale nie dajmy sobie wmówić, że nasz firmy mają gorszy towar. Ktoś traktuje nas jak za przeproszeniem debili wmawiając nam, że tylko ich towar spełni moje oczekiwania. A moje oczekiwania spełniają kulki po 25 zł bo są świeże, bo wiem co w nich jest, bo nie nawalono do nich flavouru dającego efekt "wow" bo 100 m dalej koledzy czują zapach moich kulek.

" Spotted Fin to innowacja w dziale przynęt i zanęt, firma która w krótkim czasie podbiła europejski rynek, oferując wędkarzom świeże produkty z najlepszej jakości składników, nowe i niespotykane dotąd zapachy zanęt i przynęt które notorycznie poddawane są licznym testom w laboratorium badawczym oraz nad wodą po to, aby zagwarantować wędkarzowi jak najlepsze wyniki podczas sesji wędkarskiej. "
Za stary jestem, za wiele przynęt i zanęt używałem, żeby uwierzyć w takie opowieści - przeczytaj to zdanie uważnie uważnie. Świeże to dla mnie jest wtedy jak Krzysiek robi dopiskę w wysyłce - dosusz kulki bo mam zap..ol i nie mam czasu bawić się w idealne dosuszanie kulek. Laboratorium ? To ryby weryfikują jakość a nie laboratorium. Chyba, że te składniki są tak naturalne, że w laboratorium dobierają składniki ...

I wybaczcie ale oficjalna strona na FB ?

JKarp

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #35 dnia: 08.01.2018, 18:18 »
Po mojemu to dla nas tutaj forumowiczów już nie ma towaru do zaoferowania który nas zaskoczy. Ja już dawno zrozumiałem że nie ma sensu testować co rusz to nowych zanęt itp, bo po prostu nie ma sensu. Mamy swoje mieszanki które sprawdzają się nad naszymi wodami, jakiś tam pellet dokupimy, czy to Aller Aqua czy inny i jest dżi.
Krzysztof

Offline Michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 93
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #36 dnia: 08.01.2018, 18:38 »
Po mojemu to dla nas tutaj forumowiczów już nie ma towaru do zaoferowania który nas zaskoczy. Ja już dawno zrozumiałem że nie ma sensu testować co rusz to nowych zanęt itp, bo po prostu nie ma sensu. Mamy swoje mieszanki które sprawdzają się nad naszymi wodami, jakiś tam pellet dokupimy, czy to Aller Aqua czy inny i jest dżi.

 :thumbup:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #37 dnia: 08.01.2018, 18:45 »
Nie ma to jak łyżkę dziegciu zapodać...
Tak sobie czytam te ochy i achy...I tak sobie myślę - 100 razy pisałem, że tamten sezon należał do polskich firm robiących kulki, zalewy i inne cuda. Nie tylko ja łowiłem na ten asortyment ale mój kolega również. I zamiast wspierać naszych kulaczy pojawia się następna firma rodem skądś "jest lecz nie wiadomo gdzie" ( to z piosenki o pszczółce ) z opisem hmm...lepiej tego nie skomentuje...
Czy naprawdę jesteśmy jak te sroki - im bardziej błyszczy tym bardziej nam się podoba?
Niech sobie firma działa, niech sprzedaje ale na litość wodę z mózgu robić ?

" Spotted Fin to realizacja idei wędkarskiej dzięki której wędkarze w krótkim czasie osiągają niesamowite rezultaty nad wodą.
Spotted Fin to rewolucja zapachu, jakości oraz skuteczności produktów.
Spotted Fin to innowacja w dziale przynęt i zanęt, firma która w krótkim czasie podbiła europejski rynek, oferując wędkarzom świeże produkty z najlepszej jakości składników, nowe i niespotykane dotąd zapachy zanęt i przynęt które notorycznie poddawane są licznym testom w laboratorium badawczym oraz nad wodą po to, aby zagwarantować wędkarzowi jak najlepsze wyniki podczas sesji wędkarskiej.
Angielska firma Spotted Fin działa w obszarze produkcji zanęt i przynęt oraz akcesoriów wędkarskich kierując swoją ofertę do wędkarzy karpiowych, matchowych i feederowych stając się automatycznie marką kompletną w oczach wędkarza.   
 Doskonałe, naturalne komponenty sprawiają, że seria produktów Spotted Fin idealnie sprawdzi się nie tylko w wodach komercyjnych, ale również w jeziorach, rzekach i kanałach. "

Może jak tak mam? Może już jestem za stary na takie głupawe opisy ale świeże to ja mam jak mi Krzysiek wysyła kulki i dostaje SMS z dopiskiem - dosusz kulki bo mam taki zap..ol, że nie nadążam kulać, suszyć i wysyłać :)

I żeby było jasne - wcale nie zależy mi na tym, żebym dostał coś do "testowania", nie jest to moim zamairem.  Na co dzień współuczestniczę w opiniowaniu składu kulek, czasu pracy, użytych składników, zapachów itd.
JKarp

Za bardzo cie szanuje , ale nie rozumiem tego postu.....

I ten cytat - tak pierwsze lepsze zdanie znaczy pierwsze :
"Spotted Fin to realizacja idei wędkarskiej dzięki której wędkarze w krótkim czasie osiągają niesamowite rezultaty nad wodą."
Znaczy, że co ? Czytam któryś raz i dowiaduję się, że to będą cudowne dodatki a ryby same będą się wpychać na haczyki. Czy to jakaś tajemna wiedza ale te dodatki w większości wychodzą z kilku fabryk. Wiem, że mączka z krylla może mieć różną jakość, tak samo squidowa itd ale nie dajmy sobie wmówić, że nasz firmy mają gorszy towar. Ktoś traktuje nas jak za przeproszeniem debili wmawiając nam, że tylko ich towar spełni moje oczekiwania. A moje oczekiwania spełniają kulki po 25 zł bo są świeże, bo wiem co w nich jest, bo nie nawalono do nich flavouru dającego efekt "wow" bo 100 m dalej koledzy czują zapach moich kulek.

" Spotted Fin to innowacja w dziale przynęt i zanęt, firma która w krótkim czasie podbiła europejski rynek, oferując wędkarzom świeże produkty z najlepszej jakości składników, nowe i niespotykane dotąd zapachy zanęt i przynęt które notorycznie poddawane są licznym testom w laboratorium badawczym oraz nad wodą po to, aby zagwarantować wędkarzowi jak najlepsze wyniki podczas sesji wędkarskiej. "
Za stary jestem, za wiele przynęt i zanęt używałem, żeby uwierzyć w takie opowieści - przeczytaj to zdanie uważnie uważnie. Świeże to dla mnie jest wtedy jak Krzysiek robi dopiskę w wysyłce - dosusz kulki bo mam zap..ol i nie mam czasu bawić się w idealne dosuszanie kulek. Laboratorium ? To ryby weryfikują jakość a nie laboratorium. Chyba, że te składniki są tak naturalne, że w laboratorium dobierają składniki ...

I wybaczcie ale oficjalna strona na FB ?

JKarp

W sumie dalej nie rozumiem...
Żal ci akcji promocyjnej... no coz takie czasy ...i takie akcje...
Aby cosik sprzedac musza wmawiac ze samo rucha to ryby...
A sory łowi .... bo wedkarzy rucha ale po kieszeni.....
A zdrugiej strony oni pociskaja nam wianki ...a ty chwalisz sie kulaczem, kulkami za 25 , niedosuszonymi...
Sory ale jakos musialem.to ubrac w.slowa....
Kto komu kaze cos kupowac ....chca kupuja... nie chca nie kupuja...
Maciek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #38 dnia: 08.01.2018, 18:59 »
Plusem jest łatwa dostępność to takich składników jak:

Betaina, cls, spirulina, mączka rybna lt94, mączka z łososia, tunczyka, sardynek, krewetek, mięsa...
Są barwniki, wypełniacze, produkty bazowe...

Nie mogę powiedzieć, że dostępu tego rodzaju rzeczy był powszechny, lub trzeba było kupić duże ilości. Po co komu 25kg betainy?
Teraz nic  kwestii na przeszkodzie żeby sobie zrobić własne MMM czy meaty red.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #39 dnia: 08.01.2018, 19:00 »
Tu znajdziesz te składniki i jest to polski dostawca http://bbaits.pl/
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #40 dnia: 08.01.2018, 19:20 »
Tu znajdziesz te składniki i jest to polski dostawca http://bbaits.pl/
Gruuuubo! :bravo: :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #41 dnia: 08.01.2018, 19:20 »
Plusem jest łatwa dostępność to takich składników jak:

Betaina, cls, spirulina, mączka rybna lt94, mączka z łososia, tunczyka, sardynek, krewetek, mięsa...
Są barwniki, wypełniacze, produkty bazowe...

Nie mogę powiedzieć, że dostępu tego rodzaju rzeczy był powszechny, lub trzeba było kupić duże ilości. Po co komu 25kg betainy?
Teraz nic  kwestii na przeszkodzie żeby sobie zrobić własne MMM czy meaty red.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 :bravo:
Właśnie Marcinie to co piszesz to mega przeskok.
Dostepnosc mega towaru w 1kg opakowaniach.
Dobre wesky tez swoje kosztuje...
Jedni mowia na nie bimber... blee.. a inni sie degustuja...i sobie chwala.
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #42 dnia: 08.01.2018, 19:22 »
Tu znajdziesz te składniki i jest to polski dostawca http://bbaits.pl/
Dobre ceny !
Obstawiam ze ta nowa angielska petarda bedzie dwa razy drozsza.
Maciek

Offline Michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 93
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #43 dnia: 08.01.2018, 19:33 »
Tu znajdziesz te składniki i jest to polski dostawca http://bbaits.pl/
Dobre ceny !
Obstawiam ze ta nowa angielska petarda bedzie dwa razy drozsza.

Dokładnie.

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Spotted Fin wdziera się na polski rynek
« Odpowiedź #44 dnia: 08.01.2018, 20:14 »
W sumie dalej nie rozumiem...
Żal ci akcji promocyjnej... no coz takie czasy ...i takie akcje...
Aby cosik sprzedac musza wmawiac ze samo rucha to ryby...
A sory łowi .... bo wedkarzy rucha ale po kieszeni.....
A zdrugiej strony oni pociskaja nam wianki ...a ty chwalisz sie kulaczem, kulkami za 25 , niedosuszonymi...
Sory ale jakos musialem.to ubrac w.slowa....
Kto komu kaze cos kupowac ....chca kupuja... nie chca nie kupuja...

Za 25 zł mam jakość o jakiej pewnie super znane firmy mogą tylko marzyć. A nie dosuszone, bo nie ma czasu przypilnować czasu suszenia. Ogólnie to chodziło o świeże kulki i w tym kontekście należy to odczytać.
Ja to napisałem - niech sobie robią marketing byleby nie robili z ludzi głupków a ja tak się czułem pierwszy raz czytając opis.
JKarp