Autor Wątek: Zestawy zanęt EARL'S  (Przeczytany 1276 razy)

Offline STEV40

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię bo lubię
  • Lokalizacja: Koluszki
  • Ulubione metody: waggler method
Zestawy zanęt EARL'S
« dnia: 12.03.2020, 07:55 »
Witam, na aledrogo pojawiły się zestawy zanęt tej Firmy czy
wiecie co to za firma i  jaka wartość tych zanęt bo cena jest przystępna :bravo:

Steven
Pozdrawiam Steven

Offline maximgtf

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zestawy zanęt EARL'S
« Odpowiedź #1 dnia: 23.03.2020, 09:15 »
Działają, cały sezon 2019 na nie łowiłem. W tym sezonie również będę polegał tylko na nich. Wchodziły spore karasie po 30+ małe jesiotry i karpie po 3kg. W tym roku będę próbował coś większego złapać. Raz próbowałem dopaść lina na płytkiej wodzie na truskawkową.. weszło dużo leszczyka i tyle uklei że musiałem zmienić miejscówkę :D

Jak są kiepskie warunki i ryba nie żeruje to wiadomo, że będzie loteria. Jak mówią właściciele - faktycznie wymaga mało wody. Niedługo domawiam zapasy i testuję dalej. W porównaniu do trapera to tylko brać póki kurierzy jeżdzą :)

Offline maximgtf

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zestawy zanęt EARL'S
« Odpowiedź #2 dnia: 23.04.2020, 16:45 »
Mam pewne wnioski po wczorajszym łowieniu. Jest w necie film, na którym Filip opowiada o każdej z zanęt i mówi tam dużo o karmelu, który dokleja zanętę. W poprzednim sezonie tego zjawiska nie zauważyłem bo zwyczajnie nic nie ogarniałem. Wczoraj faktycznie widziałem ten myk. Łowiłem w pełnym słońcu, zanęta schła jednak nadal trzymała się w koszyku. Lekko dowilżałem małym spryskiwaczem co 30-60min. Zanęta cały czas była lekko klejąca nie wysychała na wiór. Czuć taką "gęstość". Jest spoko. W niedzielę znowu będę miał je w koszyku.