Autor Wątek: Łowisko.net  (Przeczytany 14846 razy)

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 228
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #30 dnia: 19.01.2017, 20:39 »
Ja tam nic nie mam do tego sklepu,  głownie rzeczy z Mavera zamawiałem. Jedyny poważny zgrzyt miałem z kombajnem Z-Frame mango, w końcu doszło do zwrotu kasy. I kosz ściągałem na własną rękę z UK. Poza tą sytuacją wszytko ok, ale znam też osoby które zamawiając towar dostali zupełnie co innego.

Offline yarousseau

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 434
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #31 dnia: 19.01.2017, 21:41 »
Ja tam nic nie mam do tego sklepu,  głownie rzeczy z Mavera zamawiałem. Jedyny poważny zgrzyt miałem z kombajnem Z-Frame mango, w końcu doszło do zwrotu kasy. I kosz ściągałem na własną rękę z UK. Poza tą sytuacją wszytko ok, ale znam też osoby które zamawiając towar dostali zupełnie co innego.

Skoro był zgrzyt to znaczy, że nie było tak jak być powinno :p
yarousseau
Mazovia Fishing Team
https://www.facebook.com/mazoviaft/

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #32 dnia: 22.01.2017, 20:50 »
Co ciekawe ten sklep ma super opinie na wyczynfora. Ja też się naciąłem na tego pana, który okazał się być mało poważny; wysyłał rzeczy podobne, tańsze od tych, za które zapłaciłem.

Offline Zaba

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #33 dnia: 22.01.2017, 21:08 »
Kolega robił tam zakup w zeszłym sezonie. Paczka dotarła po kilku telefonach i dwóch tygodniach oczekiwania.
Gdyby od razu nie wpłacił kasy to kupiłby w końcu gdzieś indziej i bez problemu. Ale, że kasa została wpłacona to trzeba było się prosić o zwrot albo o towar...
Podejrzewam, że sklep nie ma za wiele towaru na stanie, tylko najpierw sprzedaje co może  a później kombinuje jak to zdobyć. :-D
Przynajmniej tak to wygląda.

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #34 dnia: 29.01.2017, 14:32 »
Moje doświadczenia z tym sklepem są bardzo różne.
Czasem zamówienie dociera bez problemu, czasem czegoś brak na stanie i dowiaduję się o tym później. Innym razem brak kontaktu ze sklepem.

Ostatnim razem też wystąpiły pewne problemy. Na dwa maile wysłane do sklepu nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Udało mi się dodzwonić i uzyskać pewne nieprecyzyjne odpowiedzi na moje pytania.

Złożyłem zamówienie, które dotarło w miarę szybko.

Wśród zamówionych produktów miała znaleźć się droga błystka podlodowa za 23 zł.
Informacje ze strony sklepu: Waga 3 g, Długość bez kotwicy 4 cm, Długość całkowita 5 cm.
Otrzymałem błystkę o wadze 7 g i długości całkowitej 9,5 cm. Nigdy takiej błyski nie użyję, więc 23 zł wyrzucone.

Mało kto korzysta z proponowanej przez nas skali ocen, więc ja się nią posłużę.
Lucjan zaproponował skalę 1-10, ja osobiście wolę 1-5 i takiej też użyję.

Obsługa i kontakt z klientem: 2
Oferta sklepu: 5 (jeśli chodzi o wędkarstwo podlodowe)
Ceny sprzętu: 5
Szybkość realizacji zamówienia: 3
Jakość dostarczonego towaru: 4
Strona internetowa sklepu: 3
Średnia: 3,66

Problemem sklepu jest z pewnością ilość ludzi zajmujących się sprzedażą i aktualizacją danych na stronie.
Oferta sklepu koncentruje się na wędkarstwie podlodowym i zapewne dla firmy nieopłacalne byłoby zatrudnianie większej ilości osób, które przez okres poza zimowy nie miałyby za wiele do roboty.
Kiedy nadchodzi okres podlodowych łowów, właściciel nie jest w stanie wszystkiego samemu ogarnąć.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline pawciobra

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rybomaniacy
  • Lokalizacja: Braniewo
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #35 dnia: 06.04.2017, 11:24 »
Dziś dostałem małą, a zarazem dużą przesyłkę(cena). Faktem jest, że zamawiałem tylko wyłącznie dla jednej rzeczy, a przy okazji wziąłem dodatkowych kilka pierdół, ale żeby nie płacić za przesyłki w dwóch sklepach postanowiłem wziąć u nich. Teraz tak sobie myślę jak patrzę na paragon, że śmiało mogłem zamówić w dwóch sklepach, bo przesyłkę mają jednak drogą :s Dziwi mnie też fakt, że nie dają żadnych rabatów, a nie zamawiam u nich pierwszy raz :| Trochę mało zachęcają do zakupów, ale za to paczka expresowa ;)
Paweł, koło nr 10 Braniewo
Rybomaniacy.pl

Offline Tomek M.

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 292
  • Reputacja: 53
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #36 dnia: 08.04.2017, 20:36 »
Satcjonarny sklep jest w Dywitach koło Olsztyna. Pan Tomasz ma chyba jeszcze inną działalność, a mianowicie produkuje meble, więc może nadmiar obowiązków nie pozwala mu na ogarnięcie wszystkiego. Poznałem go osobiscie- bardzo sympatyczny i miły człowiek, niezwykle ciekawy wszystkiego co związane z wędkarstwem, przynajmniej mi się taki wydawał. W stacjonarnym sklepie, czy raczej sklepiku raczej drobny asortyment, ale kilka przydatnych rzeczy kupiłem, np haczyki Drenana wide gap do metody, których w innych stacjonarnych sklepach w Olsztynie  i okolicach nie napotkałem. Nie ocenię sklepu internetowego, bo zakupy robilem tylko raz i niewielkie. Wtedy doszło wszystko w porządku. Jednak moja ocena mogłaby być już nieobiektywna z racji osobistego poznania pana Tomasza.

Offline Max_NO

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #37 dnia: 08.04.2017, 21:23 »
Satcjonarny sklep jest w Dywitach koło Olsztyna. Pan Tomasz ma chyba jeszcze inną działalność, a mianowicie produkuje meble, więc może nadmiar obowiązków nie pozwala mu na ogarnięcie wszystkiego. Poznałem go osobiscie- bardzo sympatyczny i miły człowiek, niezwykle ciekawy wszystkiego co związane z wędkarstwem, przynajmniej mi się taki wydawał. W stacjonarnym sklepie, czy raczej sklepiku raczej drobny asortyment, ale kilka przydatnych rzeczy kupiłem, np haczyki Drenana wide gap do metody, których w innych stacjonarnych sklepach w Olsztynie  i okolicach nie napotkałem. Nie ocenię sklepu internetowego, bo zakupy robilem tylko raz i niewielkie. Wtedy doszło wszystko w porządku. Jednak moja ocena mogłaby być już nieobiektywna z racji osobistego poznania pana Tomasza.

Potwierdzam słowa Kolegi, dodatkowo można nabyć na miejscu bardzo dobrej jakości robaki :) W Olsztynie i okolicach nie znajdzie się lepiej zaopatrzonego sklepu jeżeli chodzi o łowienie z gruntu.

Offline andrzejm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 604
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • "..plaża to wylęgarnia hipisów." - Skipper
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #38 dnia: 08.04.2017, 21:40 »
Ja kupuję tam często i uwag nie mam.. może dlatego, że praktycznie mam pod nosem :)
Error Team Poland

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #39 dnia: 28.09.2017, 15:02 »
Kolejne zakupy i duży + :thumbup: :thumbup:
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline Geo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #40 dnia: 23.01.2018, 12:10 »
Zakup udany, szybko, sprawnie i profesjonalnie, przesyłka porządnie zapakowana. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Sebastian


Offline Petryk_05

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 16
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #41 dnia: 23.01.2018, 15:28 »
U mnie ostatni zakup poszedł bardzo szybko i sprawnie. Nie było dwóch zakupionych atraktorów przeze mnie więc sprzedawca sam zapytał czy chcę zwrotu pieniędzy czy wybiorę sobie coś innego ze sklepu. Wymieniłem te których nie było na inne zapachy z tych samych producentów.
Wszystko bardzo fajnie załatwione.
Polecam!
Rekordy:
Boleń 62 cm (PZW)
Jaź 37 cm (PZW)
Karp 73 cm (Francja)/ 39 cm (PZW)
Kleń 52 cm (PZW)
Leszcz 61 cm (PZW)
Lin 46 cm (PZW)
Okoń 30 cm (PZW)
Płoć 36 cm (PZW)
Sandacz 65 cm (PZW)
Szczupak 66 cm (PZW)
Sum 167 cm (Francja)/ 140 cm (PZW)
Wzdręga 31 cm (PZW)

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #42 dnia: 12.09.2018, 14:21 »
Chciałem tam zamówić np Feeder Gum .
Ale jak zobaczyłem logowanie i rejestrację na niezabezpieczonych stronach to jednak podziękowałem.
Nie wygląda to profesjonalnie niestety ...
Wszystkie dane lecą jawnie.. np RODO się kłania.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #43 dnia: 06.12.2022, 22:55 »
Ribiliscie tu ostatnio zakupy ? Warto wydać większe pieniądze bez strachu ?


Pozdrawiam Łukasz

Offline Mateusz Kujawski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 872
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko.net
« Odpowiedź #44 dnia: 07.12.2022, 07:14 »
Warto. Bardzo dobry kontakt z Tomkiem właścielem sklepu. Zadzwoń pogadaj na wszystkie pytania zapewnie odpowie.
🎣🎣🎣