Autor Wątek: Usterki sprzętu RTV i AGD  (Przeczytany 1147 razy)

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Usterki sprzętu RTV i AGD
« Odpowiedź #15 dnia: 06.12.2018, 19:22 »
Zrypał się pojemnik od bębna pralki za sprawą monety 1 zł... Jest widoczne pęknięcie przez które sączy się woda, jest to pralka ładowana od góry i moje pytanie czy i jaki polecicie klej lub inne ustrojstwo, które wytrzyma takie przeciążenia: temperaturę, obroty, wodę? Bębna nie opłaca się kupić gdyż droższy niż pralka, samego zbiornika na bęben nie mogę zlokalizować Bosch WOT 24254 jeżeli ktoś ma na części lub może pomóc proszę o info.

Słońca Życzę
Podrzuć zdjęcie na PW.
Mam pewien pomysł.
Cześć, poradziłem już, okazało się że w sumie dziur było 10 już pospawałem i zobaczymy po testach. Wiesz pierwsze jak odkręciłem zobaczyłem 1 rysę i załatałem skręciłem mówię będzie git, a tu zonk dziś jeszcze raz rozkręciłem i z pietyzmem obejrzałem i zlokalizowalem ich w sumie 10 między innymi taki jak na zdjęciu. Dzięki za chęć, do zobaczyska. P.s. patrz jak 1 polski złoty mocno stoi rozwalił sprzęt za 400 Euro . Nauczka na przyszłość Panie i Panowie wywalajcie kieszenie przed praniem.


Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Usterki sprzętu RTV i AGD
« Odpowiedź #16 dnia: 06.12.2018, 19:25 »
:thumbup:

Jacek

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 993
  • Reputacja: 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Usterki sprzętu RTV i AGD
« Odpowiedź #17 dnia: 06.12.2018, 19:42 »
10 dziur ??? :facepalm:
Jak puści, czego oczywiście nie życzę, to widzę, że spokojnie szpachlówka z włóknem ogarnie. To mega mocne i niedoceniane "spoiwo" ;)
 :thumbup:
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!