Autor Wątek: Gozdawa  (Przeczytany 119909 razy)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Gozdawa
« dnia: 19.12.2014, 18:00 »
Panowie i panie piszę to na gorąco więc na pewno moja relacja jest subiektywna!! Kilka minut temu po transakcji na popularnym na naszym forum przedstawicielstwie Prestona i dokonaniu przelewu na niezbyt wygórowaną kwotę 61pln+przesyłka ! na stronie sklepu wyskoczyło mi info że transakcja przelewy 24pl została zakończona niepowodzeniem!! Dzwonię do sklepu zgłasza się miła pani ! Oczywiście wyjaśnimy i przekazuje telefon P. Rafałowi(tu nie jestem pewien imienia)Przedstawiam problem panu R. I myślę że mi sprawdzi przelew czy jest ok. A tu od słowa do słowa zostałem potraktowany jak awanturnik i aferzysta który zawraca d,,,ę bogu ducha winnemu człowiekowi!! A na moją sugestię że to ja swoje pięniążki wydaje i mam prawo oczekiwać wyjaśnien !! Stwierdził że on mi zrobi zwrot i mam więcej do niego nie dzwonić!! ??? ??? ??? ???Proszę to rozważyć jak się komu podoba!! Były to moje ostatnie zakupy w tym serwisie! Jedyny + To po kilku minutach oddzwania ta sama miła pani z przeprosinami ogromnymii zapewnieniem że wszystko będzie załatwione OK.Przebieg rozmowy był ciut bogatszy!! Ale zapewniam że panowałem nad emocjami! To tylko taka moja relacyjka dla zainteresowanych!! :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Arek

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #1 dnia: 19.12.2014, 19:11 »
Miałem tą samą sytuację z przelewem,zacząłem się niepokoić ale nie dzwoniłem do sklepu.Później dostałem info o wysłaniu paczki.Szkoda że niema informacji o dokonanej płatności i nie wiadomo czy pieniądze doszły czy nie?
Pozdrawiam
Jacek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #2 dnia: 19.12.2014, 19:18 »
Uczciwie muszę przyznać że po ok30min. Zadzwoniła do mnie Pani Kasia(Przemiła osoba z tego sklepu) Przeprosiła bardzo uprzejmie za zaistniałą sytuację i zrealizowała z nawiązką moje zamówienie!! Tak więc mimo wszystko zakończyło się Ok!!
Arek

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #3 dnia: 19.12.2014, 19:59 »
Zostawiam  bez komentarza zachowanie " milego" pana. Frontem do klienta  :P nic dodac nic ujac  :D
Arek

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #4 dnia: 19.12.2014, 20:03 »
byl nie zadowolony bo pewnie zamali zaplaciles

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #5 dnia: 19.12.2014, 20:14 »
Ja raz kupowałem raz i wszystko ok.Dzwoniłem z zapytaniem o pewną rzecz i otrzymałem zapewnienie że będą tego i tego dnia.Gdy napisał do sklepu dlaczego niema obiecanego artykułu to mi odpisali,niema i nie będzie.tak lekceważąco się nie odpisuje.Myślę że konkurencja by uzdrowiła sytuację,zwłaszcza że metodą wzrasta coraz większe zainteresowanie. :(

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #6 dnia: 19.12.2014, 20:17 »
Jak płaciłem z gozdawy za zakupy przez przelewy 24 to tez wyskoczylo ze nie powodzeniem zakończone ale potem przyszedł mi mejl o nr transakcji przeprowadzonej w przelewy 24 i ze kasa została przelana do nich bez problemu, to jest jakis problem na tej stronie tylko i wyskakuje ze nie powiodło sie a tak naprawde wszystko jest ok :] bynajmniej u mnie było :)
Krzysztof

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #7 dnia: 19.12.2014, 20:27 »
Arunio hihi Maniek mi rozjasnil :)
Do 200 zl - opcja nie zawracaj d..... Glowy
200-600 zl - opcja mily pan
Powyzej 600 - opcja bardzo mily pan
Po prostu nie doczytales tego co jest napisane malutkim druczkiem na dole strony sklepu G  :P :D ;)
Arek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #8 dnia: 19.12.2014, 20:34 »
 Qarg Genialne!!!1 ;D ;D Teraz poniżej 500 nie kupuję ;) ;) . Miałem wykasować konto Gozdawa!! Ale P. Kasia 3 razy sama do mnie dzwoniła !! To bardzo miła osoba i widać że zalezy jej na biznesie i opini sklepu!
Arek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #9 dnia: 19.12.2014, 22:16 »
Myślę, że sklep Gozdawa dostał mocne 'opinie' ostatnio. Jestem pewien, że wyciagnie z tego wnioski. Na razie zamykam temat aby sie nie nakręcać zbytnio.

Fajnie mieć Prestona w Polsce i miejmy nadzieję, że będzie sie rozwijał z pożytkiem dla wszystkich... :)
Lucjan

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #10 dnia: 20.12.2014, 00:11 »
Sklep Gozdawa.

No nie wiem jakoś nie potrafię sobie odmówić oceny choć zaangażowanie pani Kasi z obsługi klienta naprawdę wzbudza we mnie SZACUNEK!Odbierałem chyba trzykrotnie towar. Drobne rzeczy ok. Ale zanęty szczęśliwie dotarły całe!!Strona sklepu??Nie wiem jak u innych forumowiczów ale u mnie pomimo zaktualizowanych przeglądarek na bieżąco strona otwiera się powoli i zamula. Moja ocena dotyczy dystrybutora firmy Preston Innovations!

Obsługa i kontakt z klientem: 3/10 (te  2 dodatkowe  tylko dzięki pani Kasi!!!)
Szybkość realizacji zamówienia: 8/10
Ceny sprzętu: 7/10
Jakość dostarczonego towaru: 8/10
Strona internetowa sklepu: 5/10
Arek

Offline AdamuS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podkarpackie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #11 dnia: 20.12.2014, 08:03 »
Gozdawa 100/100

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #12 dnia: 20.12.2014, 08:49 »
Do tej pory robilem u nich jeden raz zakupy.

Strona dziala tragicznie. Testowalem na bardzo dobrych kompach bo myslalem ze to moze wina sprzetu. Niestety nie.
Ocena 1/10

Towar ktory otrzymalem pierwsza klasa.
Ocena 10/10

Co do ceny to wychodzi wiecej niz na wyspach bo w pl wszystko jest drozsze i tak ma byc. Praktycznie zerowa konkurencja wiec po co taniej sprzedawac?
Ocena 5/10


p.s.
W firmie w ktorej pracuje mamy na niektore produkty marze 300~500%. Wiec gozdawa nie wypada tak zle.




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #13 dnia: 20.12.2014, 09:35 »
nie wiem jak u was ze stronką ale u mnie jak najbardziej stronka chodzi płynnie, podczas zakupów również nie było z niczym problemów,  dodam że przeglądarka to Mozilla firefox.
Krzysztof

XooX

  • Gość
Odp: Gozdawa
« Odpowiedź #14 dnia: 20.12.2014, 09:39 »
Koledzy jeżeli komuś Gozdawa śni się po nocach to proszę robić zakupy w innych sklepach i tyle, nie róbcie z Gozdawy jakiejś mekki Prestona... Luk zamknął jeden wątek a wy nadal swoje.

Prestona można kupić w całej UE i poza UE więc w czym problem ?