Autor Wątek: Zanęty Bait-Tech  (Przeczytany 56797 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #30 dnia: 26.12.2014, 01:43 »
Jeżeli juz jesteśmy przy dipowaniu kulek - to polecam uzywanie pasty i dipowanie. A więc kulkę świeżą można zadipować, na sucho lub mokro- a po pewny czasie otoczyc pastą. Wtedy mamy pewność, że praca dipa zacznie sie na dnie...
Lucjan

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #31 dnia: 26.12.2014, 08:28 »
Też dobry sposób, bo nie chodzi o to żeby zaraz zmyło nam wszystko po kontakcie przynęty z woda, a żeby działo sie to na dnie
Krzysztof

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #32 dnia: 08.02.2015, 20:09 »
A czy ta zanęta waszym zdaniem mogła by się nadawać do mixu jaki komponuje Luk  z tym ze zamiast sonubaits dodać właśnie ją Big Carp Method Mix Krill & Tuna Bait-Tech ?  może ktoś komponuje właśnie coś takiego i podzieli się doświadczeniem?
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 165
  • Reputacja: 892
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Maciek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #34 dnia: 08.02.2015, 20:33 »
A czy ta zanęta waszym zdaniem mogła by się nadawać do mixu jaki komponuje Luk  z tym ze zamiast sonubaits dodać właśnie ją Big Carp Method Mix Krill & Tuna Bait-Tech ?  może ktoś komponuje właśnie coś takiego i podzieli się doświadczeniem?
Do mixu 50/50 nada sie praktycznie kazda drobno zmielona zaneta.
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 165
  • Reputacja: 892
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #35 dnia: 08.02.2015, 20:36 »
Tą co podałeś bedzie bardzo dobra moim zdaniem
http://www.bait-tech.com/portfolio/bcmm-krill-tuna/
Maciek

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #36 dnia: 08.02.2015, 20:53 »
No właśnie też czytałem ten opis na stronce producenta i tak pomyślałem sobie , skoro podstawą ma tu być w mieszance do methody zanęta na bazie mączki rybnej to dlaczego nie to:)) w matchpro najprawdopodobniej bym robił zakupy niebawem i ona tam właśnie jest:))) Założenie mam takie że mix który zrobię do methody będę chciał wypróbować na kilku łowiskach , oczywiście też w różnych porach roku i wtedy ewentualnie po wyciągnięciu wniosków i analizie zacząć dopiero coś zmieniać i kombinować pod kątem np. danego gatunku, selekcji itd
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline mck

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #37 dnia: 08.02.2015, 21:14 »
Używałem dwóch zanęt Bait-techa N-tice oraz  Super Method Mix. N-tice fajny intensywny zapach mięsny, dobrze komponowała się z pelletem, mielonką jak przynętą. Druga bardzo delikatny zapach (mi przypominało cukierki kukułki), dobra do dopalenia przy pomocy konopi, melasy itp. Obie zanęty bardzo drobno zmielone na pył, także idealnie nadają się do metody. Używałem również do robienia stickmixów z boosterem do pva. Wyniki miałem na obie w postaci karpi, leszczy zarówno łowiąc na samą zanętę jak i 50/50 z pelletem 2mm. Zdecydowanie produkty, które zagoszczą w tym sezonie w moim asortymencie. Cenowo wychodzi akceptowanie ~15zł/kg.

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #38 dnia: 01.03.2015, 15:38 »
Cytuj
A czy ta zanęta waszym zdaniem mogła by się nadawać do mixu jaki komponuje Luk  z tym ze zamiast sonubaits dodać właśnie ją Big Carp Method Mix Krill & Tuna Bait-Tech ?  może ktoś komponuje właśnie coś takiego i podzieli się doświadczeniem?

 U mnie na łowisku MAŁA SZWECJA to był kiler (pażdziernik,listopad) , 50/50 z peletem LORPIO micro rising , przynęta pelet kryl 8mm dipowany w DEMON HOT DEMON Star Baits.

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #39 dnia: 02.03.2015, 03:46 »
Jeszcze ciągle zastanawiam się co do zanęty rybnej i jeszcze jedno pytanie o ten rodzaj http://www.bait-tech.com/portfolio/special-g/ , czy ktoś stosował? Znalazłem w sieci opis gdzie jeden wędkarz z czołówki polskiego spławika używał tej właśnie mieszanki.  W 20% mieszając ją z inną zanętą w celu selekcji większych ryb ,co mu dawało rezultaty deklasyfikując pozostałych zawodników. Może ktoś z was też używa tego produktu i podzieli sie spostrzeżeniami?
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #40 dnia: 02.03.2015, 07:38 »
 Generalnie stosuję wszystkie miksy Bait-teh, SPECIAL G również używam do miksów 50/50 często mieszałem SPECIAL G GOLD z KARMA i peletami do methody. Mi te zanęty bardzo fajnie się sprawdzają i sporo oszczędzam , kiedys kupowałem Sonubaits. Jestem nad wodą około 80-100 razy w roku, więc oszczędności są spore, ale generalnie towar uważam za bardzo dobry.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #41 dnia: 02.03.2015, 07:57 »
U mnie zanety Bait-techa sa prawie w tej samej cenie co SB. W kilku sklepach pojawiły się tansze o funta wersje - i zastanawiam sie skąd ta róznica. Ciekawe czy różnice cenowe w Polsce nie biora się z róznej marży...

Dżamukka - a znajdujesz pociętą folię w Bait-techhach? Ja tak miałem w kilku opakowaniach, ale tych o funta tańszych. Ciekawe hjak to jest z 'normalnymi?
Lucjan

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #42 dnia: 02.03.2015, 08:05 »
 Nigdy nie zdarzyło mi się znaleźć żadnych śmieci w Bait-tech. Raz tylko jeden pelet przyszedł i miał nalocik jakiś, bez problemu dosłali mi nowy , nawet nie musiałem odsyłać tamtego. Co prawda Bait-tech podniósł właśnie lekko ceny, ostatnia przesyłka przyszła mi jeszcze w starych cenach :)

 za 14kg zanęt zapłaciłem 174,30 PLN

 za tyle samo SB musiałbym zapłacić 280,00 PLN za tą różnicę mam 11 paczek peletu LORPIO, jeszcze raz podkreślam,że jestem bardzo zadowolony z towaru BT

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #43 dnia: 02.03.2015, 08:08 »
Dżamukka a powiedz mi ten Special G zielony to jakiej frakcji jest? Drobniutki czy raczej wypada go przemielić do mixu?
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęty Bait-Tech
« Odpowiedź #44 dnia: 02.03.2015, 08:11 »
 SPECIAL G jest bardzo drobniutki,wręcz pyłek. KARMA również jest drobniutka. Ja generalnie TOWARU z BT jak i SB nie mieliłem .