Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3862021 razy)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 342
  • Reputacja: 795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13710 dnia: 15.03.2018, 15:31 »
Bardzo ładne zakupy . Daj znać jak się będą sprawować sygnalizatory. Wyglądają bardzo fajnie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Na pierwszy rzut oka to Delkimy ;)
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 854
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13711 dnia: 15.03.2018, 16:05 »
Beret gdzie robiłeś zakupy chodzi mi głównie o żyłkę czy jest świeża
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13712 dnia: 15.03.2018, 16:08 »
Na starość leniwy się robię i karpiarzem się staje...

Piękny hołd złożony starości. Nawet tej leniwej  :) Świetne zakupy, przemyślne i konkretne!  :beer: 

Online beret_89

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Puchaczów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13713 dnia: 15.03.2018, 16:41 »
Bardzo ładne zakupy . Daj znać jak się będą sprawować sygnalizatory. Wyglądają bardzo fajnie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka



Sygnalizatory już sprawdzone, mój znajomy używał takich w zeszłym sezonie. Bardzo dobry zasięg centralki, siedząc w domku kilkanaście metrów od wędek nie było problemów z sygnalizacją brań, znajomi łowiący z nami na innych sygnalizatorach mieli z tym duże problemy. Mają też bardzo fajny bajer w postaci diody z tyło sygnalizatora, bardzo się przydaje przy wywózce łódką/pontonem w nocy. Ogólnie bardzo spoko produkt, choć nie testowaliśmy ich w mróz a wiem że dla niektórych jest to ważne jak sygnalizatory się zachowuję w takich warunkach.

Beret gdzie robiłeś zakupy chodzi mi głównie o żyłkę czy jest świeża

Żyłkę dzisiaj nawijałem i mam z nią problem... Używałem tego produktu przez ostatnie dwa sezony i byłem bardzo zadowolony. Ta co teraz kupiłem jest poskręcana, nie wiem czemu. Ale nie straciła przez to na wytrzymałości, za jakiś czas spróbuje nią porzucać. Jeśli nie będzie problemów z rzucaniem to ją zatrzymam, a jak będzie się plątać to kupie nową...
Zakupy robiłem w Craplive (nieszczęsna żyłka, sygnalizatory, wędki), namiot w sklepie Rybka (w Lublinie), kołowrotki w Angling Direct
Poza tym uważam, że PZW powinno zostać zniszczone

Offline lipatl

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Międzyborów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13714 dnia: 15.03.2018, 17:21 »
Dziś dojechał śpiwór, pasuje idealnie do łóżka. Namiot, łóżko , śpiwór  jest - więc do dłuższych zasiadek przygotowany :P ;)
Nie powiem spakowanie tego śpiwora samemu do worka nie jest proste, trzeba się napracować ;)
Tomek

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13715 dnia: 15.03.2018, 17:27 »
Dziś dojechał śpiwór, pasuje idealnie do łóżka. Namiot, łóżko , śpiwór  jest - więc do dłuższych zasiadek przygotowany ;)
Nie powiem spakowanie tego śpiwora samemu do worka nie jest proste, trzeba się napracować ;)
Ha ha ha.Skąd ja to znam.Czego bym nie kupił to zawsze w domu testuję.Nigdy nie dałem rady zaczekać z nowo zakupioną rzeczą by sprawdzić ją dopiero przy wypadzie na ryby ha ha.TB robi dobre wyrka.Wygodnych nocek życzę.Pzdr

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline lipatl

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Międzyborów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13716 dnia: 15.03.2018, 17:31 »
Dziś dojechał śpiwór, pasuje idealnie do łóżka. Namiot, łóżko , śpiwór  jest - więc do dłuższych zasiadek przygotowany ;)
Nie powiem spakowanie tego śpiwora samemu do worka nie jest proste, trzeba się napracować ;)
Ha ha ha.Skąd ja to znam.Czego bym nie kupił to zawsze w domu testuję.Nigdy nie dałem rady zaczekać z nowo zakupioną rzeczą by sprawdzić ją dopiero przy wypadzie na ryby ha ha.TB robi dobre wyrka.Wygodnych nocek życzę.Pzdr

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

A dziękuję, pierwsza nocka będzie dziś :P , oczywiście jak córka nie zajmie pierwsza :P. Śpiwór TB, ale wyrko MIVARDI Professional FLAT 8 - polecam, jest mega wygodne i ma 8 nóg.
Tomek

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13717 dnia: 15.03.2018, 17:31 »
Niedługo logo producentów wedkarskich będzie na oponach bo to będą opony na ryby :facepalm: swoja droga ile kosztuje "wędkarski" śpiwór
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Online Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 867
  • Reputacja: 392
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13718 dnia: 15.03.2018, 17:33 »
Radzę uważać na stopki przy tym Mivardi bo lubią odpaść.

Offline lipatl

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Międzyborów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13719 dnia: 15.03.2018, 17:37 »
Niedługo logo producentów wędkarskich będzie na oponach bo to będą opony na ryby :facepalm: swoja droga ile kosztuje "wędkarski" śpiwór
Udało się go kupić za 399 zł na allegro przy wykorzystaniu kuponu zniżkowego na  20 zł. A co do samego śpiwora  - to w ogóle nie ma porównania do śpiworów turystycznych , jest dostosowany do łóżek, posiada włożoną do kieszonki na suwak poduszkę,, zabezpieczenie - wszyta szeroka taśma pozwalająca szybko otworzyć śpiwór przez pociągniecie do góry za materiał. Położyłem się tylko na chwilę i nie miałem ochoty wychodzić  - mega wygodnie i ciepełko ;D ;D
Tomek

Offline lipatl

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Międzyborów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13720 dnia: 15.03.2018, 17:39 »
Radzę uważać na stopki przy tym Mivardi bo lubią odpaść.
Dzięki za info, będę uważał.
Tomek

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13721 dnia: 15.03.2018, 17:46 »
Dziś dojechał śpiwór, pasuje idealnie do łóżka. Namiot, łóżko , śpiwór  jest - więc do dłuższych zasiadek przygotowany ;)
Nie powiem spakowanie tego śpiwora samemu do worka nie jest proste, trzeba się napracować ;)
Ha ha ha.Skąd ja to znam.Czego bym nie kupił to zawsze w domu testuję.Nigdy nie dałem rady zaczekać z nowo zakupioną rzeczą by sprawdzić ją dopiero przy wypadzie na ryby ha ha.TB robi dobre wyrka.Wygodnych nocek życzę.Pzdr

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

A dziękuję, pierwsza nocka będzie dziś , oczywiście jak córka nie zajmie pierwsza :P. Śpiwór TB, ale wyrko MIVARDI Professional FLAT 8 - polecam, jest mega wygodne i ma 8 nóg.
Oj...Zasugerowałem się marką śpiworka :-)Ja za kilka dni zamawiam łóżko elektrostatyk L12. Leżałem na tym wyrku na Rybomanii i jak dla mnie kosmos :-) Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline yankes

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am the king, I can catch everything
    • Galeria
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13722 dnia: 15.03.2018, 18:01 »
Dziś dojechał śpiwór, pasuje idealnie do łóżka. Namiot, łóżko , śpiwór  jest - więc do dłuższych zasiadek przygotowany :P ;)
Nie powiem spakowanie tego śpiwora samemu do worka nie jest proste, trzeba się napracować ;)

Gratuluje zakupów.
Na tym sprzęcie wyśpisz się lepiej niż w domu :).
Robert

Karp 9.8kg, Sandacz 4.1kg,Leszcz 1.5kg,Amur 4.8kg

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 342
  • Reputacja: 795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13723 dnia: 15.03.2018, 20:21 »
Dziś dojechał śpiwór, pasuje idealnie do łóżka. Namiot, łóżko , śpiwór  jest - więc do dłuższych zasiadek przygotowany :P ;)
Nie powiem spakowanie tego śpiwora samemu do worka nie jest proste, trzeba się napracować ;)

Gratuluje zakupów.
Na tym sprzęcie wyśpisz się lepiej niż w domu :).
Albo wyśpisz się na nim w domu ;). Wiem coś o tym bo kimam od 1,5 miesiąca na nowym wyrku 8) :P.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #13724 dnia: 15.03.2018, 20:44 »
No to wydałem dziś całe 462zł. Na co?



Pakiecik zezwoleń dla mnie i żony, plus po 10 dla koła na zarybienia. Po podpisaniu po latach przerwy porozumień z 8 okręgami pozwolenie trochę urosło.

Wisło nadchodzę. Czarna w kieleckim nadchodzę. :)
No dobra. Może raz wpadnę.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin