Autor Wątek: Blek frajdej  (Przeczytany 2321 razy)

ProBono

  • Gość
Blek frajdej
« dnia: 23.11.2017, 19:36 »
Witajcie,
Od jutra rusza wielki amerykański Black Friday, który również dotarł do naszych sklepów zarówno tych stacjonarnych jak i internetowych. Zauważyłem również, że w wielu sklepach niespodziewanie wzrosły ceny o 10-15% od tych tradycyjnych, które były tam od zawsze. Tak aby w chwili kulminacji klient otrzymał 20% w ramach BF. Chciałem zapytać czy macie jakieś informacje na temat naszego forumowego sklepu jakim jest Drapieżnik - organizują coś drapieżnego na jutrzejszy piątek?

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Blek frajdej
« Odpowiedź #1 dnia: 23.11.2017, 19:58 »
Duxon, M6 Tackle na pewno :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Blek frajdej
« Odpowiedź #2 dnia: 23.11.2017, 21:15 »
Raven Fishing -20% i -30%, Gozdawa także -20% jednak poczytajcie regulaminy tych promocji bo często dotyczą określonej gamy produktów i często te firmy na które mamy najwiekszą ochotę są wykluczone z promocji :(

Co do Drapieżnika wątpię, żeby bawili się w takie wyprzedaże, mają swoje sklepowe obniżki niektórych produktów, a z kolei część rzeczy w ogóle nie podlega rabatom. Nie muszą nawet chyba gonić za trendami promocji zza Wielkiej Wody, wystarczy lojalność i profesjonalne podejście do klienta żeby złowić kupującego :narybki:
Ania

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 228
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Blek frajdej
« Odpowiedź #3 dnia: 23.11.2017, 23:32 »
Ktoś chętny na wspólne zakupy AnglingDirect?  Bo myślę nad tym ustrojstwem https://www.anglingdirect.co.uk/ultimate-deluxe-big-footplate