Autor Wątek: Spróbować spinningu?  (Przeczytany 5947 razy)

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Spróbować spinningu?
« Odpowiedź #30 dnia: 21.10.2018, 13:03 »
Jak się zasadzisz na coś grubszego to brak brań może zniechęcić.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Offline Ninja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 751
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
  • Lokalizacja: Łask
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spróbować spinningu?
« Odpowiedź #31 dnia: 21.10.2018, 17:43 »
Jak kolega wyżej napisał.
Boczny troch i jakieś paprochy. Malutkie twisterki montowane na haczykach z długim trzonkiem.
Lub malutkie woblerki. Takie cukiereczki. Smużaki. Też na boczny trok można dać.

Poczytaj o bocznym troku i paprochach.

Moim skromnym zdaniem to powinni zabronić bocznego troka
Tą metodą można udowodnić że okoń to głupia ryba i wykosić ją co do jednego w danym łowisku no może prawie wszystkie
Na jednym miejscu wyciągnąłem około 60 okoni wymiarowych i gdyby to trafiło do rąk typowych mięsiarzy ( sam czasami zabieram rybki ) to dany akwen był by bez okonia. A na jednym łowisku gdzie okoń był jak chwast jeszcze dwa lata temu dzisiaj jest go jak na lekarstwo .
Wszystko przez boczny trok !!!

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Spróbować spinningu?
« Odpowiedź #32 dnia: 21.10.2018, 17:46 »
Metody też zabronić! Złowiłem kilkanaście karpi w jeden dzień, ja wypuściłem ale kto wie co by było jakby na moim miejscu był jaki mięsiarz...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Spróbować spinningu?
« Odpowiedź #33 dnia: 21.10.2018, 18:30 »
Moim skromnym zdaniem to powinni zabronić bocznego troka
Tą metodą można udowodnić że okoń to głupia ryba i wykosić ją co do jednego w danym łowisku no może prawie wszystkie
Na jednym miejscu wyciągnąłem około 60 okoni wymiarowych i gdyby to trafiło do rąk typowych mięsiarzy ( sam czasami zabieram rybki ) to dany akwen był by bez okonia. A na jednym łowisku gdzie okoń był jak chwast jeszcze dwa lata temu dzisiaj jest go jak na lekarstwo .
Wszystko przez boczny trok !!!
Nie zgadzam się . Miałem przypadki, że łapałem po około 100szt okonia, a na drugi dzień zero brań.  Owszem, boczny trok to bardzo skuteczna metoda, ale jak ryba nie bierze to i trok nie pomoże.  Idąc dalej Twoimi tokiem rozumowania to Drop shot też powinien być zakazany, bo we wprawnych rękach to równie skuteczna choć może mniej popularna metoda. Znam łowiska gdzie większą rzeź zrobi mała obrotówka niż boczny trok. Ona także powinna  znaleźć się na czarnej liście?
Adam

Offline Ninja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 751
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
  • Lokalizacja: Łask
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spróbować spinningu?
« Odpowiedź #34 dnia: 21.10.2018, 19:00 »
Metody też zabronić! Złowiłem kilkanaście karpi w jeden dzień, ja wypuściłem ale kto wie co by było jakby na moim miejscu był jaki mięsiarz...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jak złowiłeś kilkanaście karpi to zapewne na komercji a tam ryby jest pod dostatkiem i jest prywatne czyli komuś zależy na tym ,zeby ta ryba tam była
Tak dla sprostowania żeby nie było niesnacek , to ja wyraziłem tylko swoje zdanie , nie musisz się z nim zgadzać
Dla mnie drop shot i boczny trok powinny być zabronione !!!

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Spróbować spinningu?
« Odpowiedź #35 dnia: 21.10.2018, 19:32 »
Wszystko przez boczny trok!!!

Jeśli dodać do tego erekcję, która powoduje gwałty, będziemy mieli komplet.

To mój ulubiony rodzaj zakazów. Sklep z alkoholem za blisko kościoła, za blisko szkoły. Zakaz. Alkohol na stacji benzynowej. Zakaz. Burdel za blisko sali parafialnej. Zakaz. Film o księżach, który zniszczy dwa tysiące lat chrześcijaństwa. Zakaz. Handel w niedziele. Zakaz. Boczny trok, bo za skuteczny. Zakaz.
Jacek

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spróbować spinningu?
« Odpowiedź #36 dnia: 21.10.2018, 19:42 »
Wszystko przez boczny trok!!!

Jeśli dodać do tego erekcję, która powoduje gwałty, będziemy mieli komplet.

To mój ulubiony rodzaj zakazów. Sklep z alkoholem za blisko kościoła, za blisko szkoły. Zakaz. Alkohol na stacji benzynowej. Zakaz. Burdel za blisko sali parafialnej. Zakaz. Film o księżach, który zniszczy dwa tysiące lat chrześcijaństwa. Zakaz. Handel w niedziele. Zakaz. Boczny trok, bo za skuteczny. Zakaz.

Jacku pominąłeś jakże ważną sprawę drożdżówek w sklepikach szkolnych.