Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 791697 razy)

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3735 dnia: 21.07.2020, 21:31 »
Dzisiaj dostawa, jak zwykle wszystko super. Ale mała pomyłka przy pakowaniu. Zamawiałem krętlik z agrafką a dostałem bez. Też się przyda :D
Zapach do samochodu w gratisie zrekompensuje mi stratę 50 gr.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3736 dnia: 23.07.2020, 23:05 »
Nic nowego, czyli wczoraj zamówienie, dzisiaj u mnie. Chyba skończył się w sklepie papier, bo nie dostałem karty gwarancyjnej jak zazwyczaj, no i miłego liścika ;).
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Michu83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3737 dnia: 27.07.2020, 12:34 »
W piątek odesłałem moją uszkodzoną wędkę w ramach reklamacji. Myślałem że troszkę sobie poczekam na jakąś decyzję. A tu miła niespodzianka, dziś dostałem o 12 wiadomość że wędka wraca do mnie z wymienionym elementem. Super podejście i dbałość o klienta  :thumbup:

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3738 dnia: 31.07.2020, 12:03 »
We wtorek kurier z drapieżnika zabrał na koszt sklepu uszkodzoną wędkę, a w czwartek wędka wróciła do mnie z całkiem nowym elementem. Co tu dużo gadać... na chwilę obecną, jeśli chodzi o obsługę klienta, to jest drapieżnik a później długo, długo nic... :bravo:

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3739 dnia: 31.07.2020, 12:49 »
Nic nowego, czyli wczoraj zamówienie, dzisiaj u mnie. Chyba skończył się w sklepie papier, bo nie dostałem karty gwarancyjnej jak zazwyczaj, no i miłego liścika ;).

U mnie kolejne zamówienie zrealizowane 10/10 z pełna dokumentacja papierowa.
Tyle że zamiast Basi czy Ludmiły podpisał się Jarek i nie dał gratisa :D
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline beton

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 9
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3740 dnia: 13.08.2020, 18:30 »
W piątek odesłałem moją uszkodzoną wędkę w ramach reklamacji. Myślałem że troszkę sobie poczekam na jakąś decyzję. A tu miła niespodzianka, dziś dostałem o 12 wiadomość że wędka wraca do mnie z wymienionym elementem. Super podejście i dbałość o klienta  :thumbup:

We wtorek kurier z drapieżnika zabrał na koszt sklepu uszkodzoną wędkę, a w czwartek wędka wróciła do mnie z całkiem nowym elementem. Co tu dużo gadać... na chwilę obecną, jeśli chodzi o obsługę klienta, to jest drapieżnik a później długo, długo nic... :bravo:

Offline beton

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 9
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3741 dnia: 13.08.2020, 18:32 »
W piątek odesłałem moją uszkodzoną wędkę w ramach reklamacji. Myślałem że troszkę sobie poczekam na jakąś decyzję. A tu miła niespodzianka, dziś dostałem o 12 wiadomość że wędka wraca do mnie z wymienionym elementem. Super podejście i dbałość o klienta  :thumbup:

We wtorek kurier z drapieżnika zabrał na koszt sklepu uszkodzoną wędkę, a w czwartek wędka wróciła do mnie z całkiem nowym elementem. Co tu dużo gadać... na chwilę obecną, jeśli chodzi o obsługę klienta, to jest drapieżnik a później długo, długo nic... :bravo:

Szkoda ze nie wszyscy są tak traktowani

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3742 dnia: 15.08.2020, 21:47 »
Teraz opowiem wam historię.

Ostatnio wedkujac spróbowałem sobie prowizorycznie pellet wagglera. Spodobało mi się, co więcej mam u siebie wody dobre pod wypróbowanie tej techniki. Postanowiłem kupić wędkę dedykowaną.

Wędkę która sobie wybrałem mógł być tylko Drennan 7 seria pellet waggler 11 ft. Niestety na rynku jest on białym krukiem i nie idzie nawet u nas na forum dostać używki. Podobnie z olx czy allegro.... Seria już nie produkowana, z Polskiego rynku znikła, używane siódemki, bez podziału na rodzaj, rzadko się pokazują i schodzą na pniu....

W akcie ostatniej nadziei zwróciłem się z tematem do Drapieżników, licząc na jakiś mały cud. I się ziścił ;)

Chłopaki skontaktowali się z Drennanem i okazało się, że jest możliwość ściągnąć jedną sztukę do Polski :)
Drapieżnicy ogarniają temat, a ja siedzę w domu i się śmieje, bo do trzech feederów i jednej matchówki, dołączy za tydzień nowy członek rodziny, pellet waggler.

100 lat żyjcie nam Drapieżcy :beer: :bravo:

P. S. Najlepsze na koniec... Mimo tak nietypowego, trudnego logistycznie i organizacyjnie zamówienia, mój stały rabat w sklepie nie leży i kurzy się, tylko działa prężnie :) Gęba się sama cieszy a ja nie mogę nic innego jak tylko polecić i zachęcić do korzystania ze sklepu Drapieżnik :) Prawdziwi pasjonaci, koledzy po kiju, którzy jak nikt rozumieją innego wedkarza. Nasze dobro narodowe :-*

https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3743 dnia: 15.08.2020, 22:12 »
Szkoda, ze tak nie mogą zrobić z Rive.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3744 dnia: 16.08.2020, 06:50 »
Ceny na niektóre artykuły mogły być niższe, na zanęty dla przykładu i wyszukiwanie na stronie i sortowanie kuleje, ale nie można odmówić ogromu asortymentu, szybkości wysyłki, super pakowania. Tak że czasem wolę więcej zapłacić i mieć szybko pewny towar z pewnym serwisem i ogromny wybór.
Paweł

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3745 dnia: 19.08.2020, 10:15 »
Azymut

To żeś popłynął :D
Szkoda, że ja mam całkowicie odwrotnie.
Maja firmę w ofercie pytam o jakiś produkt z niej, którego nie ma na stanie i tylko odpowiedź: produkt spoza oferty 😊
Trochę już takich naczytałem.
Kiedyś potrafili ściągnąć produkt, którego nawet w ofercie nie było teraz już jak wyżej.
Cóż inne sklepy też działają😊
Do tego np. kiedyś jak robiłem  zwrot po otrzymaniu towaru dawali znać ostatnio była cisza wiec sam się odezwałem czy dotarło widząc na śledzeniu że towar odebrany i co usłyszałem w słuchawce ?
„ no dotarło i proszę się pospieszyć co z wymianą bądź zwrotem”
Nie skomentowałem nawet bo komuś chyba coś tam się pomyliło ...

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 370
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3746 dnia: 21.08.2020, 21:46 »
Zamówienie jak zwykle dotarło szybko, zapakowane cacy i w ogóle. Szkoda tylko, że zamiast kilku paczek zamówionych haczyków bezzadziorowych otrzymałem wszystkie z mikrozadziorem >:( Tak że fajnie, że dostaję karteczkę podpisaną i zawieszkę zapachową do samochodu, natomiast gdyby poświęcić te kilkanaście sekund na sprawdzenie zgodności pakowanego towaru z zamówieniem, ucieszyłbym się bardziej.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline HameR87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 10
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3747 dnia: 25.08.2020, 12:55 »
I do mnie dzisiaj dotarła paczka zamówiona w niedzielę wieczorem. Wszystko super zapakowane. Gratisu żadnego nie dostałem chociaż kwota zamówienia była dość wysoka ale mimo wszystko nie zraziłem się do "drapieżnika" bo sklep mają bardzo dobrze zaopatrzony.

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3748 dnia: 28.08.2020, 18:52 »
Dziękuje Ola :thumbup:
Z poważaniem Marcin

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 422
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3749 dnia: 28.08.2020, 20:55 »
Ogarnięta Basia spakowała zamówione klamoty (podpórka flagmana, fajka do fotela, karuzela drennana) dotarły ekspresowo, w załączeniu smyczomiarka-ech jeszcze gdyby w tym Drapieżniku można było kupić czas na wędkowanie...