Autor Wątek: Gumy Relax - zakup hurtowy  (Przeczytany 1107 razy)

Offline PoProstuWędkarz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 27
Gumy Relax - zakup hurtowy
« dnia: 29.01.2019, 08:31 »
Witam. Chciałbym kupić większą ilość gum Relax (200 szt.) no i napisałem maila do firmy Relax czy jest możliwość zamówienia u nich gum. Zamawiać towar mogą u nich tylko hurtownicy.

A czy jest taka możliwość aby sprzedawca, którego znam może zamówić od nich interesujący mnie towar? Czy sprzedawcy posiadający sklep wędkarski nie mogą tego robić?

Na jakiej zasadzie to działa?

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gumy Relax - zakup hurtowy
« Odpowiedź #1 dnia: 29.01.2019, 09:25 »
Tu nie ma akcyzy zatem każdy może kupić w teorii i ile chce, jedynie producent czy importer (chyba już częściej) dogaduje się z dystrybutorem czy dystrybutorami i to wtedy oni od tak zwanego "widzi mi się" (kalkulacja) sprzedają. Duże firmy nie chcą bawić się w detal i wysyłki wolą scedować to na dystrybutora... Resztę już znasz typu umowy lojalnościowe, retra, itd. p.s. kontakty wyrabia się latami zatem pan Henio który posiada od 20 lat np sklep który współpracuje z danym producentem czy hurtownią jest bardziej wiarygodny niż Kowalski, po drugie wchodzi tu opcja nie psucia rynku czyli Ty masz to kupić w sklepie aby oni wszyscy zarobili, dlatego detalistów czyli Ciebie, spuszczają najczęściej żeby nie wyszło na jaw że psują rynek, ponieważ Ty Kupisz jednorazowo a Pan Henio kupuje cyklicznie i gdyby się dowiedzial o takim ruchu to wywali ich że sklepu, zrozumiałe? A czy jest taka możliwość aby Twój znajomy właściciel sklepu zamówił?? Jak pytasz.... To jego zapytaj.

Słońca Życzę
Słońca życzę

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 491
  • Reputacja: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Gumy Relax - zakup hurtowy
« Odpowiedź #2 dnia: 29.01.2019, 11:33 »
Dogadaj się z właścicielem sklepu. Bierzesz całą partię od razu i niech poda Ci swoją cenę. Weź pod uwagę że gumy są w opakowaniach zbiorczych, wszystkie w jednym kolorze. Nie pamiętam ile gum pakuje Relaks ale to często zależy od rozmiaru, im większa guma tym mniej w paczce.

Właściciel sklepu może chcieć podzielić ale nie musi. Sprawa do uzgodnienia między Wami.

Offline PoProstuWędkarz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 27
Odp: Gumy Relax - zakup hurtowy
« Odpowiedź #3 dnia: 29.01.2019, 11:49 »
O ile pamiętam 25szt w paczce było

Zapytam najwyżej czy może od nich zamówić.

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gumy Relax - zakup hurtowy
« Odpowiedź #4 dnia: 29.01.2019, 11:52 »
No zapytaj

Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Gumy Relax - zakup hurtowy
« Odpowiedź #5 dnia: 29.01.2019, 19:25 »
Kontaktowałeś się z hurtownią w Bielawie ?

Offline rafal.szymanski2

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
Odp: Gumy Relax - zakup hurtowy
« Odpowiedź #6 dnia: 14.02.2019, 21:04 »
Witam. Chciałbym kupić większą ilość gum Relax (200 szt.) no i napisałem maila do firmy Relax czy jest możliwość zamówienia u nich gum. Zamawiać towar mogą u nich tylko hurtownicy.

A czy jest taka możliwość aby sprzedawca, którego znam może zamówić od nich interesujący mnie towar? Czy sprzedawcy posiadający sklep wędkarski nie mogą tego robić?

Na jakiej zasadzie to działa?
Ja ostatnio znalazlem cos takiego   
 Jackson  https://www.amazon.de/dp/B07B9Q1SKV/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_cLCzCbFGX4Y9S

Kupiliśmy we dwóch na pol i za 120 zł w sumie po 101 gum mam wyszło

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka