Autor Wątek: Reprezentacja Polski na MŚ w RPA 2019 Feeder  (Przeczytany 36114 razy)

Offline Artur Kraśnicki

  • Sklep Fish24.pl
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 296
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Reprezentacja Polski na MŚ w RPA 2019 Feeder
« Odpowiedź #300 dnia: 03.03.2019, 13:09 »
Gdzieś czytałem, że potraciliśmy sporo ryb przez zbyt "sztywne" zestawy. Ryby po prostu spinały się.
Gdyby wykluczyć ten fakt, to miejsca byłyby dużo lepsze.

Ponoć można było nęcić karpiówkami? ???
Można było necic karpiowkami, sprzęt za sztywny ale bida bo każdy z zawodników mógł zabrać ze sobą tylko 4 kije >:(
Punkty robili Ci, którzy stosowali feeder gumy.
A ja słyszałem, że zabrali po 10 kijków.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Michał mówił że mogli zabrać po 4 kije.
Machaj wędą, ryby będą.
Pozdrawiam
Artur Kraśnicki


Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Reprezentacja Polski na MŚ w RPA 2019 Feeder
« Odpowiedź #302 dnia: 07.03.2019, 11:44 »
Co ciekawe, na tym łowisku wcale nie trzeba było łowić daleko. Angole łowili na dwóch liniach, 25 i 42 metrach. Do tego ryby jakie się łowiło to w większości małe karpiki i amury, więc pickery lub krótsze kije o progresywnym ugięciu były idealne. A wydawałoby się, że trzeba będzie zarzucać w hektary :)

Niestety, idea zawodów w RPA mi jakoś nie leży. Rozumiem, że zrobiono coś na kształt 'olimpiady' (kilka dyscyplin i ponad 1400 wędkarzy łącznie!) - ale RPA jest na końcu świata, i jeżeli o wynikach decydują nie do końca umiejętności ale sprzęt który się zabrało do samolotu, to coś jest nie tak. Tacy karpiarze bazowali na sprzęcie jaki dostali, i wielu miało z tym kłopoty, będąc przyzwyczajonymi do łowienia swoim. Do tego koszta wyjazdu tam są zbyt wysokie, wędkarstwo to nie piłka nożna czy Formuła 1, i nie wszystkich stać na takie koszta, co też powinno być brane pod uwagę.
Lucjan

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Reprezentacja Polski na MŚ w RPA 2019 Feeder
« Odpowiedź #303 dnia: 07.03.2019, 12:10 »
To RPA to jakaś jedna wielka pomyłka. Wystarczy przeczytać jakie gatunki ryb musiały łowić kobiety :o :

http://www.pzw.org.pl/sport/wiadomosci/183951/60/mistrzostwa_swiata_w_wedkarstwie_splawikowym_kobiet_w_rpa

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Reprezentacja Polski na MŚ w RPA 2019 Feeder
« Odpowiedź #304 dnia: 19.03.2019, 11:30 »
Cześć :)
Przepraszam że tak późno ale zaraz po powrocie dostałem propozycję "nowej" pracy i musiałem ogarnąć trochę tematów z tym związanych.

Pewnie wszytko już zostało powiedziane a wyniki znacie więc nie ma sensu abym to powielał.
 Od siebie dodam że Wszyscy bez wyjątku starali się jak mogli żeby zespół wypadł jak najlepiej niestety ograniczenia z jakimi przyszło nam się borykać oraz nietrafione decyzję co do zabrania na miejsce wędzisk utrudniły Zespołowi osiągnięcie dobrego wyniku. Na pewno jako " beniaminek " w tak zacnym gronie zebraliśmy bagaż dużego doświadczenia który mam nadzieję zaowocuję w najbliższej przyszłości.
W tym miejscu chciałbym Serdecznie Podziękować Wszystkim osobom bez których ten wyjazd nie był by możliwy, wszystkim życzliwym oraz służącym pomocą i radą. Żałuję, że nie mogę wskazać ich tu wszystkich.
W pierwszej kolejności w sposób szczególny Dziękuję Wszystkim Zawodnikom, którzy z zaangażowaniem, poświęceniem do samego końca walczyli o jak najlepszy wynik dla Drużyny.
 Kierownikowi Drużyny Adamowi Niemiec Bardzo Dziękuję za wsparcie, pomoc oraz rozwiązywanie problemów językowych.
Zarządowi PZW, GKS dzięki którym doszło do pierwszego wyjazdu na Mistrzostwa Świata w dyscyplinie Feeder.
Firmie Genlog za sponsoring i wsparcie Reprezentacji które umożliwiło  wyjazd na te zawody.

Na koniec kieruję Szczególne Podziękowania dla Kolegi Ryszarda Dzikiewicza - koordynatora dyscypliny Feeder, który swoim zaangażowaniem oraz zrozumieniem współczesnego, nowoczesnego wędkarstwa przyczynił się do rozwoju dyscypliny Feeder w Polsce a co za tym idzie powołania Kadry i Reprezentacji Polski.

Ps. Przepraszam zapomniałem o jeszcze jednej osobie Katmay - Dziękuje :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Robin

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Reprezentacja Polski na MŚ w RPA 2019 Feeder
« Odpowiedź #305 dnia: 19.03.2019, 21:57 »
Na pewno jako " beniaminek " w tak zacnym gronie zebraliśmy bagaż dużego doświadczenia który mam nadzieję zaowocuję w najbliższej przyszłości.

Enzo życzę całej ekipie zajęcia medalowych miejsc w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata  w dyscyplinie Feeder (Francja?). To już niedługo. Trenujcie. Powodzenia.

Pozdrawiam
Niebieska lub Czerwona pigułka (TWÓJ WYBÓR)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Reprezentacja Polski na MŚ w RPA 2019 Feeder
« Odpowiedź #306 dnia: 20.03.2019, 02:27 »
Ps. Przepraszam zapomniałem o jeszcze jednej osobie Katmay - Dziękuje :)

oj tam, było minęło. Długo się zastanawiałem nad surowcami jakie posiadam i pod względem łowiska mistrzostw, którego specyfikę poznałem dopiero po zawodach, miał bym kilka konkretnych propozycji. Jeśli będzie potrzeba, wszystko przygotuję.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin