Autor Wątek: Skleptrabucco.pl  (Przeczytany 77474 razy)

Offline wojtek_10101

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #15 dnia: 19.02.2015, 20:11 »
Ja raz zamawiałem z Allegro i raz przez sklep i wszystko zawsze ok. 10/10

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 19.02.2015, 21:38 »
No właśnie i tu pojawia się magiczne słowo "Allegro". Sprzedawcy bardzo boją się negatywnych komentarzy dlatego praktycznie wszystkie transakcje przebiegają bezproblemowo i zgodnie z opisem. Sytuacja zmienia się jeśli kupijemy bezpośrednio na stronie, brak możliwości wystawinia negatywnej opinii sprawia, że niektórzy sprzedawcy zaczynają cwaniakować.
Jožin z bažin

Offline maslak_102

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 19.02.2015, 21:39 »
Ja 2 razy robiłem zakupy, raz wędkę raz akcesoria wyczynowe. Złego słowa nie mogę powiedzieć, ale widzę po waszych postach że wszystko jest kwestią przypadku i danego towaru. Będę musiał się zastanowić przy kolejnych zakupach. Nie zmienia to faktu że klient powinien być na 1 miejscu, bo to od niego zależy istnienie sklepu.

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #18 dnia: 19.02.2015, 21:59 »
Ja ostatnio "zakupiłem" pewien produkt na Allegro. Było tylko dwóch sprzedawców, więc nie miałem za wielkiego wyboru. Płatność natychmiastowa kartą. Nawet nie spojrzałem kto jest sprzedawcą.
Po tygodniu oczekiwania postanowiłem zerknąć kto tak długo zwleka z wysyłką. Okazało się, że sprzedawcą jest właśnie SklepTrabucco.
Napisałem więc uprzejmie z pytaniem czy wszystko w porządku i czy moja wpłata dotarła.
Otrzymałem odpowiedź, że niestety nie ma tego produktu na stanie, mimo że na Allegro widniało sztuk 5.
Przez kolejny tydzień czekałem na zwrot pieniędzy. Nie doczekałem się, więc kolejny mój mail był bardzo stanowczy. Wtedy pieniądze zostały zwrócone.
Była to moja pierwsza spośród ponad 30 transakcja na Allegro, za którą mógłbym wystawić negatywną ocenę.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 049
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #19 dnia: 19.02.2015, 22:03 »
No wlasnie z ta dostepnoscia staje sie to popularne
Maciek

Offline pio19681

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 095
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KIELCE
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #20 dnia: 23.02.2015, 18:08 »
Niestety często jest jak pisze Mateo!  Sam też tego doświadczyłem. To przykre, że jesteśmy tak traktowani za własną kasę. Widać konkurencja jest jeszcze zbyt mała...
"Dopóki nie było internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów..."
S. Lem.

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #21 dnia: 23.02.2015, 21:56 »
Ja akurat mam dość miłe dość miłe doświadczenia z tym sklepem. Może dlatego, że pierwsze rzeczy Drennana tam kupowałem. Właściciel trochę zakręcony ale i tak dla mnie sklep bardzo na plus.
Darek

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 03.05.2015, 15:54 »
Jak dla mnie to sklep jest OK. Wprawdzie ceny mają dość wysokie, ale przesyłka błyskawiczna a i wybór spory, szczególnie interesujących mnie Lorpio.
Robert

Offline fish007

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 508
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Method Feeder Fishing
    • Galeria
    • Method Feeder Fishing
  • Lokalizacja: Bad Jastrzemb
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #23 dnia: 03.05.2015, 20:05 »
Kupiłem w tym sklepie koszyki ..... których nie mieli . Wlaściciel nawet nie poinformował o tym i wysłał mi paczkę bez tych koszyków ( zamawialem też kilka innych rzeczy) . Po moim telefonie okazało sie że koszyki bedą - ale za 3 miesiące :). Co prawda zamiennie przysłali mi inne drugą paczką ale to z mojej strony było juz tak na siłę bo nie chcialem stracić kasy ktorą zapłaciłem
Kupując w tym sklepie nie plaćcie z gory koledzy - napiszcie maila czy wszystko mają bo sprzedają rzeczy ktorych nie mają na stanie !
Miałem podobnie i to już dwa razy, zamawiałem koszyki 45 dostałem 35 gram bo akurat takich nie mieli, innym razem zamawiałem 10 koszyków różnych rozmiarów i przysłali 10  tylę że akurat te które mieli, na plus trzeba przyznać że po reklamacji dostałem przy następnym zamówieniu 1 koszyk gratis i tym razem wszystko pasowało, więc jak widać różnie to u nich bywa.

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #24 dnia: 08.05.2015, 17:34 »
Witam wszystkie zamówienia wysyłam z dnia na dzień więc ,że z szybkością nie ma tragedii bo sam zamawiam sporo przez neta i różnie to bywa generalnie mam pecha 3-5 dni, jeżeli w waszym zamówieniu jest jakaś pomyłka to oczywiście jest ona spowodowana tylko i wyłącznie zbyt dużą ilością pracy - zamówień  i nie ma jeszcze takiego pracownika aby zapanował i dopilnował wszystkich zamówień w 100%. Wszystkie pomyłki - zamiany są wymieniane na koszt sklepu w obie strony . Stany sklepowe są codziennie aktualizowane i codziennie uzupełniane 99% towaru jest dostępne od ręki nie trzeba czekać tydzień na wędkę czy też 20 koszyków. Ostatnie miesiące pokazały,że przy inwazji produktów do method feedera nawet producenci sobie nie radzą z ilościami zamawianymi na sklepu i hurtownie.
Dziękuję za zaufanie i pozdrawiam .

Major (skleptrabucco.pl)

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #25 dnia: 08.05.2015, 18:53 »
Witam wszystkie zamówienia wysyłam z dnia na dzień więc ,że z szybkością nie ma tragedii bo sam zamawiam sporo przez neta i różnie to bywa generalnie mam pecha 3-5 dni, jeżeli w waszym zamówieniu jest jakaś pomyłka to oczywiście jest ona spowodowana tylko i wyłącznie zbyt dużą ilością pracy - zamówień  i nie ma jeszcze takiego pracownika aby zapanował i dopilnował wszystkich zamówień w 100%. Wszystkie pomyłki - zamiany są wymieniane na koszt sklepu w obie strony . Stany sklepowe są codziennie aktualizowane i codziennie uzupełniane 99% towaru jest dostępne od ręki nie trzeba czekać tydzień na wędkę czy też 20 koszyków. Ostatnie miesiące pokazały,że przy inwazji produktów do method feedera nawet producenci sobie nie radzą z ilościami zamawianymi na sklepu i hurtownie.
Dziękuję za zaufanie i pozdrawiam .

Major (skleptrabucco.pl)

W myśl zasady, ze tłumacza się winni, uważam, ze lepiej poczekać dzień lub dwa a dostać towar zgodny z zamówieniem, niż pózniej czekać na wymianę towaru.
Robert

Offline piotr82

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Powiat Krasnystaw
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #26 dnia: 08.05.2015, 19:02 »
Witam wszystkie zamówienia wysyłam z dnia na dzień więc ,że z szybkością nie ma tragedii bo sam zamawiam sporo przez neta i różnie to bywa generalnie mam pecha 3-5 dni, jeżeli w waszym zamówieniu jest jakaś pomyłka to oczywiście jest ona spowodowana tylko i wyłącznie zbyt dużą ilością pracy - zamówień  i nie ma jeszcze takiego pracownika aby zapanował i dopilnował wszystkich zamówień w 100%. Wszystkie pomyłki - zamiany są wymieniane na koszt sklepu w obie strony . Stany sklepowe są codziennie aktualizowane i codziennie uzupełniane 99% towaru jest dostępne od ręki nie trzeba czekać tydzień na wędkę czy też 20 koszyków. Ostatnie miesiące pokazały,że przy inwazji produktów do method feedera nawet producenci sobie nie radzą z ilościami zamawianymi na sklepu i hurtownie.
Dziękuję za zaufanie i pozdrawiam .

Major (skleptrabucco.pl)

W myśl zasady, ze tłumacza się winni, uważam, ze lepiej poczekać dzień lub dwa a dostać towar zgodny z zamówieniem, niż pózniej czekać na wymianę towaru.

Pracowałeś może w sklepie internetowym? Wpadki zdarzają się każdemu przy dużych ilościach zamówień pomyłki się zdarzają nie bronię sklepu sam zamawiałem ww sklepie i nie narzekam no może poza jedną rzeczą ale to raczej wina producenta, zamawiając haczyki drennana z red roach w opakowaniu była ich raptem połowa, podobną historię miałem z haczykami guru qm1...

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #27 dnia: 08.05.2015, 19:36 »
Nie uwierzę,że producent dał mniej haków do paczek, raczej niemożliwa sprawa... :)
Lucjan

Offline piotr82

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Powiat Krasnystaw
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #28 dnia: 08.05.2015, 19:45 »
pudełko jest źle spasowane :/

elvis77

  • Gość
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #29 dnia: 08.05.2015, 19:49 »
To musiał być kurier wędkarz. 8)
Przy guru Qm1 czasem się nie domyka pudełko,więc jest to możliwe.Trzeba je zatrzasnąć.