Autor Wątek: (S) 2 x Drennan Acolyte Float 12 ft oraz Daiwa Legalis Match 2508DA  (Przeczytany 787 razy)

Offline Woy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 8
Mam do sprzedania dwie wędki Drennan Acolyte Float. Obie wędki używane kilka razy, kupione tą jesienią w Drapieżniku jedna z niech niestety jest skrócona o ok. 3 cm - w trakcie otwierania pokrowca żyłka w uzbrojonej wędce dostała się w mechanizm zamka błyskawicznego, za mocno pociągnąłem za suwak i ułamało się ostatnie 3 cm szczytówki. Oryginalną przelotkę szczytową przekleiłem w miejsce w miejsce złamania. Poza tym wędki są w b. dobrym stanie, korek w folii, niezabrudzony. Wędki sprzedaję ponieważ są nieco za krótkie na moje łowiska - jezioro na którym łowię na wagglera ma ok. 3,2 m głębokości i potrzebuję dłuższej wędki - Acolyte 13 ft.
Cena za wędkę bez uszkodzenia - 600 zł, z uszkodzoną szczytówką 400 zł. W cenie przesyłka w sztywnej tubie.

Daiwa Legalis Match 2508DA - stan b. dobr/jak nowy. Kupiony tej jesieni w Drapieżniku do Acolyte.
Cena 200 zł.




Offline Omael

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 4
Rezerwa nieuszkodzone
Wieczorem priv

Offline matjar

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Daiwa priv

Offline Woy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 8
Rezerwacja nieuszkodzonej wędki i kołowrotka dla kol. Omael do czasu finalizacji transakcji

Obie wędki oraz kołowrotek mając karty gwarancyjne oraz paragony wystawione przez sklep Drapieżnik

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Woy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 8
Cały sprzęt sprzedany, dziękuję za zainteresowanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk