Autor Wątek: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja  (Przeczytany 10869 razy)

Offline Mateusz Kujawski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 872
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #15 dnia: 14.09.2018, 21:15 »
Niech służy jak najlepiej 🎣
👏👏 za recke 👍👍
A co do ceny, to każdy kupuje to na co go stać.
Jedni kupują fiata inni mercedesa. 🤔😜😜😁
🎣🎣🎣

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #16 dnia: 14.09.2018, 21:18 »
Mam pytanie laika czy zestawem jaki przedstawiasz powiedzmy za około 5000 zł ( bo chyba tyle za niego dałeś)jest inna przyjemnośc holu niż zestawem powiedzmy za 500 zł.

Maciek, spinningujesz?
Jacek

Offline Piotr T

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 407
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chałupki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #17 dnia: 14.09.2018, 21:40 »
Fajny ten kij ;)
Co do ceny, to klientelia zawsze się znajdzie :) mjmaciej ale to tak z wszystkim, czasami coś jest odrobinę lepsze ładniejsze i kosztuje 5x więcej co nie oznacza że będziesz 5x więcej miał odczuć ;)
Piotr

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #18 dnia: 14.09.2018, 22:04 »
Mam pytanie laika czy zestawem jaki przedstawiasz powiedzmy za około 5000 zł ( bo chyba tyle za niego dałeś)jest inna przyjemnośc holu niż zestawem powiedzmy za 500 zł.

Maciek, spinningujesz?

Tak dlatego wiem co to dobry sprzecik na ultra blanku .
Z tąd moje pytanie...
Spin to esencja delikatnosci w przelożeniu na moc potrzebną do skutecznego operowania zestawem...

Piotr co do doznań nieraz sie zdziwiłem ale czasem warto dolożyć...
Maciek

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 083
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #19 dnia: 14.09.2018, 22:40 »
Ta wędka nie jest do łowienia tylko do wyglądania gdzieś powieszona na ścianie w salonie jako dekoracja i takie małe dzieło sztuki. :D Dlatego nie ma pokrowca w pakiecie do transportu tego kija wraz z kołowrotkiem na łowisko :D Żeby trochę zepsuć radość z zakupu tego Aventusa,to napiszę kierując się oczywiście typowo Polską zawiścią,ze nawet Shimano BeastMaster Comercial za 500 zł ma w pakiecie takowy pokrowiec na wędkę z kołowrotkiem. :D :D :P 

timken

  • Gość
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #20 dnia: 14.09.2018, 23:23 »
Zobaczyłem cenę na drapieżniku ??? a ponadto komentarz: cena wędki  nie podlega żadnym rabatom ??? ??? ???
Niech dobrze służy ;)

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #21 dnia: 15.09.2018, 06:45 »
Michał jest uzbrojony jak się patrzy, a wiadomo najnowsze uzbrojenie musi kosztować.....
Paznokcie schodzą z zazdrości. :P

Niechaj ryby testują jego nowy sprzęcik często i konkretnie.
Wiesiek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #22 dnia: 15.09.2018, 07:07 »
Michał, to prawdziwy pasjonat. Nie doje, nie dośpi a kupi. Zazdraszczam. Piękny kij.
Arek

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #23 dnia: 15.09.2018, 13:07 »
Graty Michał :D W końcu się doczekałeś! Kiedy pozostałe wjeżdżają? ;)

Ciekaw jestem na ile różni się Aventus od SLRów. Jakiś taki trochę podobny, nawet cenowo :D

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #24 dnia: 15.09.2018, 13:28 »
Graty Michał :D W końcu się doczekałeś! Kiedy pozostałe wjeżdżają? ;)

Ciekaw jestem na ile różni się Aventus od SLRów. Jakiś taki trochę podobny, nawet cenowo :D
Dokładnie o tym samym pomyślałem.

Ryba1987

  • Gość
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: 15.09.2018, 18:22 »
SLRy jakoś no mnie nie przekonują :P Jak coś to po nowym roku może Daiwa Airity :) Aktualnie z wędek listę zakończyłem :)

Ryba1987

  • Gość
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: 15.09.2018, 19:38 »
Michał, GRATULUJĘ zakupu :bravo: :bravo:
Mam nadzieję, że kiedyś jakiś filmik wstawisz z moim marzeniem :)
Jestem ciekaw każdej Twojej relacji na temat tego pięknego kijka.
Co do różnic sprzętu za 500 i 5K to masz rację, temat już był przerabiany i nic z tego nie wynikło. "Każdy łowi czym lubi i na co go stać"

Robert, filmiki masz na PW :) Jak umiałem tak zrobiłem, mam nadzieję że coś tam dojrzysz sobie :)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: 15.09.2018, 19:48 »
Michał, GRATULUJĘ zakupu :bravo: :bravo:
Mam nadzieję, że kiedyś jakiś filmik wstawisz z moim marzeniem :)
Jestem ciekaw każdej Twojej relacji na temat tego pięknego kijka.
Co do różnic sprzętu za 500 i 5K to masz rację, temat już był przerabiany i nic z tego nie wynikło. "Każdy łowi czym lubi i na co go stać" 

Robert to nie kwestia ile kto moze, tylko faktycznie pytam czy jest roznica. I jesli sprzet jest wart ceny to dla czego...
Czy to kwestia techniczna , rozwiazanie... etc... czy płace za nazwe....

Maćku, krótko mówiąc, zawsze płacimy za markę, a jakość ocenią sami użytkownicy.

Tu bym polemizował, osobiscie jeste w stanie zapłacić za coś co jest dobre anie niby dobre...
Sam place za osprzet kupe kasy jeste w stanie zapłacić 3 zł za jednego haka czy 1, 5 zł za metr żylki głównej... etc bo wiem że sie nie zawiode na sprawdzonym sprzęcie. Ale co do kiji i młynkow to nie w.chodze na półapy poza budrzetowe....
Z tąd moje pytanie co do odczuć na takim sprzęcie.

Maciej odczucie będziesz miał jedno jedyne: to tylko i wyłącznie połechta Twoje ego i da Ci poczucie wyjątkowości a tego właśnie chcą marketingowcy. Jako super fachowiec od Misiów doskonale wiesz i ja zresztą też, że podstawa to znajomość wody, budowa zestawu, doskonała przynęta i jej prezentacja i to na tyle ... O tym co tu dużo mówić przekonałem się doskonale łowiąc na Prologic C1 za 190 zł a feedery za kilka stów nad wodą były 5x. Obecny sezon a zwłaszcza doskonałe wyniki umocniły  mnie w przekonaniu, że ważny jest skill a nie zabawki za kupę siana, na który nomen omen też mnie stać ... Piszesz poniżej i drogich hakach. Pełna zgoda! Hak za 2,5 zł to spory wydatek, jak za taką małą duperele, ale Korda Curv Shank i Nash X Fang to coś w co wg mnie warto zainwestować. Podobnie, jak w przynęty od Mainline, CC Moore, Spotted Fin lub Carp Gravity. Natomiast to czy będę mieć do czynienia z kijem za kilka setek, czy za 2000 zł nie ma wg mnie żadnego znaczenia i dla mnie jest czystej wody fanaberią. Ale to oczywiście każdego broszka, co robi ze swoimi pieniędzmi. :P :P :P
Pozdrawiam Seba

Ryba1987

  • Gość
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: 15.09.2018, 21:05 »
Sebula to zaprezentuj nam swój zestaw - bat 3m i łowienie karpi 10+kg na 102metrach. Bo przecież kij nie ma znaczenia - tak wywnioskowałem z Twojego wpisu w którym znów chcesz dobitnie udowodnić że kupowanie kiji za więcej jak 200zł nie ma sensu. Ale na szczęście jest to tylko Twoje zdanie z którym się kompletnie nie zgadzam.
Tak jak dziś z chłopakami o tym na zlocie rozmawialiśmy. To jest na zasadzie - Czesiu ma żonę, ja nie mam. Więc jeśli ja nie mam to Czesiu też nie może mieć bo przecież ja nie mam :facepalm:
Dzięki chłopaki ogólnie za miłe słowa po tym jak kijek przyjechał po pół roku oczekiwania, kombinowania na niego.
To była moja ostatnia prezentacja czegokolwiek na forum. Niech pojawią się recenzję jaxonów i reszty "najlepszego" sprzętu :)
Ja ze swoim nie mam podlotu do takich kiji :)
I to nie to że się obrażam albo coś, po prostu chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego ile trwa ogarnięcie takiego byle temaciku. Wiem że to nie obowiązkowe aczkolwiek chyba fajnie jest poczytać o czymś o czym producent nie wspomniał w opisie produktu.
Coraz więcej ludzi którzy mają własnie ogarnięty sprzęt poprzez takie zachowania "januszy" odchodzi z forum a szkoda bo na prawdę można stworzyć potężną bazę wiedzy o każdym sprzęcie.
Ci co mnie znają i wiedzą co planuję w sprawach sprzętowych i modyfikacjach obecnego - na PW fotki/okazjonalnie filmik - śmiało pisać, zawsze postaram się jakoś pomóc :)
Proszę o raportowanie takich wpisów jak mój i wyżej nie dotyczące tytułowego kija jako SPAM.

Offline janeczek slaw

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 2
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: 15.09.2018, 21:19 »
Ryba kij super piękny gratuluję zakupu. :bravo: :bravo: :bravo: