Autor Wątek: Skleptrabucco.pl  (Przeczytany 77920 razy)

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #225 dnia: 25.04.2018, 18:33 »
https://sprzetlorpio.pl

Mój ulubiony sklep zaraz po sklepie na "D" ;)
Piotr

Offline Karol M

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żdżarów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #226 dnia: 04.03.2019, 22:22 »
Żałuję, że nie przejrzałem wątku przed zamówieniem...
Białego robaka, który był kiepsko zabezpieczony zbierałem z pudełka pół godziny, ale to i tak lepiej niż z kasterem, którego nie dostałem wcale.
Pozostałe akcesoria oraz czas wysyłki w porządku, ale ocena mimo to negatywna.

Offline Geo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #227 dnia: 28.06.2019, 09:10 »
Sklep trabucco.pl zmienił nazwę na MAJOR- fising. Nowa strona, nowa nazwa, stary adres strony, ciekawe co z jakością???
Sebastian


Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 422
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #228 dnia: 28.06.2019, 09:21 »
ciekawe co z jakością???
Zgadnij ;)
Nowa nazwa sklepu wiąże się z budowaniem od nowa bazy klientów. Widocznie już ich nie mieli dzięki wspaniałemu podejściu.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline tomahawk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 306
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kąty Węgierskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #229 dnia: 28.06.2019, 09:45 »
Widzę, że miałem sporo szczęścia.
Kupowałem 2 razy i było w porządku, ale po Waszych komentarzach nie będę więcej kusił losu ;)
Jest sporo sklepów z lepszą średnia satysfakcji Klienta....
Pozdrawiam,

Tomek

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #230 dnia: 28.06.2019, 11:01 »
Również odradzam.
Złożyłem zamówienie na ponad 600 zł, w tym polecana na forum matchówka Konger Turion 450. Na stronie była na stanie, ale po 3 dniach telefon, że została tylko wersja 420. Zgodziłem się na zamianę, ale nie dostałem zwrotu pieniędzy (różnica pomiędzy długościami wynosiła około 50 zł). Nawet nie pisałem do nich, bo szkoda nerwów. Dodałem sklep na czarną listę.

Offline sam77

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #231 dnia: 15.10.2019, 19:32 »
Kolejny zakup w tym sklepie i jak zwykle wszystko ok. W niedzielę złożone zamówienie, dziś rano dostawa do domu. Mały minus tylko za brak informacji odnośnie monitorowania przesyłki, generalnie 9,5 na 10 :thumbup:

Online Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #232 dnia: 30.10.2019, 16:20 »
Masakra.  W pierwszym zamówieniu pomylone szpilki do przynęt oraz wytrzymałość plecionki. Poszedłem na rękę i nie odsyłałem , natomiast przy następnym zamówieniu mieli  do paczki włożyć 10zł. To i tak mniej niż wysyłka x2. Dzisiaj dotarło drugie zamówienie , no i oczywiście pomylona plecionka oraz brak kasy. Zakupy zrobione poprzez A...

Offline ANDREJZ1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 12
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #233 dnia: 30.10.2019, 16:30 »
Norma, dałem negatywa bo kupiłem przez allegro, wypisywał że tyra nocami i takie tam, zmiękłem i zmieniłem. Od lat bez zmian, osobiście unikam sklepu.

Offline Stary Baca

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • Reputacja: 222
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #234 dnia: 30.10.2019, 19:29 »
Czasami mają dobre ceny tylko czy to jest warte ewentualnych problemów i straty czasu na dyskusje...
Stary Baca,
Otrzymałeś ostrzeżenie za zamieszczanie obraźliwych, nieprzyzwoitych treści. Proszę, zaniechaj tego i podporządkuj się regułom panującym na forum. W przeciwnym wypadku poczynimy dalsze kroki.
Pozdrawiamy. Załoga portalu Spławik i Grunt

Offline rufi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #235 dnia: 16.01.2020, 12:17 »
Witam. Niestety zbyt późno przeczytałem ten wątek. Kilkanascie dni temu zamówiłem w tym sklepie kilka drobiazgów oraz karuzelę Traper. Przesyłka doszła bardzo szybko, ale tacka była cała popękana. Oczywiście odkryłem to kiedy kurier był już za górami i lasami. Zadzwoniłem do sklepu i gość powiedział żebym się nie martwił i już wysyła kuriera z nową tacką, a uszkodzona odbierze. Od tego czasu minął już tydzień...ani kuriera, ani telefonu... Odradzam wszystkim zakupów w tym sklepie.
Wędkarska Pasja 🎣

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 503
  • Reputacja: 215
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #236 dnia: 21.01.2021, 16:43 »
No i takie wątki i wpisy pomagają podjąć decyzję, że nie ma co dokonywać zakupów w tym sklepie choćby jako jedyny posiadał dany produkt :thumbup:
Marcin

Offline gustlik89

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #237 dnia: 21.01.2021, 20:15 »
Też raz się naciąłem. Otrzymałem uszkodzoną wędkę i od razu zadzwoniłem, że ją oddaje i chcę odstąpić od umowy. Usłyszałem, że sprzęt jest zawsze sprawdzany i na pewno ja uszkodziłem. Finalnie towar odesłany, kasy nie widać, kontakt prawie żaden. Po jakiś 8 tygodniach przepychanek napisałem, że udaje się do rzecznika praw konsumenta, a jak będzie trzeba to i do sądu bo mam prawo odstąpić od umowy. Wkoncu dostałem informację, że wędka jest na reklamacji u producenta co mnie nie powinno wcale interesować. Po tygodniu bez odzewu kolejny telefon to była środa że wyślą mi dzisiaj nowa wędkę, mimo że chciałem zwrot kasy no ale lepsze to niż nic. W czwarte i piątek nic nie przyszło. Kolejny telefon, że ktoś tam przeoczył paczkę i dopiero w poniedziałek zostanie wysłana. W kolejnym tygodniu do środy nic nie przyszło to dzwonie i mówię że chcę numer przesyłki, którego finalnie nie dostałem. Byłem już wkurzony i napisałem oficjalnego maila że sprawa idzie do rzecznika. Po 2 dniach kasa była na koncie.

Omijać szerokim łukiem. Ja się bujałem 3 miesiące. Ciężki kontakt

Offline andrew_xc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 10
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #238 dnia: 21.01.2021, 20:20 »
Zgadza się, powiem krótko ch....y sklep i podejście do klienta, żenada.

Offline golad

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #239 dnia: 20.12.2021, 12:29 »
Witam zamówiłem i zaplacilem kilka żyłek,po czym następnego dnia dostaję maila,że żyłek nie ma.Odczekalem 3 dni,brak przelewu zwrotnego,napisałem maila cisza,po dwóch dniach następnego to samo.Wkońcu zadzwoniłem i wciskał gość jakieś farmazony itd że zrobi dzisiaj przelew,odczekałem 3 dni i znów zadzwoniłem,tylko tyle że już mu pojechałem grubo.Kasa do mnie wróciła po 3 tygodniach.NIE POLECAM chodzby to był ostatni sklep wędkarski na świecie zakupów u nich wiecej nie zrobie!