Autor Wątek: (S) Wędki casting, jerk, feeder i inne  (Przeczytany 937 razy)

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
(S) Wędki casting, jerk, feeder i inne
« dnia: 21.03.2020, 20:05 »
Sprzedam wędki:
1) Cormoran CORA Z Xenodon Jerk rutę 1.85m c.w. 40-80g b.d. stan cena 250zł
Legendarny już Xenodon Cormorana- najbardziej udana seria tej firmy. Pełen korek, uchwyt Fuji, przelotki Fuji SIC w czarnych ramkach. Perełka








2) Savage Gear Butch Light XLNT2 258cm 30-80g Nowa cena 300zł
Wędka nowa w pokrowcu. Kupiona w zeszłym roku w Polsce.
Długość: 258cm
Ciężar wyrzutowy: 30-80g
Sekcje: 2
Dł.transp: 133,5cm
Waga:198g










3) Shimano BeastMaster AX Feeder Light 11ft c.w. do 70g nowy? cena 450zł SPRZEDANA
Wiadomo że BeastMaster czym starszy wypust tym lepszy ;) . Pierwsza generacja była trochę przyciężka. To jest druga generacja trochę bardziej finezyjna ale nadal moc ma. Wędkę kupiłem jako nową(folia na rękojeści) z drugiej ręki. Jej stan wskazuje że faktycznie jeśli była nad wodą to może z raz, jeśli w ogóle była.
W komplecie są trzy qiivertipy: 0.5, 1 i 1,5oz. Koszt zakupu samych quivertipów to około 300zł+ wysyłka. Więc zakup takiej wędki w fabrycznym stanie za proponowaną przeze mnie cenę to okazja.
Polecam do kompletu kołowrotek Shimano 4000D z innego mojego ogłoszenia.
Wędka niestety dubluje mi się z innymi kijkami w tej długości dlatego nie ma co jej trzymać.
Rzeczywiste fotki wędki poniżej:












4) uklejówka Jaxon XT-Pro Alborella 350 dł. 3.5m używana -100zł
Bardzo fajny kijek dla małego szkraba do zabawy z drobnicą lub do łapania żywca. Kijek jest w idealnym stanie, składy są niewytarte(nawet nie ma za bardzo śladu po użytkowaniu). Na szczytówce zamontowany łącznik do zestawy firmy STONFO.
Fajny sztywny kijek.




5) bat OBEI DIUINA 570 c.w.10-40g + dodatkowe elementy szczyt. Nowy cena 150zł
 Sprzedam mocny bat z Aliexpress o dł ponad 5m i krótszym składzie(dł transportowa 93cm). Kupiłem dwa: z jednego zrobiłem fajną sztycę teleskopową- dlatego mogę dołączyć trzy elementy szczytowe do tej wędki. Zainteresowanych szczegółami wędki odsyłam na Ali






Rezerwacja na max 3h w wątku.
Wysyłka kurierem(koszty do ustalenia na priva).
Info i zapytania na priva lub szybciej na tel w PL: +4873zero44zero98zero
​Wędki wystawione także po sąsiedzku na forum jerkbait.pl
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos
P.S.: Przedmioty sprzedaję ponieważ nie będę ich używał. Są moją własnością i znajdują się w moim domu od minimum sześciu miesięcy. Często są to przedmioty nowe, prawie nowe lub w idealnym stanie gdyż pedantycznie dbam o swą własność.
Nie wystawiam rachunków ani faktur.
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline marcin.droszczak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 12
Odp: (S) Wędki casting, jerk, feeder i inne
« Odpowiedź #1 dnia: 21.03.2020, 20:36 »
Zabieram Pozycję 3

Offline marcin.droszczak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 12
Odp: (S) Wędki casting, jerk, feeder i inne
« Odpowiedź #2 dnia: 24.03.2020, 16:46 »
Przesyłka dotarła, stan kijka zgodny z opisem , zapakowane lepiej niż w sklepach. Bardzo dziękuję za udaną transakcję :)