Autor Wątek: Sprawdzone, polecane dipy/atraktory  (Przeczytany 10854 razy)

Offline Sławo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Milanówek
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sprawdzone, polecane dipy/atraktory
« Odpowiedź #45 dnia: 04.04.2018, 06:03 »
Ja stosuję dip czosnek-kryl.Dodaję go do różnego peletu zazwyczaj jakiegos nie owocowego i jeszcze namaczam w nim kulki przynetowe na włos i zazwyczaj robi robotę.Pozdrawiam.

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sprawdzone, polecane dipy/atraktory
« Odpowiedź #46 dnia: 04.04.2018, 10:36 »
U mnie częściej wpadają leszcze na śmierdziuchy, choć zdarzają się wyjątki od tej reguły. Dobrze się spisują zapachy krylopodobne (krill, shellfish, shrimp itd.) oraz pikantne (spicy sausage, spicy method mix) i Red Aggresor.
Marcin

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sprawdzone, polecane dipy/atraktory
« Odpowiedź #47 dnia: 04.04.2018, 18:01 »
Jak widać zdania uczonych są podzielone . I dobrze, bo chyba każda woda ma jakąś swoją specyfikę, a każdy z nas swoje doświadczenia.  Jak do tego dodamy temperaturę, porę roku,  warunki atmosferyczne ,  czynnik rzeka czy woda stojąca itd itp to nie ma miejsca na jakieś sztywne reguły. Ja zaczynam jak prawie każdy z nas od standardów a jak efekt jest kiepski to próbuję różnych wypróbowanych sposobów i sztuczek (np dodatki i atraktory) . Jak dalej nic to eksperymentuję.  Jeśli i eksperymenty nie przynoszą efektów to obsrwuję przyrodę mrucząc pod nosem brzydkie słowa i czekam cierpliwie bo a nuż ryby  przypłyną.
Wiesiek