Autor Wątek: Jaki sygnalizator elektroniczny z niższej półki do feedera warto kupić?  (Przeczytany 5265 razy)

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 867
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Mam MF-219 i hangero-swingery anaconda tikitaka, używam przeważnie jednego kompletu gdy bawie się pickerem i nie ma czasu patrzeć na "grubą rybę". Mają 8 stopni czułości, świetne sygnałki, ulewa im nie straszna i kosztują  śmieszne pieniądze.
Dzierżno uzależnia

Offline IceCoffee

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 190
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Ja używam anaconda tse.
zawiera funkcje zmierzchową
zawiera Snag Bars
LED sygnalizator brań w kształcie litery V
dioda alarmowa z 20 sek. opóźnieniem
sygnalizacja o wyczerpaniu baterii
8-stopniowa regulacja dźwięku
8-stopniowa regulacja czułości
8-stopniowa regulacja głośności (w tym wyciszenie)
 Do tego swinger anaconda mhf mozesz sobie dobrac w tym samym kolorze. Jak dla mnie zestaw rewelacyjny

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

PB PZW : Leszcz 48 cm 1.48kg Karp 54cm 4.2 kg Karaś  34 cm

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Witam.
Może ktoś polecić sygnalizator elektroniczny który dobrze będzie współpracował z feederem o szczytówkach 0,75/1/2oz (raczej używam tych czulszych) ?   
Głównie metoda ale i koszyk z czasem. Karpiówek nie posiadam ale nie wykluczam z czasem zakupu.
Chciałbym używać podczas nocnego łowienia solo ale i na nocnych zawodach i tu ważne by miał regulację głośności płynną od zera ( by nie przeszkadzać innym) oraz sygnalizację diodami.
Jeśli przy tym będzie dosyć niedrogi bo na zakup pierwszego i sprawdzenie czy będzie mi w ogóle pasowało łowienie z sygnalizatorem nie chciałbym przeznaczać większych środków.
Dzięki i pozdrawiam.
https://allegro.pl/kategoria/sprzet-elektroniczny-sygnalizatory-bran-132210?string=SYGNALIZATOR%20VIDEOTRONIC%20KV2&bmatch=e2101-d3794-c3683-spo-1-1-0616

Offline Norbas

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 971
  • Reputacja: 56
  • Lokalizacja: Kampinos
Koniec końców zdecydowałem się na MF219 jako kompromis między nie wydać na pierwszy za dużo ale kupić coś chwalonego.
Jeśli spodoba mi się wędkowanie z sygnalizatorem zawsze kolejny mogę kupić inny/lepszy lub jeśli ten mi będzie wystarczał dokupić taki sam drugi.
Hanger który wybrałem to zdaje się jaxona AJ-SYS106. Dlaczego ten? Raz, że ma zdejmowane "odważniki" ( tak mi wygląda ze zdjęć ) co ponoć się przydaję , dwa to fakt posiadania podświetlenia.
Nie ukrywam, że zakup z zamysłem do korzystania po zmierzchu więc stwierdziłem że podświetlenie się przyda. Dobry wybór czy polecicie coś w podobnej granicy cenowej a z jakiegoś powodu lepszego?