Autor Wątek: iWedkarski.pl  (Przeczytany 14316 razy)

Offline Rybitwa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: iWedkarski.pl
« Odpowiedź #45 dnia: 06.12.2018, 21:09 »
Skąd będziesz wiedział że ci wysłali nie kompletne, chyba że zapłacisz i otworzysz paczkę. Mi się już nie chce na nich czekać tym bardziej ze niektóre zamówione przedmioty to miał być prezent. Teraz chcem sobie złożyć zamówienie w Drapiezniku lub zrobić zakupy na targach i nie wiem co robić bo u nich ta paczka nadal wisi.


Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: iWedkarski.pl
« Odpowiedź #46 dnia: 21.12.2018, 14:32 »
Dostałem dzisiaj info iż paczka zamówiona na początku listopada została do mnie wysłana. Po niecałych 2 miesiącach od zamówienia . Zero telefonu ,kontaktu chociażby mailowego nic. Cena pobrania taka jak w zamówieniu więc szansa jest że chociaż byłoby wszystko co zamówiłem. Zastanowię się co z tym zrobić ale przestrzegam przed nimi jeszcze raz bo może ktoś nieopatrznie się nabierze i coś tam zamówi.

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: iWedkarski.pl
« Odpowiedź #47 dnia: 23.01.2020, 19:14 »
Nic się nie zmieniło. Zamówienie złożone na prawie 300 PLN. Na szczęście nie przelałem od razu kasy. Na stronie nie naliczono żadnych bonusów i obniżek, telefon przez 3 dni nie funkcjonował, mail został bez odpowiedzi. W końcu zadzwoniła pani i obrażona pyta: - co z zamówieniem? ZREZYGNOWAŁEM. Odradzam, jest tyle lepszych sklepów, które aż się proszą by u nich kupować, że tych, którzy lekceważą klienta można spokojnie olać.

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 853
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: iWedkarski.pl
« Odpowiedź #48 dnia: 23.01.2020, 20:05 »
Tak na szybko. Czy wiesz kolego gdzie ma swoją siedzibę ten sklep. Może w Warszawie na ul. Wólczyńskiej. Jak tak to zdecydowanie odradzam
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline sebo6050

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 2
Odp: iWedkarski.pl
« Odpowiedź #49 dnia: 04.02.2020, 16:19 »
Nic się nie zmieniło. Zamówienie złożone na prawie 300 PLN. Na szczęście nie przelałem od razu kasy. Na stronie nie naliczono żadnych bonusów i obniżek, telefon przez 3 dni nie funkcjonował, mail został bez odpowiedzi. W końcu zadzwoniła pani i obrażona pyta: - co z zamówieniem? ZREZYGNOWAŁEM. Odradzam, jest tyle lepszych sklepów, które aż się proszą by u nich kupować, że tych, którzy lekceważą klienta można spokojnie olać.
A ja czekam na zwrot kasy prawie 700zl po anulowanym zamòwieniu.Tel.nieodpowiadają kontakt sporadyczny,że mnie cholera pokusiło tam zamawiać.

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka


Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 229
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: iWedkarski.pl
« Odpowiedź #50 dnia: 02.07.2020, 18:25 »
Zamówiłem w sklepie pokrowiec lorpio extreme usztywniany 180 cm, tanią siatkę 3 m, oraz dwa pudełka matrix na przypony.
Całość wyniosła 444 zł, ale jakie było moje zdziwienie, gdy pokrowiec przyszedł w oddzielnej paczce, nie złożony na trzy.
Darmowa dostawa jest od 400 zeta, a i tak postarali się oddzielnie pokrowiec wysłać.
10/10

Jak napisałem na innym forum "Pafcio jest zadowolony" 8)
Paweł.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: iWedkarski.pl
« Odpowiedź #51 dnia: 02.07.2020, 18:37 »
Zamówiłem w sklepie pokrowiec lorpio extreme usztywniany 180 cm, tanią siatkę 3 m, oraz dwa pudełka matrix na przypony.
Całość wyniosła 444 zł, ale jakie było moje zdziwienie, gdy pokrowiec przyszedł w oddzielnej paczce, nie złożony na trzy.
Darmowa dostawa jest od 400 zeta, a i tak postarali się oddzielnie pokrowiec wysłać.
10/10

Jak napisałem na innym forum "Pafcio jest zadowolony" 8)
Jest to sztywny pokrowiec, więc jego złamanie spowoduje, że stanie się bezużyteczny.
Są też sztywne, które można składać. Nie wiem jaki to jest dokładnie materiał, że wraca do pierwotnej formy.
Te LORPIO EXTREME wg mnie są najlepsze na rynku. Dużo miejsca na 3 wędki, oddzielna komora na parasol, podpórki i mega sztywny, a do tego cena.