Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3855269 razy)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #585 dnia: 12.01.2015, 23:47 »
Mój świeży zakup to Preston Xtra Heavy Competiton Feeder 14". Jakość wykonania bardzo dobra, ale jestem lekko rozczarowany ciężarem - zważone ok. 340 gramów. U Gozdawy podawali zdaje się 250 gramów, chyba miało być 350 g.
230 g waży chyba wersja 13-stopowa.
Xtra Heavy Competiton to chyba jakaś starsza linia wędzisk, bo nie widzę go w ofercie Prestona.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #586 dnia: 13.01.2015, 06:27 »
Cytuj
U Gozdawy podawali zdaje się 250 gramów, chyba miało być 350 g.
To jest podstawa do zwrotu towaru, jeżeli jest to istotny problem dla Ciebie. Faktycznie na innych stronach zagranicznych podaję 345 g.
Robert

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #587 dnia: 13.01.2015, 09:37 »
100gram na wedzisku to jednak spora roznica
Krzysztof

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #588 dnia: 13.01.2015, 11:18 »
Witam! Dziś odebrałem przesyłkę Z Askari! Wędziska Sanger MS Range ECON FEEDER M330. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne! Kij szybki o akcji jak dla mnie umiarkowanie szczytowej! Dobrze wykonany,bardzo lekki!2szczytówki o ugięciu 1,5 i 2 oz wg opisu! Choć ja bym im ujął o te pół oz! Osobiście brakuje mi tu 1 szczytóweczki o te 0.5 lub nawet 1 oz więcej! Kij by nic na tym nie stracił a wręcz pięknie by zyskał na wody płynące! Dodaję zdjęcie ugięcia szczytówek na prośbę Pawła! Długość 57cm , osadzenie  2,7mm! Dodam że obie szczytówki węglowe!
Arek

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #589 dnia: 13.01.2015, 13:07 »
U mnie ciąg dalszy dozbrajania. Dziś przyszła paczka z akcesoriami do feedera od drennana :) oraz kosz do podbieraka Matrix fin Mesh :) świetne wykonanie. Mam nadzieję, że mi go karpiszony nie poszarpią na komercji.

 



Ps jeśli ktoś z was będzie kupował koszyki plastikowe (te zielone) z drennana to wersja small jest naprawdę small :)
Kupiłem jeszcze te kolorowe kuleczki z bait tech pod metodę 8 mm też są malutkie :)
Jožin z bažin

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #590 dnia: 13.01.2015, 14:07 »
U mnie ciąg dalszy dozbrajania. Dziś przyszła paczka z akcesoriami do feedera od drennana :) oraz kosz do podbieraka Matrix fin Mesh :) świetne wykonanie. Mam nadzieję, że mi go karpiszony nie poszarpią na komercji.


Ps jeśli ktoś z was będzie kupował koszyki plastikowe (te zielone) z drennana to wersja small jest naprawdę small :)
Kupiłem jeszcze te kolorowe kuleczki z bait tech pod metodę 8 mm też są malutkie :)
Jaki to kosz podbieraka???
Darek

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #591 dnia: 13.01.2015, 14:35 »
Darku o co dokładnie pytasz? Masz na myśli producenta, wielkość, metodę do której będzie używany czy może coś innego    ?
Jožin z bažin

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #592 dnia: 13.01.2015, 14:49 »
Darku o co dokładnie pytasz? Masz na myśli producenta, wielkość, metodę do której będzie używany czy może coś innego    ?

Producent i nazwa:)

Dzięki
Darek

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #593 dnia: 13.01.2015, 15:11 »
Fox matrix fin mesh :)
Jožin z bažin

Offline promek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 18
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #594 dnia: 13.01.2015, 15:25 »
Fajne zakupy kubator!
Do mnie też dzisiaj dotarła niewielka paczuszka. Między innymi gotowe przypony takie same jak Twoje i łączniki do spławików też takie same. Oprócz tego pellet wagglery i spławiki do lift method.
Teraz mam gotowce ( przypony ) Drennana i Guru i widzę, że rozmiarówka Guru jest większa. Czyli np. hak nr. 14 Guru to tak na oko nr.12
Drennana. ( może się komuś ta informacja przyda przy zakupach )
A te kuli bait-tech 8mm ( też posiadam  :)) są takie małe bo mają tylko 8mm ( prawda że odkrywcze ?) ;) ;D

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #595 dnia: 13.01.2015, 15:42 »
Witam! Dziś odebrałem przesyłkę Z Askari! Wędziska Sanger MS Range ECON FEEDER M330. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne! Kij szybki o akcji jak dla mnie umiarkowanie szczytowej! Dobrze wykonany,bardzo lekki!2szczytówki o ugięciu 1,5 i 2 oz wg opisu! Choć ja bym im ujął o te pół oz! Osobiście brakuje mi tu 1 szczytóweczki o te 0.5 lub nawet 1 oz więcej! Kij by nic na tym nie stracił a wręcz pięknie by zyskał na wody płynące! Dodaję zdjęcie ugięcia szczytówek na prośbę Pawła! Długość 57cm , osadzenie  2,7mm! Dodam że obie szczytówki węglowe!
Dzieki Arek za pamiec ;)
Szczytowki bardzo podobne do tych, ktore mam w c-techu (1 i 2oz), zarowno jesli chodzi o gabaryty jak i o krzywe ugiecia.
Jakiej jakosci jest korek w tej wedce? Blank jest polakierowany? Mozesz zmierzyc jego srednice tuz nad rekojescia?
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #596 dnia: 13.01.2015, 15:50 »
Mój świeży zakup to Preston Xtra Heavy Competiton Feeder 14". Jakość wykonania bardzo dobra, ale jestem lekko rozczarowany ciężarem - zważone ok. 340 gramów. U Gozdawy podawali zdaje się 250 gramów, chyba miało być 350 g.
Niezapominajmy,ze jest to najtanszy model Prestona. Mialem Competition Light Feeder ale byl on za miekki dla mnie. Wersje Heavy maja wzmacniana oplotem pierwsza czesc skladowa, przez co sa sztywniejsze. Ogolnie waga jest ok dla kijow o takich parametrach i klasie.

Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #597 dnia: 13.01.2015, 15:52 »
U mnie ciąg dalszy dozbrajania. Dziś przyszła paczka z akcesoriami do feedera od drennana :) oraz kosz do podbieraka Matrix fin Mesh :) świetne wykonanie. Mam nadzieję, że mi go karpiszony nie poszarpią na komercji.

Ps jeśli ktoś z was będzie kupował koszyki plastikowe (te zielone) z drennana to wersja small jest naprawdę small :)
Kupiłem jeszcze te kolorowe kuleczki z bait tech pod metodę 8 mm też są malutkie :)
Chorowales na niego i w koncu go masz! Daj znac po pierszych wypadach jak sie spisuje ;)
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline rysiek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 2
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #598 dnia: 13.01.2015, 16:19 »
widzialem jak gościu łowił na koszyk a na włosie miał maleńą przeżroczysta kulę wktórej były podawane białe robaki.Ta kula miala średnicę do 15mm.może ktoś wie gdzie to mają?

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #599 dnia: 13.01.2015, 17:14 »
A ja kupilem od naszego forumowego kolegi krzeslo KORUM Accessory Chair z ogloszenia http://tiny.pl/qz7s5
Krzeslo pachnie nowoscia a WOJTON to super gosc godny polecenia ;)
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish: