Autor Wątek: (S) Kołowrotki Daiwa, Shimano, Ryobi, DAM i inne  (Przeczytany 1305 razy)

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Witam!
W związku z porządkami przedświątecznymi wystawiam na sprzedaż kołowrotki których nie udało mi się z reguły ani razu użyć:

 1) Kołowrotki Shimano X-Aero Feeder 4000FA i X-Aero Match 4000FA- 600 zł za sztukę
Kołowrotki w idealnym stanie w pudełku z zapasową szpulą i podkładkami dystansowymi do szpul. Otrzymane w ramach wymiany na sprzęt z kolegą. Nie miałem nad wodą. Oba serwisowane przed sezonem - wymieniono tuleję w osi korbki i w rolce na firmowe, japońskie łożyska EZO  oraz dokonano serwisu zerowego(przy użyciu smarów Shimano).




3) Kołowrotki Shimano Baitrunner 6000D EU NOWE - po 500 zł za sztukę
Kołowrotki Nowe w pudełkach. Kupione w tym roku, gotowane do łowienia. Przesmarowane- dokonano serwisu zerowego(przy użyciu smarów Shimano). Posiadam dwie sztuki.

4) Kołowrotek Daiwa Theory 4000HA z zapasową szpulą- używany 400zł
Wszystko w idealnym stanie. Kupiony w Anglii. Dokupiona osobno zapasowa szpula. Od roku leży w szafce. Przygotowany do sezonu:  przesmarowany- dokonano serwisu zerowego(startowego przez sezonem).






5) Wychwood Extricator 6000 ACS - 2 nowe sztuki po 300 zł za sztukę
Małe baitrunnery o pojemności 100m 0,40mm. Z bezpiecznym klipem ACS MAP/Wychwood. Nowe , dwie szpule, dwa rodzaje korbek. Kołowrotki kupione w Anglii.










7) DAM Quick Shadow Centre pin - nowy 200 zł
Kołowrotek z ruchomą szpulą na dwóch łożyskach kulkowych; do wypuszczanki.
Nowy z bonusem: pływającą żyłką Dreenan. Kupiony w połowie roku- jeszcze na ponadrocznej gwarancji- paragon zakupu w komplecie.











8 ) Ryobi Slam Slar 1000 antirevers- nowy SPRZEDANY
Kołowrotek otrzymany w ramach wymiany sprzętu. Nowy w pudełku z nawiniętà żyłką Leeda Maxima Chameleon 0.17mm 4lb. Wygrany na zawodach.






9) Lurekiller Saltist SW 4000 - nowy 400 zł
Kołowrotek zbierający bardzo pochlebne opinie. Kupiony na ali z dodatkową- trzecią szpulą. Nowy w pudełku z dwoma zapasowymi szpulami I praktycznym neoprenowym pokrowcem.
Przesmarowany przed sezonem.










10) Kołowrotek Team Daiwa-S 2503CU- używany stan 4/4+   400zł
Kołowrotek otrzymany w ramach wymiany sprzętu.
Stan 4/4+ (co widać na zdjęciach).
Pojemność szpuli 100m/0.20mm
Przełożenie: 4,8:1
5 albo 6 łożysk(nie wiem do końca)
Waga 290g
Oryginalny Made in Japan
Zapasowa szpula w komplecie






11) Kołowrotek Daiwa Emblem-Z 3000iA - używany stan 3+/4- 200zł
Kołowrotek otrzymany w ramach wymiany sprzętu.
Stan 4-/3+ (co widać na zdjęciach). Przydałby mu się solidny serwis.
Pojemność szpuli 200/0.30mm
Przełożenie: 4,8:1
5 albo 6 łożysk(nie wiem do końca)
Waga 420g
Oryginalny Made in Japan






12) szpule do kołowrotka Fox Stratos 4000E- trzy płytkie metalowe po 30 zł/szt i jedna głębsza z tworzywa za 25 zł




 13) szpula do kołowrotka Daiwa Legalis 4000HA nowa - 75 zł




14) Ocieplana odzież wędkarska angielskiej firmy MIDDY
Na sprzedaż kilka sztuk odzieży ocieplanej MIDDY RS5000 Italica. Wszystko nowe ale nie pasuje rozmiarowo na mnie.
1) Spodnie ocieplane z szelkami Middy RS5000 Italica w rozmiarze S. Mam dwie pary. Szerokość max mierzona w pasie ok. 45 cm. Dł nogawki ok 68-69 cm. Cena 150 zł za sztukę
2) Kurtka ocieplana Middy RS5000 Italica rozm. S szer mierzona na wys klatki ok. 62 cm dł. rękawa od wewnętrznej strony ok. 48 cm - 175 zł
Odzież z serii wcześniejszej- szaro-niebieskiej. Dużo lepsza jakościowo seria niż późniejsza czarna.

Rezerwacje w wątku, info i zapytania na priva lub tel w PL: +48730440980
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos vel "WENTKA"

P.S.: Wkrótce wędki i inne owoce porządków i zakupoholizmu .
Wszystkie zdjęcia przedstawiają sprzedawany sprzęt.Przedmioty sprzedaję ponieważ nie będę ich używał. Są moją własnością i znajdują się w moim domu od minimum sześciu miesięcy. Często są to przedmioty nowe, prawie nowe lub w idealnym stanie gdyż pedantycznie dbam o swą własność.
 Nie wystawiam faktur ani rachunków.
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Kołowrotki Daiwa, Shimano, Ryobi, DAM i inne
« Odpowiedź #2 dnia: 26.12.2018, 17:42 »
Dziękuję za twoją czujność.
Podany przez Ciebie wątek zgłosiłem już do przeniesienia do nieaktualych- sporo pozycji już się pozmieniało a ogłoszenia nie mogę już edytować. Bardziej sensownym było, tak jak sugerował mi to kiedyś Moderator- napisać nowy.
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Kołowrotki Daiwa, Shimano, Ryobi, DAM i inne
« Odpowiedź #3 dnia: 06.01.2019, 11:29 »
 ERRATA - NOWE CENY (niektóre)

 1) Kołowrotki Shimano X-Aero Feeder 4000FA i X-Aero Match 4000FA- 600 zł za sztukę
Kołowrotki w idealnym stanie w pudełku z zapasową szpulą i podkładkami dystansowymi do szpul. Otrzymane w ramach wymiany na sprzęt z kolegą. Nie miałem nad wodą. Oba serwisowane przed sezonem - wymieniono tuleję w osi korbki i w rolce na firmowe, japońskie łożyska EZO  oraz dokonano serwisu zerowego(przy użyciu smarów Shimano).




3) Kołowrotki Shimano Baitrunner 6000D EU NOWE - po 500 zł za sztukę
Kołowrotki Nowe w pudełkach. Kupione w tym roku, gotowane do łowienia. Przesmarowane- dokonano serwisu zerowego(przy użyciu smarów Shimano). Posiadam dwie sztuki.

4) Kołowrotek Daiwa Theory 4000HA z zapasową szpulą- używany 400zł 350zł
Wszystko w idealnym stanie. Kupiony w Anglii. Dokupiona osobno zapasowa szpula. Od roku leży w szafce. Przygotowany do sezonu:  przesmarowany- dokonano serwisu zerowego(startowego przez sezonem).






5) Wychwood Extricator 6000 ACS - 2 nowe sztuki po 300 zł250zł za sztukę
Małe baitrunnery o pojemności 100m 0,40mm. Z bezpiecznym klipem ACS MAP/Wychwood. Nowe , dwie szpule, dwa rodzaje korbek. Kołowrotki kupione w Anglii.










7) DAM Quick Shadow Centre pin - nowy 200 zł
Kołowrotek z ruchomą szpulą na dwóch łożyskach kulkowych; do wypuszczanki.
Nowy z bonusem: pływającą żyłką Dreenan. Kupiony w 2018 roku- jeszcze na ponadrocznej gwarancji- paragon zakupu w komplecie.











8 ) Ryobi Slam Slar 1000 antirevers- nowy SPRZEDANY
Kołowrotek otrzymany w ramach wymiany sprzętu. Nowy w pudełku z nawiniętà żyłką Leeda Maxima Chameleon 0.17mm 4lb. Wygrany na zawodach.






9) Lurekiller Saltist SW 4000 - nowy 400 zł350zł
Kołowrotek zbierający bardzo pochlebne opinie. Kupiony na ali z dodatkową- trzecią szpulą. Nowy w pudełku z dwoma zapasowymi szpulami I praktycznym neoprenowym pokrowcem.
Przesmarowany przed sezonem.










10) Kołowrotek Team Daiwa-S 2503CU- używany stan 4/4+ 400zł350zł
Kołowrotek otrzymany w ramach wymiany sprzętu.
Stan 4/4+ (co widać na zdjęciach).
Pojemność szpuli 100m/0.20mm
Przełożenie: 4,8:1
5 albo 6 łożysk(nie wiem do końca)
Waga 290g
Oryginalny Made in Japan
Zapasowa szpula w komplecie






11) Kołowrotek Daiwa Emblem-Z 3000iA - używany stan 3+/4- 200zł150zł
Kołowrotek otrzymany w ramach wymiany sprzętu.
Stan 4-/3+ (co widać na zdjęciach). Przydałby mu się solidny serwis.
Pojemność szpuli 200/0.30mm
Przełożenie: 4,8:1
5 albo 6 łożysk(nie wiem do końca)
Waga 420g
Oryginalny Made in Japan






12) szpule do kołowrotka Fox Stratos 4000E- trzy płytkie metalowe po 30 zł/szt i jedna głębsza z tworzywa za 25 zł




 13) szpula do kołowrotka Daiwa Legalis 4000HA nowa - 75 zł




14) Ocieplana odzież wędkarska angielskiej firmy MIDDY
Na sprzedaż kilka sztuk odzieży ocieplanej MIDDY RS5000 Italica. Wszystko nowe ale nie pasuje rozmiarowo na mnie.
1) Spodnie ocieplane z szelkami Middy RS5000 Italica w rozmiarze S. Mam dwie pary. Szerokość max mierzona w pasie ok. 45 cm. Dł nogawki ok 68-69 cm. Cena 150 zł za sztukę
2) Kurtka ocieplana Middy RS5000 Italica rozm. S szer mierzona na wys klatki ok. 62 cm dł. rękawa od wewnętrznej strony ok. 48 cm - 175 zł
Odzież z serii wcześniejszej- szaro-niebieskiej. Dużo lepsza jakościowo seria niż późniejsza czarna.

Rezerwacje w wątku, info i zapytania na priva lub tel w PL: +48730440980
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos vel "WENTKA"

P.S.: Wkrótce wędki i inne owoce porządków i zakupoholizmu .
Wszystkie zdjęcia przedstawiają sprzedawany sprzęt.Przedmioty sprzedaję ponieważ nie będę ich używał. Są moją własnością i znajdują się w moim domu od minimum sześciu miesięcy. Często są to przedmioty nowe, prawie nowe lub w idealnym stanie gdyż pedantycznie dbam o swą własność.
 Nie wystawiam faktur ani rachunków.
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Bass74

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 16
  • Łowię, a nie łapię. Zjem, a nie żrę.
  • Lokalizacja: lubuskie
Odp: (S) Kołowrotki Daiwa, Shimano, Ryobi, DAM i inne
« Odpowiedź #4 dnia: 06.01.2019, 16:10 »
Jak możesz to zarezerwuję saltista do czasu odpowiedzi na priv.
Łowię, a nie łapię. Zjem, a nie żrę.

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Kołowrotki Daiwa, Shimano, Ryobi, DAM i inne
« Odpowiedź #5 dnia: 06.01.2019, 16:12 »
Ok. Czekam na priva ;)
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby