Autor Wątek: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g  (Przeczytany 6845 razy)

Offline Huberto

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 3
Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« dnia: 30.01.2018, 18:06 »
Ostatnio przyszedł do mnie feeder ukraińskiej firmy Flagman. Chciałbym go wam tutaj opisać
Jest to Flagman Squadron pro Carp 3,3 m do 90 g. Wędka w wersji 330 cm jest w trzyskładzie. Długość transportowa to 125 cm. Mocowanie kołowrotka Fuji. Dolnik mamy z pianki EVA oraz korka. Cała wędka według producenta waży 250 g. W zestawie posiadamy 3 szczytówki.
Zielona, która jest ze szkła ma 1 oz . Pomarańczowa i czerwona są juz z tworzywa węglowego i mają po kolei 2 oz i 3 oz. Wszystkie szczytówki mają średnice na końcu 3,2 mm. Średnica pierwszej przelotki ma 15 mm a średnica końcowej przelotki ma 3 mm. Na całej wędce mamy 13 przelotek. Na pierwszym oraz drugim składzie wędki mamy 4 przelotki, które są na trzech stopkach. Reszta przelotek jest dwustopkowa. Średnica Dolnika to 27 mm. Długość rękojeści (od stopki kołowrotka) ma 44 cm. Wędzisko jest czarno – matowe z niewielką częścią fioletu zdobione białymi napisami przy rękojeści i złotymi paskami przy przelotkach. W zestawie otrzymujemy też pokrowiec na wędki

Moje uwagi:
Wędka od razu mi się spodobała. Akcja którą posiada to parabolik. Bardzo ładnie się gnie ale widać że ma spory zapas mocy. Wędkę zakupiłem do metody oraz zwykłego koszyczka. Wędzisko jest bardzo starannie zrobione i nie ma się do czego doczepić. Wędka będzie współgrała z Okumą Ceymar 4000 z wolnym biegiem. Z czasem jeżeli pogoda pozwoli pierwsze testy. Cały zestaw jest świetnie wyważony i ładnie się komponuje. Jak za tę cene mamy bardzo fajnego feederka który może stanąć do boju z innymi flagowymi feederami, które są często dużo droższe. Wędzisko można już nabyć w cenie 226 zł w Sklepie GlinyNatura. Pod spodem filmik z wędkami z tej serii. W razie jakichś pytań chętnie odpowiem.

Offline dalglish7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« Odpowiedź #1 dnia: 30.01.2018, 18:26 »
Fajna recenzja :thumbup:.
Jaką średnicę ma blank przy rękojeści?
Zbyszek

Offline dalglish7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« Odpowiedź #2 dnia: 30.01.2018, 18:55 »
Huberto ,patrze na wstawione zdjęcia i wygląda na to że mocowanie kołowrotka to Flagman ,a nie Fuji i długość transportowa to raczej 115 cm a nie 125 cm ;)
Zbyszek

Offline Huberto

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 3
Odp: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« Odpowiedź #3 dnia: 30.01.2018, 19:05 »
Huberto ,patrze na wstawione zdjęcia i wygląda na to że mocowanie kołowrotka to Flagman ,a nie Fuji i długość transportowa to raczej 115 cm a nie 125 cm ;)
Machnąłem się z tym uchwytem ale długość transportowa według producenta to 125 cm.

Offline dalglish7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« Odpowiedź #4 dnia: 30.01.2018, 19:08 »
Nie według producenta ,tylko według sklepu ,który ewidentnie się pomylił.
Jak masz kijka to go zmierz i wszyscy się dowiemy jaka jest rzeczywista długość transportowa.
Zbyszek

Offline Huberto

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 3
Odp: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« Odpowiedź #5 dnia: 30.01.2018, 19:14 »
Nie według producenta ,tylko według sklepu ,który ewidentnie się pomylił.
Jak masz kijka to go zmierz i wszyscy się dowiemy jaka jest rzeczywista długość transportowa.
Z moich pomiarów wyszło 118 cm. Czyli jednak sklep kłamie:)

Offline Piotrek135

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« Odpowiedź #6 dnia: 02.02.2018, 11:21 »
Leci :thumbup:
Bardzo mi pomogłeś tą recenzją chyba zakupie tego flagmana

Offline Rafallub900

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« Odpowiedź #7 dnia: 28.03.2019, 19:04 »
Cześć chcialem zapytać czy mógłbyś napisać po sezonie użytkowania jak się sprawuje ten kijek.  Może udało ci sie sprawdzić jego moc . Szukam podobnego kijka na komercyjne karpie .

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« Odpowiedź #8 dnia: 28.03.2019, 21:42 »
Gdzieś na rosyjskich stronach dotyczących feedera jeden z tamtejszych zawodników twierdził, że ten właśnie model to najbardziej udana wędka Flagmana ze wszystkich jakie próbował.  Bardzo chwalił i określił ją słowem "kosmos".  Oni mają dobre zaopatrzenie w zachodni sprzęt  i kilku własnych wytwórców klasowych wędek więc wiedzą co mówią. Ten człowiek jest związany z innym producentem więc to nie był marketing. Gratuluje wyboru. :bravo:
Wiesiek

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Flagman Squadron Pro Carp Feeder 3,3 m; 90 g
« Odpowiedź #9 dnia: 29.09.2020, 18:53 »
Panowie jak ten kijek radzi sobie z bonusami ? może ktoś ma i może coś napisać o nim. Ugięcie mi się za bardzo nie podoba, wędka nie gnie się równomiernie miękka szczytówka a za nią widać sztywność reszty blanku. Wiem że za tą kasę nie ma się co cudów spodziewać ale jakoś tak nie po mojemu się gnie mimo iż parabolika miałem dawno, teraz w progresach gustuję. Może jak by byłą twardsza szczytówka to lepiej by akcja wyglądała, jak na moje oko oczywiście.
Paweł