Autor Wątek: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja  (Przeczytany 10946 razy)

Offline MaciejK

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 40
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: 15.09.2018, 21:22 »
Gratulacje z zakupu kija. A czy mógłbyś ewentualnie napisać jak jego praca  ma się do tournamentów Daiwy?
Natomiast nie przejmowałbym się zanadto wpisami krytykującymi  zakup sprzętu za x czy y pln. Po prostu to forum tylko i aż. Każdy ma zdanie swoje i je wypowiada. Nie sądzę, żeby miało to zły podtekst. Także luz - testuj, ciesz się, bo to jest najważniejsze.

Ryba1987

  • Gość
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: 15.09.2018, 21:39 »
Gratulacje z zakupu kija. A czy mógłbyś ewentualnie napisać jak jego praca  ma się do tournamentów Daiwy?
Natomiast nie przejmowałbym się zanadto wpisami krytykującymi  zakup sprzętu za x czy y pln. Po prostu to forum tylko i aż. Każdy ma zdanie swoje i je wypowiada. Nie sądzę, żeby miało to zły podtekst. Także luz - testuj, ciesz się, bo to jest najważniejsze.

Macieju powiem tak, daiwę tournament miałem ale 9ft więc no troszkę inna długość więc i sztywność ale wydaje mi się że daiwa była bardziej sprężysta i mniej ustępliwa. Tu jest blank bardziej mięsisty, lejący aczkolwiek z zapasem mocy.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: 15.09.2018, 21:51 »
Kolego Michale ,chyba nie zrozumiałeś intencji Sebuli i nie potrzebnie się unosisz, jak i nie potrzebne Twoje porównanie do Jaxonów i innych tanich marek. Super że opisałeś ten "celebrycki" kijek :) większość by pewnie chciała mieć to cudo ale niestety cena odstrasza, mnie zastanawia co innego: co ma to wędzisko innowacyjnego że młoda marka Guru wypuszcza na rynek takie cudo w cenie wyższej od np. Prestona Dutch, Drennan Acolyte czy Daiwa SLR ? 
Z tego co czytam to masz możliwość porównania tych wędzisk, czekam na Twoje porównanie i Dzięki za fajny opis Guru :bravo: :thumbup:
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 228
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: 15.09.2018, 21:57 »
Kijek zacny. Chciał bym porównać go w wersji 13 ft/150g do turnamenta 13ft/150g. Na papieże są identyczne. Jak by ktoś 13 zakupił to mogę  na testy porównawcze daiwe podrzucić.

Offline LisKula

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 3
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: 15.09.2018, 22:37 »
Super recenzja jak i zestaw  zasługują na :beer:

W mojej skromnej opinii każda recenzja i opis  na który ktoś poświęca swój cenny czas, które tym bardziej pozwalają na o wiele dokładniejsze zapoznanie się ze sprzętem zasługują na uznanie. Tym bardziej jak autor po jakimś czasie użytkowania będzie przecież w stanie porównać swój sprzęt do innych i odpowiedzieć na zapytania kolegów.

Co do cen. Każdy rodzaj sprzętu posiada kilka półek cenowych i niech każdy kupuje to co chce, tym bardziej realizując swoją pasję. Ja z miłą chęcią zapoznałem się z recenzją kolegi. A z jeszcze większą nadzieją czekam właśnie na recenzje porównawczą kilku kijów z górnej półki.

Polamania

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: 15.09.2018, 23:05 »
Koledzy dajcie już proszę spokój z tym czepianiem się ceny wędziska. Wątek jest zatytułowany "Recenzje i prezentacje" Ja sobie raczej nigdy takiego wędziska nie kupię, jak i wielu innych produktów, ale czytam każdą recenzję, która w tym dziale się ukazuje i dzięki właśnie tym recenzją, wyrabiam sobie zdanie o danym produkcie, na podstawie tych właśnie Waszych recenzji. To co opisują na stronach sklepowych jest zawsze opisem mizernym. Obojętnie mi jest, jakiej firmy wędkarskiej recenzuje wstawiacie. Jest to zawsze kopalnia wiedzy i nie interesuje mnie czy pisze to "mistrz" czy początkujący wędkarz. Ważne, że są to prawdziwe recenzje, a nie przepisane informacje producenta. No i jak dobrze pamiętam, to ideą tego forum jest, dzielenie się swoją wiedzą.
Robert

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: 15.09.2018, 23:07 »
Kolego Michale ,chyba nie zrozumiałeś intencji Sebuli i nie potrzebnie się unosisz, jak i nie potrzebne Twoje porównanie do Jaxonów i innych tanich marek. Super że opisałeś ten "celebrycki" kijek :) większość by pewnie chciała mieć to cudo ale niestety cena odstrasza, mnie zastanawia co innego: co ma to wędzisko innowacyjnego że młoda marka Guru wypuszcza na rynek takie cudo w cenie wyższej od np. Prestona Dutch, Drennan Acolyte czy Daiwa SLR ? 
Z tego co czytam to masz możliwość porównania tych wędzisk, czekam na Twoje porównanie i Dzięki za fajny opis Guru :bravo: :thumbup:

Pełna zgoda Enzo! Nikomu niczego nie zazdroszczę i nie śmieje się z tych co kupują Jaxona, bo jest ich cała.masa z uwagi na ograniczone zasoby finansowe. Mam swoje zdanie na temat tej firmy i raczej kupuje od nich wyłącznie akcesoria. Raczej używam lepszych patyków i te które mam dają mi dużo satysfakcji ... A propos kolega Ryba prosił o opis zestawów na które łowię, więc uprzejmie mu je opisałem na PRIV ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #37 dnia: 16.09.2018, 06:23 »
Świetna prezentacja i sprzęt :thumbup:

"Lepszymi" patykami kiedyś połowisz, bądź cierpliwy, może takie "lepsze zestawy" staną się u Ciebie normą.

Trzymaj się i lepiej niech inni przestaną pisać.

Pzdr.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline KrisR

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Skierniewice
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #38 dnia: 16.09.2018, 07:10 »
Fiu, fiu, fajny kijek :) - połamania ! :narybki:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 151
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #39 dnia: 16.09.2018, 08:01 »
Świetna prezentacja i sprzęt :thumbup:

"Lepszymi" patykami kiedyś połowisz, bądź cierpliwy, może takie "lepsze zestawy" staną się u Ciebie normą.

Trzymaj się i lepiej niech inni przestaną pisać.

Pzdr.

Cyt." Trzymaj się i lepiej niech inni przestaną pisać"

A dlaczego inni mają przestać pisać... Jaki to jest powód aby nie pisać.... ?
Maciek

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #40 dnia: 16.09.2018, 08:13 »
Koledzy dajcie już proszę spokój z tym czepianiem się ceny wędziska. Wątek jest zatytułowany "Recenzje i prezentacje" Ja sobie raczej nigdy takiego wędziska nie kupię, jak i wielu innych produktów, ale czytam każdą recenzję, która w tym dziale się ukazuje i dzięki właśnie tym recenzją, wyrabiam sobie zdanie o danym produkcie, na podstawie tych właśnie Waszych recenzji. To co opisują na stronach sklepowych jest zawsze opisem mizernym. Obojętnie mi jest, jakiej firmy wędkarskiej recenzuje wstawiacie. Jest to zawsze kopalnia wiedzy i nie interesuje mnie czy pisze to "mistrz" czy początkujący wędkarz. Ważne, że są to prawdziwe recenzje, a nie przepisane informacje producenta. No i jak dobrze pamiętam, to ideą tego forum jest, dzielenie się swoją wiedzą.

W zasadzie Robert mnie wyprzedziłeś :) Ja zawsze z miłą chęcią czytam prezentacje Ryby. Fajnie jest móc zobaczyć sprzęt z górnej półki okiem wędkarza. Zwłaszcza jak dostęp i możliwość zobaczenia takiego sprzętu na żywo jest mocno ograniczona. Wiadomo, że nie jest to sprzęt dedykowany do szerokiego grona wędkarzy i tutaj zwyczajnie cena jest na dalszym planie. Dla mnie wielkie :bravo: za prezentację sprzętu.

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #41 dnia: 16.09.2018, 08:30 »
Fajna prezentacja.
Dzięki że dzielisz się informacjami i że masz na to ochotę. Wiem ile to kosztuje czasu więc szacun :thumbup: :beer:

Ps. Piękny kij ale nie moja firma. Boję się że by mnie oparzyla rękojeść w dłoń ;D :P 8)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #42 dnia: 16.09.2018, 16:54 »
Panowie, jak czytam niektóre komentarze to aż wierzyć mi się nie chce.

Michał porobił zdjęcia, opisał swoje odczucia, zrobił świetną prezentację bardzo ciekawego kijka. Włożył sporo pracy, poświęcił własny czas, by przedstawić wędkę na którą tak długo czekał. A w zamian co? Osobiste wycieczki, wyśmiewanie, a wręcz obrażanie? Co się z Wami dzieje? Ten kto poznał Michała, wie że to skromny i fajny gość. Jeżeli kogoś boli to, że kupuje topowej klasy sprzęt, to niech zostawi swoje prywatne odczucia dla siebie, a wypowiedzi ograniczy do tych bardziej merytorycznych. Mamy to szczęście, że możemy wybierać to co kupujemy i dopasowywać zakupy do własnych potrzeb. Cieszmy się z tego i szanujmy innych.

Michał, świetna robota, świetny kijek. Dzięki, że nam go przedstawiłeś :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline KrisR

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Skierniewice
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #43 dnia: 16.09.2018, 17:00 »
Panowie, jak czytam niektóre komentarze to aż wierzyć mi się nie chce.
Oj, oj, nie nakręcaj się tak. To tylko forum dyskusyjne - jeden dyskutuje tak ("bezpośrednio") ;) a drugi tak ("z lizaniem") :)
 :-X - to chyba nie tędy droga? :beer:

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Guru Aventus 10 ft / 70 g - prezentacja
« Odpowiedź #44 dnia: 16.09.2018, 17:06 »
Panowie, jak czytam niektóre komentarze to aż wierzyć mi się nie chce.
Oj, oj, nie nakręcaj się tak. To tylko forum dyskusyjne - jeden dyskutuje tak ("bezpośrednio") ;) a drugi tak ("z lizaniem") :)
 :-X - to chyba nie tędy droga? :beer:

Wierz mi, że się nie "nakręcam". Nie tędy droga, by kogoś obrażać i wyśmiewać. Na to nigdy nie było tu przyzwolenia i wiesz co? Nie będzie nadal :)
Pozdrawiam,
Maciek