Autor Wątek: PayPal  (Przeczytany 5797 razy)

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 083
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: PayPal
« Odpowiedź #30 dnia: 16.02.2018, 12:30 »
Weryfikacja zakonczona pomyślnie i dalej to samo. :D Możliwe jest,że niektóre zagraniczne sklepy akceptują płatności w w systemie PayPal tylko za pomocą karty ??

Offline lipatl

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Międzyborów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PayPal
« Odpowiedź #31 dnia: 16.02.2018, 12:54 »
Weryfikacja zakończona pomyślnie i dalej to samo. :D Możliwe jest,że niektóre zagraniczne sklepy akceptują płatności w w systemie PayPal tylko za pomocą karty ??

Wczoraj płaciłem i w momencie płatności wyskakuje albo karta albo saldo PayPal, zapłaciłem z salda, ale wcześniej musiałem zrobić przelew na konto PayPal. żeby zrobić przelew musisz mieć zweryfikowane konto. Najszybciej jest poprzez szybki przelew dostępny dla wybranych banków -Trusty. Wszystko poszło praktycznie natychmiast. Płacisz z PayPal więc sklep raczej nie może mieć innych zasad jak oni.
Tomek

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 083
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: PayPal
« Odpowiedź #32 dnia: 16.02.2018, 13:04 »
Przedwczoraj założyłem konto na PayPal.Wczoraj wplaciłem tam pieniądze z konta bankowego za pomocą Trusty.Dzisiaj zweryfikowałem konto na PayPal bo dopiero godzinę temu zrobili mi dwa przelewy na konto w celu weryfikacji.Wszystko poszło ok. Chcialem zapłacić za zakupy za granicą.Zaznaczyłem opcję platności PayPal zgodnie z instrukcja w sklepie internetowym,automatycznie mnie przekierowało na mojego PayPala na stronę gdzie jest tylko okienko z możliwością zaplaty za pomocą karty.Innej opcji nie ma... Nic nie kumam.Napisalem emaila do PayPal w tej sprawie.Czekam na odpowiedź.

Offline MoniaK

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 20
Odp: PayPal
« Odpowiedź #33 dnia: 31.07.2019, 18:53 »
Pytanie...
Kilka lat temu zakładałem konto na PayPal. Podałem prywatne konto, na które w celu weryfikacji wysłali mi jakieś grosze. Teraz chciałem skorzystać z PayPal i zapytano mnie w weryfikacji o kwotę przelewu jaką mi przesłali. Niestety w historii nie mogę jej odnaleźć przez co zablokowałem sobie konto, mylnie wprowadzając kwotę 3x.
Co teraz mam zrobić?

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PayPal
« Odpowiedź #34 dnia: 31.07.2019, 19:21 »
Ja bym spróbował zadzwonić na infolinię
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell