Autor Wątek: Zanęty Champion Feed  (Przeczytany 5450 razy)

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Zanęty Champion Feed
« dnia: 13.03.2018, 09:21 »
Czy używacie zanęt Champion Feed? Jakie są Wasze opinie?

Offline andre1975

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 484
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Bruksela / Łagów (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #1 dnia: 13.03.2018, 10:32 »
Ja używałem Special "G" Green Method Mix, powiem szczerze, nie miałem na nią brań.
Andrzej

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #2 dnia: 13.03.2018, 18:45 »
Zamówiłem parę opakowań zobaczymy :)

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #3 dnia: 13.03.2018, 21:32 »
Ja też zamierzam zamówić: wonder black i wonder yellow.

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 533
  • Reputacja: 1110
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #4 dnia: 13.03.2018, 21:54 »
Używałem zanęt z serii Wonder: Allround, Big Bream, Mix Dark, Black, a także dodatków (piernik, speculoos, kruszone konopie) i sypkich atraktantów - nie mam żadnych zastrzeżeń dotyczących jakości ani świeżości. Kupowałem u Górka oraz w sklepie SilverFish (wyraźnie tańsze zanęty Wonder).

Offline muzzy123

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 50
  • Tomek
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #5 dnia: 17.10.2021, 00:44 »
Czy jest sens inwestować w tą zanętę przy klasyku? Pytam bo nadrabiam yotubowe zaleglosci   a tu Siwyfeeder I Marcin Kurzępa przy Q&A mocno wychwalają ten produkt, mam takie deja vu gdy pierwszy raz na sig wchodziłem to wszędzie użytkownicy MMM wychwalą, wtedy się nie zawiodłem. Rady?





Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Tomek

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #6 dnia: 17.10.2021, 05:58 »
Wonder Blackiem łowi też Górek.
Słyszałem płotki, że ktoś z Marcela poszedł na swoje.
Niby niektóre receptury są niemal identyczne, a Wonder black ma być niby Turbo Blackiem

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 792
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #7 dnia: 17.10.2021, 09:35 »
Wonder black to klasyka :P. Latem wonder yellow i big bream dawały ładne leszcze. Polecam połączenie wonder black z leszczem od feeder bait.
- Arek -

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #8 dnia: 17.10.2021, 10:08 »
Champion feed to są świetne zanęty zawodnicze. Trzeba je dobrze przygotować. W zależności od potrzeb i pory roku mieszasz je między sobą i odpowiednią ziemią. Chcesz się dużo dowiedzieć to poogladaj Górka. Rzadko łowię na klasyka czy spławik ale generalnie zawsze się sprawdzają tylko powtarzam, trzeba je dobrze przygotować.

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 533
  • Reputacja: 1110
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #9 dnia: 17.10.2021, 11:55 »
Dobre zanęty, których kariera w Polsce to efekt uporczywych zabiegów reklamowych Pana Górka. Nie ma w nich niczego nadzwyczajnego w zestawieniu np. z zanętami MVDE, które bywają osiągalne znacznie taniej.

Mocno lansowany Wonder Black może być z powodzeniem zastąpiony np. przez MVDE Turbo Black (dostępna jest wersja zoptymalizowana pod feederowym kątem) lub Roach Black z topowej serii Marosa, choć zapewne wystarczy również ciemna mieszanka oparta na topowej serii swojskiego Bolanda (Leszcz Czarny, Płoć Czarna, Feeder Czarny) :)

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 608
  • Reputacja: 93
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #10 dnia: 17.10.2021, 12:39 »
Czy jest sens inwestować w tą zanętę przy klasyku? Pytam bo nadrabiam yotubowe zaleglosci   a tu Siwyfeeder I Marcin Kurzępa przy Q&A mocno wychwalają ten produkt, mam takie deja vu gdy pierwszy raz na sig wchodziłem to wszędzie użytkownicy MMM wychwalą, wtedy się nie zawiodłem. Rady?

Po prostu ją kup i pojedź 3-4 na ryby korzystając z niej i sam sobie odpowiesz :)
Zanęty te jak już koledzy wspomnieli stały się mega popularne dzięki temu, że zaczęli korzystać z nich nasi wyczynowcy.

Ja ją sobie też kupiłem, kilka razy łowiłem i nie stwierdziłem aby w czymkolwiek była lepsza od na przykład dużo tańszej, a wciąż dobrej serii Magnetic od Lorpio.
Dlatego zdecydowałem się nie przepłacać tylko dlatego, że łowi na nią Górek albo Kurzepa.

No ale ja jestem amatorem, więc to czy łowię ryby czy nie zależy od przypadku, a nie od tego jakiej zanęty użyję (a skoro tak, to tym bardziej nie warto przepłacać :D) ;)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #11 dnia: 17.10.2021, 17:33 »
Dobre zanęty, których kariera w Polsce to efekt uporczywych zabiegów reklamowych Pana Górka. Nie ma w nich niczego nadzwyczajnego w zestawieniu np. z zanętami MVDE, które bywają osiągalne znacznie taniej.

Mocno lansowany Wonder Black może być z powodzeniem zastąpiony np. przez MVDE Turbo Black (dostępna jest wersja zoptymalizowana pod feederowym kątem) lub Roach Black z topowej serii Marosa, choć zapewne wystarczy również ciemna mieszanka oparta na topowej serii swojskiego Bolanda (Leszcz Czarny, Płoć Czarna, Feeder Czarny) :)
Testowałem cały rok jako, że kupiłem na promocji MVDE i Champion feeda w cenach trapera.
Champion feed to dla mnie kompletne mieszanki, które mają super składniki i nic tam nie trzeba dodawać. Jest odpowiednia granulacja, kolor i zapach.
MVDE to bardziej dla mnie taka baza zanętowa, gdzie trzeba dodawać zapach i kilka drobnych komponentów. Poleciłbym je do metody.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #12 dnia: 17.10.2021, 18:07 »
Każdy ma swoją opinie w temacie zanęt, dla mnie MVDE  wraz z niektórymi zanetami Sensasa i Mondiala-F to  najlepsze zachodnie kompletne zawodnicze zanety. Jedyna dla mnie baza w MVDE to zaneta G5.
Co do Championa to podobnie jak koledzy nie widze sensu przepłacac. 
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 533
  • Reputacja: 1110
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Zanęty Champion Feed
« Odpowiedź #13 dnia: 17.10.2021, 20:54 »
Akurat CF ma w ofercie zanętę z założenia możliwie bezzapachową (Wonder Senzarome), a wielu utytułowanych wyczynowców nie gustuje w zanętach, które fabrycznie mocno pachną. Przekonanie o wyższości Wonder Black nad Turbo Black to raczej świadectwo reklamowych uzdolnień Pana Górka ;)