Autor Wątek: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)  (Przeczytany 37282 razy)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #120 dnia: 11.03.2019, 08:14 »
Drapieżnik ma ceny niższe, pisałem i porównywałem w tym wątku:
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=521.msg404261#msg404261
Tak jak Jarekb11 pisze, dochodzi rabat + przesyłka z dnia na dzień, nie mówiąc już o obsłudze.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 469
  • Reputacja: 1973
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #121 dnia: 11.03.2019, 08:16 »
Wielu z nas ma 9% zniżki, to przy kiju za 300 zł już masz 30 zł. Do tego darmowa wysyłka, która gdzie indziej wychodzi ze 20 zł, i się robi 50 zł taniej przy takiej samej cenie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #122 dnia: 11.03.2019, 08:24 »
Dokładnie Michał, i dużym atutem jest też reklamacja, nie wiem jak w GN, ale u Drapieżców nigdy nie maiłem problemu, a nawet jak coś po ich stronie przyszło uszkodzone lub inny towar, to przysyłają kuriera.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Manfred1979

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #123 dnia: 11.03.2019, 08:44 »
Wielu z nas ma 9% zniżki, to przy kiju za 300 zł już masz 30 zł. Do tego darmowa wysyłka, która gdzie indziej wychodzi ze 20 zł, i się robi 50 zł taniej przy takiej samej cenie.
W GN trzeba doliczyć 5zl za płatność elektroniczną :)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 469
  • Reputacja: 1973
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #124 dnia: 11.03.2019, 08:45 »
:facepalm:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #125 dnia: 11.03.2019, 09:42 »
Wielu z nas ma 9% zniżki, to przy kiju za 300 zł już masz 30 zł. Do tego darmowa wysyłka, która gdzie indziej wychodzi ze 20 zł, i się robi 50 zł taniej przy takiej samej cenie.
W GN trzeba doliczyć 5zl za płatność elektroniczną :)
Jakie 5 zł za płatność elektroniczną ?, gdzie to znalazłeś ? Kupowałem tak kilkanaście razy, płaciłem przelewem i zero dodatkowych opłat.
Co do reszty antyreklamy to w glinach natura wysyłka przy zakupach powyżej 300 zł też jest darmowa, i posiadają też system rabatowy uzależniony od zakupów.
Każdy kupuje gdzie chce - widocznie GN jest za dobry, że aż tak trzeba mu robić antyreklamę :) - często przynosi ona skutek odwrotny...
 

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #126 dnia: 11.03.2019, 09:55 »
Ja nie mam na celu robienia specjalnej antyreklamy. Wyrażam swoje zdanie po jednym zakupie. Skoro od początku jest problem i to nie ja jedyny tak mam, to chyba coś w tym jest...

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #127 dnia: 11.03.2019, 10:02 »
widocznie GN jest za dobry, że aż tak trzeba mu robić antyreklamę :) - często przynosi ona skutek odwrotny...
To żeś d... teraz.
Mnie co prawda żadna przykra niespodzianka nie spotkała ,pewnie dla tego że nie miałem  przyjemności robić "tam" zakupów.Wystarczy poczytać komentarze.Jeśli ktoś czeka tydzień na odpowiedź mailową albo dwa tygodnie na towar za którytktoś zapłacił , to chyba sklep nie jest idealny. 
A co do cen to 10 zł na cast masterze to może nie jest dużo ale fakt faktem że różnica na korzyść Drapieżnika jest, na innych kijach też więc ja tu nie widzę żadnej antyreklamy.

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #128 dnia: 11.03.2019, 10:07 »
Każdy ma swoje zdanie i swój rozum, Ty pewnie uwierzyłeś, że jak komuś robisz przelew to płacisz 5 złotych ekstra :D. ??
A może nieprawdą jest, że tam też są rabaty, lub darmowa wysyłka. ?
Ja nie jestem właścicielem tego sklepu, kupuje tam niekiedy, nie muszę go bronić, - ale wkurza mnie jak ktoś pisze oczywiste kłamstwa.


Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #129 dnia: 11.03.2019, 10:10 »
Jakie 5 zł za płatność elektroniczną ?, gdzie to znalazłeś ? Kupowałem tak kilkanaście razy, płaciłem przelewem i zero dodatkowych opłat.
Co do reszty antyreklamy to w glinach natura wysyłka przy zakupach powyżej 300 zł też jest darmowa, i posiadają też system rabatowy uzależniony od zakupów.
Każdy kupuje gdzie chce - widocznie GN jest za dobry, że aż tak trzeba mu robić antyreklamę :) - często przynosi ona skutek odwrotny...
Niepotrzebnie się "nakręcasz", nikt tu nie robi ani reklamy, ani antyreklamy. Porównujemy obsługę dwóch sklepów wysyłkowych podejście do klienta i jego kasy, którą wykłada na zakup. Każdy pisze o swoich doświadczeniach, a że Flagman był dotychczas zmonopolizowany przez GN, dlatego tez większość cieszy się że temat dystrybucji marki ogarnie sprawdzony na rynku sprzedawca, który nie zalicza "wtop takich jak GN, co potwierdza się w postach powyżej.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #130 dnia: 11.03.2019, 10:18 »
Ciekawe, przykro, że macie takie problemy, moje doświadczenia są z goła inne, zamawiałem tam ok 5-6 razy, zawsze przyszło wszystko zgodnie z zamówieniem i szybciutko, jedyne co to za każdym razem brałem za pobraniem. Ale towar zawsze był spakowany super i na czas.

Offline Manfred1979

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #131 dnia: 12.03.2019, 09:06 »
Wielu z nas ma 9% zniżki, to przy kiju za 300 zł już masz 30 zł. Do tego darmowa wysyłka, która gdzie indziej wychodzi ze 20 zł, i się robi 50 zł taniej przy takiej samej cenie.
W GN trzeba doliczyć 5zl za płatność elektroniczną :)
Jakie 5 zł za płatność elektroniczną ?, gdzie to znalazłeś ?
Pobierają 5zl za skorzystanie z szybkich płatności elektronicznych. Tradycyjny przelew jest faktycznie za free. Nie zmienia to faktu że u innych szybkie przelewy są za free.

Offline Manfred1979

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #132 dnia: 16.03.2019, 14:47 »
Każdy ma swoje zdanie i swój rozum, Ty pewnie uwierzyłeś, że jak komuś robisz przelew to płacisz 5 złotych ekstra :D. ??
A może nieprawdą jest, że tam też są rabaty, lub darmowa wysyłka. ?
Ja nie jestem właścicielem tego sklepu, kupuje tam niekiedy, nie muszę go bronić, - ale wkurza mnie jak ktoś pisze oczywiste kłamstwa.

Nie rozumiem dlaczego posądzasz mnie o kłamstwo... Skąd tyle jadu? Więcej luzu i dystansu zalecam :)
A skoro nie wierzysz to poniżej szczegóły zamówienia z tego sklepu, gdzie wyraźnie zaznaczyłem 5zł pobrane za koszt skorzystania z płatności elektronicznych.
@basp28 - masz tyle klasy aby przeprosić?


Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #133 dnia: 16.03.2019, 14:56 »
Manfred1979 ma rację :thumbup:, też kupowałem u nich i opłata dodatkowa została naliczona, praktycznie nigdzie z taką opłatą się nie spotkałem, chyba że dochodziły dodatkowe koszty pobrania. Oczywiście mój wybór, zaakceptowałem to, nie mniej jednak fakt dodatkowych opłat istnieje.
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #134 dnia: 02.12.2019, 16:25 »
Kolejne zakupy i kolejne mieszane uczucia.
Zamówiłem bolonke okazało się, że jej nie ma już na stanie. Dziś dostałem telefon to na plus. Jednak wcześniej zamówiłem sobie odległościówkę. Ładnie pancerne zapakowana mówię spoko. Jednak dorzuciłem sobie głupie łączniki za 3,50 i oczywiście nie było ich w paczce. Rozumiem szał BF itp. ale to już nie pierwszy raz jak się coś nie zgadza niby zawsze to drobiazg, ale niesmak pozostaje.