Autor Wątek: Angling Direct UK  (Przeczytany 53905 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #120 dnia: 12.05.2019, 08:58 »
Ja mieszkam w UK i kupiłem u nich tylko raz. Wędka szła ponad tydzień, żadnej informacji, że dojdzie później. Nie maja dobrych opinii w UK, skończą pewnie jak Fishing Republic kiedyś.

Opinie mają raczej dobre, zwłaszcza jak wprowadzili sprzedaż poprzez specjalny magazyn, który zajmuje się tylko sprzedażą wysyłkową. Problem stanów magazynowych się bardzo zmniejszył, wysyłki też są raczej szybkie. Dlatego AD teraz mocno się rozpycha na rynku i ma kasę aby przejmować kolejne sklepy i budować nowe. W Nottingham postawili nowoczesny sklep, z telebimami i innymi bajerami. Dla lokalnych sklepów to raczej zagłada. Co zaś się tyczy Fishing Republic, to oni nie upadli ale zostali kupieni przez giganta, więc jeszcze pożyją. Oczywiście muszą się poprawić, bo ich sklep w Lincoln na przykład nie ma Drennana, a z firm zanętowych jest tylko Sonubaits i Dynamite, w wersji okrojonej. Nie dziwi więc, że ludzie wola odwiedzić taki Future Fishing w Newark, gdzie towaru jest masa, i bardzo ciekawe promocje. Nie rozumiem w ogóle po co mieć Mavera a nie Drennana, tak jest w FR w Lincoln. Różnice są ogromne tutaj, Drennan ma o wiele lepsza ofertę i wyższej jakości sprzęt, i nie mówię wcale tego jako fan Drennana ale jako użytkownik. Maver wciąż ma masę tanizny z Chin, ostatnio nawet ich hak wyprostował mi karp 3 kilo, co się już nie powinno zdarzać :)
Lucjan

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 493
  • Reputacja: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #121 dnia: 14.05.2019, 00:42 »
Na ebayu jakoś się nie czeka bo tam nie jest tak lekko dla sprzedającego jak mu się negatywa wystawi. Jak kupisz w sklepie to ewentualnie zostaiwasz negatywa na Trustpilot a sprzedawca po czasie to podważa.

Negatywne komentarze na ebayu nie są aż tak straszne jak Ci się wydaje. Sprzedający może złożyć apelację i komentarz będzie usunięty. Oczywiście musi być mocny dowód i nie jest to częsta praktyka. Komentarz zostaje na 12 miesięcy i dotyczy konkretnego produktu.
Sprzedający zobowiązuje się do wysłania towaru w określonym czasie i może to być nawet kilkadziesiąt dni w przypadku towaru robionego na zamówienie. Ebay pilnuje przestrzegania reguł i to może mieć wpływ na prowizję i kolejność wyświetlania wyników. Stąd bierze się krótki czas oczekiwania.

Nikt nie ponagla sklepu i zwróć uwagę że możesz wystawić wiele komentarzy na różnych stronach. Weryfikacja takich opinii praktycznie nie istnieje.


Offline łowca

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 26
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #122 dnia: 15.05.2019, 21:21 »
Na ebayu jakoś się nie czeka bo tam nie jest tak lekko dla sprzedającego jak mu się negatywa wystawi. Jak kupisz w sklepie to ewentualnie zostaiwasz negatywa na Trustpilot a sprzedawca po czasie to podważa.

Negatywne komentarze na ebayu nie są aż tak straszne jak Ci się wydaje. Sprzedający może złożyć apelację i komentarz będzie usunięty. Oczywiście musi być mocny dowód i nie jest to częsta praktyka. Komentarz zostaje na 12 miesięcy i dotyczy konkretnego produktu.
Sprzedający zobowiązuje się do wysłania towaru w określonym czasie i może to być nawet kilkadziesiąt dni w przypadku towaru robionego na zamówienie. Ebay pilnuje przestrzegania reguł i to może mieć wpływ na prowizję i kolejność wyświetlania wyników. Stąd bierze się krótki czas oczekiwania.

Nikt nie ponagla sklepu i zwróć uwagę że możesz wystawić wiele komentarzy na różnych stronach. Weryfikacja takich opinii praktycznie nie istnieje.

Sprzedaję na ebayu UK jako sprzedawca biznesowy i nie ma mowy aby ebay usunął komentarz klienta, musi byc naprawdę absurdalny. Ebay daje niesamowitą ochronę klientom na spółkę z paypalem.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 493
  • Reputacja: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #123 dnia: 16.05.2019, 16:32 »
Czyli jest nas co najmniej dwóch. Sprzedający Paul Angling Supplies ma taki "przywilej". Zaglądam do nich czasami bo to kolega właściciela sklepu z miejscowości w której mieszkam.
Widziałem jeszcze gdzieś ale jak już pisałem nie jest to częsta praktyka. Na pewno wcześniej u tego samego sprzedającego.

Napisałem posta bo pojawił się komentarz który przypomina mi klientów którzy próbowali wymuszać w ten sposób.

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #124 dnia: 17.06.2019, 21:10 »
Ma ktoś może jakiś kod zniżkowy na zbyciu

Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline kryszard

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
Marcin

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #126 dnia: 18.06.2019, 00:01 »
Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline kryszard

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #127 dnia: 18.06.2019, 03:09 »
Spróbuj wpisać normalnie, powinno przejść.
Marcin

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #128 dnia: 18.06.2019, 03:43 »
Spróbuj wpisać normalnie, powinno przejść.
Spróbuję, wielkie dzięki za koda

Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #129 dnia: 18.06.2019, 07:24 »


Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline kryszard

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #130 dnia: 18.06.2019, 07:26 »
Szkoda. Myślałem, że przejdzie.
Marcin

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #131 dnia: 18.06.2019, 12:59 »
Ma ktoś może jakiś kod zniżkowy na zbyciu

Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka
Nikt nic nie ma?

Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #132 dnia: 18.06.2019, 13:20 »
Załóż nowe konto na innego maila z linka i masz 10% na pierwszy zakup oraz jakieś tam punkty warte 10 pln :)
Przez weekend było -10% off

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #133 dnia: 18.06.2019, 14:26 »
Mam połączone skrzynki mailowe i jak próbowałem tak zrobić to mnie 'rozpoznawali' i nie mogłem tego użyć. 
Nie chce kupować tyczki na całkowicie fikcyjnego maila, w razie reklamacji itp boję się problemów.


Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka
Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #134 dnia: 18.06.2019, 14:31 »
https://angling-direct.mention-me.com/m/ol/fj5ug-krystian-skowron

To z mojego konta, jak by ktoś mógł był bym wdzięczny

Krystian Skowron


Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka
Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉