Autor Wątek: Pytanie o zakup sprzętu na Ukrainie  (Przeczytany 4155 razy)

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pytanie o zakup sprzętu na Ukrainie
« Odpowiedź #15 dnia: 09.01.2019, 19:11 »
Na Ukraine ja jadę, oczywiście po powrocie opiszę jak to wszystko wyglądało.

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pytanie o zakup sprzętu na Ukrainie
« Odpowiedź #16 dnia: 14.01.2019, 23:10 »
Cześć, i jak wszystko się udało?
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pytanie o zakup sprzętu na Ukrainie
« Odpowiedź #17 dnia: 15.01.2019, 21:32 »
Witam, niestety nie, dzieciak się pochorował i nici z wycieczki. Na szczęście młody już zdrowy, ale okazja na dodatkowe -25% przepadła, w najbliższym czasie się nie wybieram.

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pytanie o zakup sprzętu na Ukrainie
« Odpowiedź #18 dnia: 15.01.2019, 22:01 »
Szkoda..
Jeśli nie masz daleko, zawsze można się zebrać w kilka osób i podjechać tylko do sklepu, koszt paliwa na 4 czy 5 nie będzie duży. Może nawet na forum są ludzie z Twojej okolicy, którzy pisaliby się na taki wyjazd :)
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Pytanie o zakup sprzętu na Ukrainie
« Odpowiedź #19 dnia: 15.01.2019, 22:16 »
Już to gdzieś pisałem. Z Łodzi do Kijowa jest kilka autokarów dziennie. Sądzę, że z takiej Warszawy to kursy są jeszcze częstsze. Bilet ok. 100 zł w jedną stronę. Wieczorem wyjeżdżasz w południe jesteś w Kijowie. Znajomy pojechał zwiedzać, a wrócił z wędkami :P Sam byłem w Kijowie w sklepie Flagmana. Jednak nic nie kupowałem, bo tego samego dnia miałem wylot na drugi koniec świata z lotniska Kijów-Żulany. Jeździłem po mieście za jakieś 15 zł jakimś pseudo Uberem (bo kijowscy taryfiarze to kanciarze) ze strachem w oczach, czy kiedykolwiek wrócę do Polandii  ;)     

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pytanie o zakup sprzętu na Ukrainie
« Odpowiedź #20 dnia: 15.01.2019, 22:25 »
To też jakieś rozwiązanie, chociaż przy większych zakupach powrót może być problematyczny 8)
Jeśli chodzi o autobusy, to jakiś czas temu podwoziem na dworzec kolegę, który zatrudniał Ukraińców w swojej firmie i któryś zaprosił go na święta- woziłem go dwa dni z rzędu, bo 2 lub 3 autobusy w ogóle nie przyjechały :P
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Pytanie o zakup sprzętu na Ukrainie
« Odpowiedź #21 dnia: 15.01.2019, 22:48 »
To też jakieś rozwiązanie, chociaż przy większych zakupach powrót może być problematyczny 8)
Jeśli chodzi o autobusy, to jakiś czas temu podwoziem na dworzec kolegę, który zatrudniał Ukraińców w swojej firmie i któryś zaprosił go na święta- woziłem go dwa dni z rzędu, bo 2 lub 3 autobusy w ogóle nie przyjechały :P
Przez Katowice do Lwowa autobus co 20, 30 minut łącznie z sobotami i niedzielami. Na PKS Katowice odniosłem wrażenie, że autobusów na UA jest co najmniej tyle co do PL, a na pewno łatwiej dostać się do Lwowa niż do Warszawy :). Koszt biletów - nawet od 65 zł. 

Offline Igorchuk85

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 36
Odp: Pytanie o zakup sprzętu na Ukrainie
« Odpowiedź #22 dnia: 22.01.2019, 23:26 »
Cześć chłopaki po hobby.Na granicy bedow ścigać tulko polski celnicy jeżeli zobaczow że ty prszewozisz to w celach handlowych i jeździsz po pare razy dziennie.Ja napszyklad muwi ze to dlja siebie pokazuje karty wedk.i tile.To zależy kto gdzie mieszka bo sklepów wędkarskich sa dużo a zwłaszcza Flagmana.We Lwowie polecił bym sklep IBIS Lemkivska St, 9, A, .Tam bede taniej i Preston i Drenan.A Flagmana sklepy sa dwa Ul.Kulparkiwska 226 i ul.lypynskogo 28.